# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 187 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Toparlamadı, baskı yemediği için iyi gözüktü. Bence bu maç oynaması gereksizdi, berkanı tek kullanıp morutanı atmalıydık ileri

Bekler kanatlar mac basindan beri 50 kere kosu attilar yanilmiyorsam 1 kere atti topu Yedlin’e.Ulan goruyosun adamlarin kosu attigini yollasana topu 1 tanesinde pozisyon olur hata olur bisey olur at ya.Vasifsiz herif.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
atamaz çünkü kendine güvenmiyor. özgüvensiz bir tip olduğunu top sürüşünden bile anlarsın. yedekten öteye geçirmememiz gereken tip bi oyuncu

FFdjjDxWQAcysSE

Bilmiyorum hala çok kritik hatalar yapıyor ama yine de kendini topladı bence Taylan, ilk kontrolü yaparken baskı yiyorsa çok hata yapıyor ama ilk kontrolü rahat yapabiliyse geriden topla çıkma planında değerli bir oyuncu Taylan

Yani ligde yerli oynatma zorunda olduğumuzu düşünürsek en azından Ocak ayında Gedson gelene kadar Berkan ve Kerem 'le birlikte ligde kullandığımız 3. yerli oyuncu olmaya devam etmeli Taylan bunun için de sağlıklı olması gerekiyor

Bilmiyorum hala çok kritik hatalar yapıyor ama yine de kendini topladı bence Taylan, ilk kontrolü yaparken baskı yiyorsa çok hata yapıyor ama ilk kontrolü rahat yapabiliyse geriden topla çıkma planında değerli bir oyuncu Taylan

Yani ligde yerli oynatma zorunda olduğumuzu düşünürsek en azından Ocak ayında Gedson gelene kadar Berkan ve Kerem 'le birlikte ligde kullandığımız 3. yerli oyuncu olmaya devam etmeli Taylan bunun için de sağlıklı olması gerekiyor

Sadece cevre kontrolu degil renkdasim. Bak top surerken bile kontrolsuz gidiyor onu gectim, oyunu sadece yanlara ve geriye acabiliyor ya da kisa dikine paslar. Defans arkasi kosulari goremiyor, ya da alan daraltmada da yetersiz. Defansif farkindaligi dusuk. Kisacasi en fazla rotasyon oyuncusu olur. Yasi geregi gelisme potansiyelide belli. Az daha iyi olsa bile derbi/avrupa maclarinda hataya musait.

Üst Alt