# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Bu değilde Selçuk 11 başlarsa bu hafta ve önümüzdeki haftalarda hoca gidene kadar izlememeyi düşünüyorum.

Fatih Hocayı çok severim ama bu adam bizim hoca değil.

Bugün girdigi kısa sürede iyi oynadı ama bence hata yaptı hoca iyi oynayan oyunculara alerjisi oldugu için bir daha oynatmaz bak selçuka her maç leş oynuyo ama ne yapıyo ediyo giriyo oyuna onu örnek alması lazım oynaması için

Gayet iyi gidiyor. Terim en başından beri hakkını yiyor bu çocuğun.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Babel'in net pozisyonda kaçırdığı atakta attığı pas A kalite, Yine penaltı da çok iyi kıvrıldı ve düşüş şekline kadar pozisyonu çok güzel netleştirdi aldı yani penaltıyı. Akıllı bir oyuncu şöyle iki maç üst üste oynasa da eksikleri veya artıları tam olarak nedir görebilsek keşke.

Bana daha cok bozmaya calisan bir orta saha modeli gibi geldi buna ozan tufan tarzinda diyebilirim

Orta saha da top alip oyun kurma falan bu tarz islere giremez gibi,yani selcuk’un geldigi ilk sezon da yaptiklarini yapamaz mesela

Bana daha cok bozmaya calisan bir orta saha modeli gibi geldi buna ozan tufan tarzinda diyebilirim

Orta saha da top alip oyun kurma falan bu tarz islere giremez gibi,yani selcuk’un geldigi ilk sezon da yaptiklarini yapamaz mesela

Geçen sene mi izledin nerede izledin ki Taylan'ı? Ben açıkçası şuna buna benziyor gibi yorum yapamam gördüğüm iki üç pozisyon üzerinden yorum yapıyorum ahbap.

Mert Hakan-Taylan, bir de sprinter kanatla hayvan gibi kontra takımı oluruz. Bir de adam akıllı 10 numara bulursak bunlara top atacak tadından yenmez.

İkinci yarı beleşe Konya'ya kiralanır.

Üst Alt