# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Çok çalışması lazım.

Aldığımız yerliler hep büyük potansiyelli ama beklenen patlamaları yapamamış oyunculardan oluşuyor, çoğunun son şansı o yüzden çok çaba göstermeleri lazım.

Bence bu maç kötü oynamıştı; her topa girmesi her pas kanalında olması artı özellikleri lakin sorumluluk alıp topu kötü kullanması kötü.

Beni en çok düşündüren de ağır olduğunu düşünüyorum, böyle oyuncular ağırsa pas teknikleri ve şut tehditi çok önemli.

Belhanda bu kadar aksiyonu bazı maçlarda hiç yapamıyor

Bu videoda olduğu kadar oynasa iyi alternatif olur bence.O geriye dönülen topta baskı varken topu ayağına almadan önce alanı kontrol etmesi hoşuma gitti

Belhanda bu kadar aksiyonu bazı maçlarda hiç yapamıyor

Bu videoda olduğu kadar oynasa iyi alternatif olur bence.O geriye dönülen topta baskı varken topu ayağına almadan önce alanı kontrol etmesi hoşuma gitti
Şu açıdan haklısın daha iyi yerli orta saha var mı bir Dorukhan var bu özelliklerde,Emre'yi saymıyorum.

Mehmet de gelseydi keşke yalnız ikisi çok iyi bir ikili bile olabilirlerdi.

Hoca takıntısını kullandı yine. Hiç beğenmiyorum bu çocuğu ama artık destekleyeceğiz yapacak bir şey yok. Umarım yanındaki futbolcuların değerini anlar ve onlardan bir şeyler kapar. Hayatında göremeyeceği top class 4 tane orta saha oyuncusu ile oynayacak.

hakkında yapılan yorumlar (ekşiden)

erzurumspor; fenerbahce sonrası ikinci takımım oldugu için tüm maçlarını izlerim. galatasaray alinabilecek en iyi yerli orta sahalardan birisini aldi. eğer psikolojik bir zirve sendromu yaşamaz ise formayı kapar ve şov yapar.

beşiktaş’a gelmesini istediğim oyunculardan biriydi. galatasaray’a hayırlı olsun. başarılı olacağını düşündüğüm orta saha oyuncusu.

çoğu antrenmanını, maçını canlı izledim. adım adım oyun anlayışını ve kendini geliştirdi. artık oyundan hemen pes etmiyor, ceza sahasına daha çok giriyor, daha özgüvenli oynuyor, pas trafiğini iyi ayarlıyor, daha çok golü düşünüyor.

mehmet özcan'la birlikte türkiye'de alınabilecek en iyi yerli genç oyunculardan biriydi.

bucaspor'a giderken kafasında bir kariyer planı vardı :
"önce ptt 1. lig'de oynayacağım, sonra orta seviye bir süper lig takımında ordan da galatasaray'a gideceğim oradan da avrupa'ya gideceğim" diyordu. ilk başta gelirse silinip gitmekten korkuyordu onun için kendini geliştire geliştire yükselmek istiyordu sonunda öyle de oldu.
şu an rotasyon oyuncusu gibi gözükse de 1-2 yıl içerisinde çok rahat galatasaray'ın ilk 11 oyuncusu hatta avrupa'ya gitmezse efsanesi olacak oyuncudur

dikine oynamayı sever, golü koklayan bir oyuncu profilindedir.

galatasaray taraftarıdır. 3-5 sene önce bile tahmin ediyordum bir gün galatasaray'a geleceğini.

Üstad denilecek seviye de orta saha oyuncularıyla antrenman yapacak ,maç yapacak biraz vizyon sahibiyse her birinden birşeyler kapmaya çalışır ve gelişimine devam eder ...

Üst Alt