# Taye Taiwo - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taye Taiwo

Cevap: # Taye Taiwo

Beşiktaş maçında Hakan Balta'nın girdiği pozisyonda Taiwo olsaydı, topu kaleciyle birlikte içeri sokardı.

Beyler birseyi unutuyorsunuz, baskan agirligimizi YERLI OYUNCULARA verecegiz dedi. Alper, Mevlut, G.Tore, M.Ekici, Muhammet Demir, Cenk Tosun, Batuhah vs. bunlardan bir veya ikisinin olma ihtimali yuksek gibi geliyor. Yani Taiwo gelir defansta 4 yabanci kullanirsak bile pek sorun yaratmayacak bir kadro kuracaklar.

Beyler birseyi unutuyorsunuz, baskan agirligimizi YERLI OYUNCULARA verecegiz dedi. Alper, Mevlut, G.Tore, M.Ekici, Muhammet Demir, Cenk Tosun, Batuhah vs. bunlardan bir veya ikisinin olma ihtimali yuksek gibi geliyor. Yani Taiwo gelir defansta 4 yabanci kullanirsak bile pek sorun yaratmayacak bir kadro kuracaklar.

Ozamanda bonservis sorunu olabilir.Alper ve gökhanı filan 7 8 den aşağıya bırakmazlar.Mevlüt belki 5 e olabilir.Taiwo gelicekse Hamiti kesin almak lazım.

Elimizde yeterli sayıda oyuncu bulunsa tek sorunumuz yabancı sınırı olsun.Bunun kupası var sakatlık durumu var.Seneye Avrupada oynarsak orda yabancı sınırı da yok

Ozamanda bonservis sorunu olabilir.Alper ve gökhanı filan 7 8 den aşağıya bırakmazlar.Mevlüt belki 5 e olabilir.Taiwo gelicekse Hamiti kesin almak lazım.

Kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez. Tutup playofflara 1. olarak girip sonuncu olarak cıkarsak bu hic iyi olmaz. Isin ucunda CL var. En basta elbete ki manevi degerler ama maddi getirileride goz ardı edilemez.

ama bu adam bize gelirse antu kafayi yer adamlar kac sene oldu taiwo ile yatip taiwo ile kalkiyorlar ta bize 3 zenci lazim diye konu actiklarinda bile ilk isim taiwoydu :D

bu ligde kalen ve defansın sağlam oldukça her türlü şampiyonluğa oynarsın. Eğer Taiwo yu alabilirsek açık ara ligin en iyi defans dörtlüsüne sahip oluruz.

Kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez. Tutup playofflara 1. olarak girip sonuncu olarak cıkarsak bu hic iyi olmaz. Isin ucunda CL var. En basta elbete ki manevi degerler ama maddi getirileride goz ardı edilemez.

Bencede öle olması lazım fakat bizim yönetiminde daha doğru dürüst eline cebine attığını görmedim.Onu alacaz bunu alacaz derken, gele gele Riera geldi yaratıcı oyuncu.Güven sorunu oluştu herkeste.

valla, ünal baskan 2 transfer, belki 3 ta olabilir gibi birseyler dedi.

biri kanat, digeri forvet ilk 2 tercih kesinlikle.

olursa birtanede sol bek olabilir gibi kkonustu benim anladigim kadari ile.

ama bence bizim 4-5 tane transfere ihtiacimiz var.

ilk önce sol ve sag acik.

sonra forvet ve sol bek

birde bulursak yedek oturacak, gelecek vaad eden genc orta saha

Sol beke de yabancı alırsak ön tarafa kaliteli yerli lazım.Arka 5'linin 4'ü yabancı olacak.Orta saha ve santrafor ile 6 olur.Kanatlar yine yerlilere kalacak..

valla, ünal baskan 2 transfer, belki 3 ta olabilir gibi birseyler dedi.

biri kanat, digeri forvet ilk 2 tercih kesinlikle.

olursa birtanede sol bek olabilir gibi kkonustu benim anladigim kadari ile.

ama bence bizim 4-5 tane transfere ihtiacimiz var.

ilk önce sol ve sag acik.

sonra forvet ve sol bek

birde bulursak yedek oturacak, gelecek vaad eden genc orta saha

Bu dediklerin ancak sene sonu tamamlanır Salman başkan..

Oldukça zor bir transfer. Olmazsa alternatifi var mı bilemiyorum ama F.Terim ve Ü.Aysal'ın isimli oyuncu saplantısı, eğer ilk tercihlerialamazsak yeni Riera'lara neden olabilir, bundan korkuyorum.

Taiwo: Her gün acı çekiyorum

Milan'ın Nijeryalı oyuncusu Taye Taiwo takımdan ayrılma sinyalleri verdi. Galatasaray'ın da oyuncuyla ilgilendiği iddia ediliyor.

Sezon başında Marsilya’dan Milan’a transfer olan Nijeryalı milli futbolcu Taye Taiwo mutsuz... Futbolcunun Ocak ayında takımdan ayrılabileceği konuşulurken, Galatasaray da talipler arasında gösteriliyor.

L’equipe gazetesine konuşan savunma oyuncusu, “Her gün acı çekiyorum çünkü oynayamıyorum. Buraya oynamaya geldim, fakat sadece altı kez forma giyebildim” diye konuşan futbolcu, mutsuz olduğunu ifade etti. Hocası Allegri’nin kendisini bir türlü fark edemediğini söyleyen Taiwo, “İtalya’da işler nasıl yürüyor bilemiyorum, oynamam gereken zamanlarda da yedek olduğum zamanlar oldu. Bu şekilde devam etmek bana göre değil” sözleriyle ayrılacağının sinyallerini verdi.

Galatasaray’ın da futbolcunun durumunu yakından takip ettiği ve Ocak ayındaki transfer dönemi öncesinde girişimlerde bulunacağı iddia edilirken, Newcastle ve Montpellier ekiplerinin de Nijeryalı futbolcuyu izlemeye aldığı iddia ediliyor.

Kaynak; Milliyet,hürriyet,sabah,

Üst Alt