# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Evet hepimiz zafer sarhoşu yaşıyoruz ama ben bu herife degenmek istiyorum.

SENIN KADAR REZIL BIR FUTBOLCU GÖRMEDIM BE. Her seferinde Mac izlerken su yeteneksizi görmekten bıktım. Su güzel Takımda Yabancı Sinir olmazsa asla asla oynamazdı. Futbol'dan anlayan bunu görür. Top ayında geldiginde krize gidiyor bu arkadas. Ne yapacagını bilmiyor, devre arasında'dan sonra kadroya girmemeli. Seviyse Anadolu icin yetebilir ama bu yeteneksiz asla GS'nin futbolcusu olamaz.

Su herife centre middefeld'te oynatmak intihar etmek demek, yerine üst düzey bir oyuncu gelmezse (Gedson da olabillir, en kötü hali bile bundan iyidir) turu kaybederiz. Maclara iyi bakin, su cocuk açık ara sag bekle beraber en zayıf noktamız. Zaten Lazio,Marsilya bunu anlayınca hep oyuncu Taylani ve Yedlin üzerinden kurmuşlar. Yollayın sunu, Taylanin yerine oyuncu getirmek, tur demek!

Ben de begendim.

Avrupa maclarinda isimize yarar da lig'deki maclarda yine sövdürtür kendine muhtemelen. Avrupa Ligindeki oyun anlayisi lig'de islemiyor.

muhtemelen riera özel ilgilendiği için aşırı iyi bir form tutmuştu. riera gidince bu kardeşimiz de sıvadı.

muslera’da taffarel gittiğinde patatese bağlıyordu aynı misal.

fiziken çok ağırlaşmış. geçen seneki taylan bu taylanla koşu yarışında tur bindirir.

Üst Alt