# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Vasat bir topçu demiştik gördünüz sanırım ;) Evet hangi teknik adam oyuncusuna takar ki bu adamlar bu işten rızık kazanıyor böyle takıntısı olan adamı o kadar kupası olur mu yav adam 8 defa şampiyon olmuş :)

Eğer ergen ve liboş taraftarın gazına gelmez, haddini bilir, yedek kulübesinde efendi efendi takılırsa Ömer Bayram gibi işler kötü gittiğinde takıma girer formayı alır hatta ahlakını korur karı kızla takılmazsa bir Suat Kaya niye olmasın??? Suat Hoca zaten ahlaklı bir adamdı Tugay'ın karısına kumarcı demiş onu bu illetten kurtarmak istemişti o kötü adam ilan edilmişti... Daha öncesinde de Konyaya filan kiralık gitmiş sürme yedek kalmış ağzını açmamıştı...

Taylan'ın da burnu sürter, kibiri ve gururu Fatih Hocam tarafından ezilir ve ayakları yere basarsa gelecek yabancı sınırlamasında Taylan bize fayda sağlayabilir ayrıca Galatasaray taraftarı yaşı da iyi... Had bilmesi kafi gelecek, ama diyeyim yeniçerilikten uzak dur; selçüke hasım ol gelecek seninle :)
o nası bi start nası bi finiş reiz
ayrıca bu herifi nerden tanıyorsun kibiri gururu nerede gördün

o nası bi start nası bi finiş reiz
ayrıca bu herifi nerden tanıyorsun kibiri gururu nerede gördün
Üstat hem müspet hem de menfi yazarım bilirsin beni xelçük gibi ünal başgan gibi istisnalar filan hariç ;) Taraftar inat ediyor bu da duyuyor şu an allah sınıyor bakalım liboş mu olacak ninnoş mu yoksa arslan parçası mı göreceğiz hep birlikte...

Üstat hem müspet hem de menfi yazarım bilirsin beni xelçük gibi ünal başgan gibi istisnalar filan hariç ;) Taraftar inat ediyor bu da duyuyor şu an allah sınıyor bakalım liboş mu olacak ninnoş mu yoksa arslan parçası mı göreceğiz hep birlikte...
Efendiye benziyor be üstat. Gözünü seveyim paragraflar şeklinde cevap verme. Muhabbet etmeye korkuyorum seninle.

Orta sahada dinamizm yok diye ağlayıp selcugu oyuna sokan adamlar bu çocuğu görmezler. Neyse her dakika antrenmanda değiliz doğru. Hasan-umit gibi futbol ustadlarinin antrenman raporlarında ne yazıyorsa doğrudur. Selçuk daha kondisyonu diyorlarsa öyledir. Veya selcugu oyuna sokrsak gol yeriz sokalim diyorsa yine doğrudur bir bildikleri vardır muhtemelen

##Hemen bir portekizli hoca##

seri sarı kart sıkıntısı var , ilk müdahale de yiyecek ikinciyi.

bu arkadaşın girmesi lazım ama ahmet çalık girer donku ortaya çeker muhtemelen

maç içinde hiçbir ekstra yapmadı gerek girdiği dakika gerek takımın o dakikalardaki oyun anlayışı yüzünden , ama ahı gitmiş vahı kalmış selçuk yerine bunun karşında olması bile rakibe bir adım eksik attırır , çünkü selçuktan korkmuyorlar.

bence seri ile değişmesi lazımdı 60’larda. takım top oynamaya niyetli olunca katkı vereceğine de inanıyorum.

Üst Alt