# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

berkan ve taylan iki saatli bomba. çok salakca hareketler yapıyorlar. top 30mt den gelirken sadece topa bakan adamdan hayır gelmez. etrafına bakmıyor. gözlerine bir test yapılsın şu adamın. görmede ciddi sıkıntıları var.
bu kadar topla haşır neşir olan adamıların nası ayakları kalas gibi oluyor anlamıyorum vallahi anlamıyorum. muslera da aynı. ayaksız mısınız olm siz

topu aldıktan sonra kaleye doğru bir adım sürse kaptırmayacak, topa bassa kaptırmayacak, tek pas geriye verse kaptırmayacak. ama beyfendi alıp oyuncunun geldiği yöne dönmeye calıstı.

Yaptığı hatayı herkes yapabilir ama mesele bu çocuğun gitgide selçuklaşması

Orta saha oyuncusu helede iki yönlüyse hava topuna çıkmaktan korkmaz çekinmez geri durmaz

Bu olayın aynısını selçuk yapıyordu nefret ediyordum ondan ki hala nefret ederim kaçak dövüşen futbolcu altın olsa çeksin gitsin istemem

Tez zamanda şu teknik heyetten kurtulmayı nasip et yarabbi pazartesi gününün yüzü suyu hürmetine

Keşke Taylan 'a veya Emre Kılınç 'a hatta Kerem 'e kafayı taktığınız kadar, eleştirdiğiniz kadar Pva 'un takımı yakarcasına hemen hemen son dönemde her maç yaptığı saçmalıkları da konuşsaydınız, keşke Muslera 'nın maalesef vasat bile sayılmayacak iyece kötüleşen performansını tartışsanız da sizin iyi niyetli olduğunuza inanabilsem

Bu takıma 6 numara lazım eyvallah çünkü Taylan 6 numara değil, Fatih Terim 'in antrenmanlarıyla 6 numara olmayı öğrenebilecek de değil, ama PvA 'da benim gözümde sol bek değil defansta bu kadar devasa açıklar oluşturan bir oyuncu olamaz, Muslera 'nın sezon başından beri 1 tane olumlu hareketini göremedim ama dokunulmazlığı devam ediyor

35 yaşında Muslera, 31 yaşında PvA 'u eleştiriniz önce ...

Keşke Taylan 'a veya Emre Kılınç 'a hatta Kerem 'e kafayı taktığınız kadar, eleştirdiğiniz kadar Pva 'un takımı yakarcasına hemen hemen son dönemde her maç yaptığı saçmalıkları da konuşsaydınız, keşke Muslera 'nın maalesef vasat bile sayılmayacak iyece kötüleşen performansını tartışsanız da sizin iyi niyetli olduğunuza inanabilsem

Bu takıma 6 numara lazım eyvallah çünkü Taylan 6 numara değil, Fatih Terim 'in antrenmanlarıyla 6 numara olmayı öğrenebilecek de değil, ama PvA 'da benim gözümde sol bek değil defansta bu kadar devasa açıklar oluşturan bir oyuncu olamaz, Muslera 'nın sezon başından beri 1 tane olumlu hareketini göremedim ama dokunulmazlığı devam ediyor

35 yaşında Muslera, 31 yaşında PvA 'u eleştiriniz önce ...
sorunu kendin de yazmışsın. Bir 6 numaramızın bir önlibero (melo) olmayışı...

Bu çocuğun 6 numara olmak gibi bir iddiası bile yoktu, Fatih Terim bunu 6 yaptığı için iyi bir halt yemiş gibi 275 transfer de yaptırsa 6 numara almayacak sanırım.

Selçuk’tan olumlu yada olumsuz etkileniyor mu acaba

Selçuk eğitim anlamında uzun toplarda katkıda bulunuyor bence pozitif anlamda taylana ; kereme attığı pas bunun bir örneği

Ama defanstan top çıkartırken aynı Selçuk gibi topu bir iki kez dürtüyor çünkü tekte pas atamıyor ve beli de dönmüyor

Üstelik Selçuk gibi arkasından rakip baskı yapınca sırtını dayayıp faul alamıyor bunlar ciddi eksiklikleri

•quod erat demonstrandum•

taylan elbette tartışılır ama 2 senedir bana göre kötü oynadığı maç sayısı 5'i geçmez

2 senedir şöyle bir kadroya bakın; bekler, stoperler,öndekiler hepsi değişiyor ama tek değişmeyen taylan. Marcao'da değişmiyordu ama son olaydan sonra sadece taylan kaldı

bu kadar 11'i değişen takımda taylan değil busquets olsa bir maçta çıkarken hata yapabilir

taylan elbette tartışılır ama 2 senedir bana göre kötü oynadığı maç sayısı 5'i geçmez

2 senedir şöyle bir kadroya bakın; bekler, stoperler,öndekiler hepsi değişiyor ama tek değişmeyen taylan. Marcao'da değişmiyordu ama son olaydan sonra sadece taylan kaldı

bu kadar 11'i değişen takımda taylan değil busquets olsa bir maçta çıkarken hata yapabilir
Sırf bu sezon 5 tane kötü maçı var. Ağır, çevre kontrolü yok, rakip hücumcuların arkasına saklanıp top almaya gelmiyor. Oldukça korkak, pasif ve yeteneği kısıtlı.

4. rotasyon falan olur en fazla.

Sırf bu sezon 5 tane kötü maçı var. Ağır, çevre kontrolü yok, rakip hücumcuların arkasına saklanıp top almaya gelmiyor. Oldukça korkak, pasif ve yeteneği kısıtlı.

4. rotasyon falan olur en fazla.
Bu söylediklerin bu sene için geçerli. Sakatlık sonrası 1 maç hariç iyi başlamadı. Çevikliğini yitirmiş bir görüntü veriyor.

Ancak geçtiğimiz sezon bu yazdıklarının hiçbiri olmuyordu. Tam tersiydi. Gerilimi en yüksek deplasman olan Fenerbahçe deplasmanında bile gayet sakindi ve çok iyi oynamıştı. Hep dikine oynaması yüzünden etkili oluyordu zaten.

Bu söylediklerin bu sene için geçerli. Sakatlık sonrası 1 maç hariç iyi başlamadı. Çevikliğini yitirmiş bir görüntü veriyor.

Ancak geçtiğimiz sezon bu yazdıklarının hiçbiri olmuyordu. Tam tersiydi. Gerilimi en yüksek deplasman olan Fenerbahçe deplasmanında bile gayet sakindi ve çok iyi oynamıştı. Hep dikine oynaması yüzünden etkili oluyordu zaten.
Taylan’dan olmaz rdaş. Ben Taylan’a sezon içerisinde çok sallayacağız dediğimde neden demiştin. Lig başlar başlamaz herkes de gördü. Taylan en fazla rotasyon olur

Taylan’dan olmaz rdaş. Ben Taylan’a sezon içerisinde çok sallayacağız dediğimde neden demiştin. Lig başlar başlamaz herkes de gördü. Taylan en fazla rotasyon olur
Daha iyisi gelirse olsun. Sorun yok. Ancak 3 yerli oynatma zorunluluğunda geçmiş sezonun en çok forma giyen oyuncusu doğal olarak 11 adayı olur. Sakatlık sonrası geçici bir düşüş de olabilir bunu zaman gösterecek. Ancak böyle devam ederse 11 hayal zaten.

Üst Alt