# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Şu " çöp" lafından nefret ediyorum.Bazen bende kullanıyorum ama taylan gibi tırnakları ile kazıya kazıya gelmiş adamlara çöp demeyin.

usta ne tırnakla gelmesi ya

bucadayken wonderkid deniyordu gelebildiği en üst düzey yer erzurumspor oldu

bizim altyapıdaki çocuklar da 5 sene sürekli bir yerlerde oynasalar erzurumda banko oynayacak seviyeye gelirler heralde

bizim altyapıdan son 10 yılda ozan kabak hariç birinci lig topçusu bile çıkmadı ki.

sadık var işte ezeli rakibimizde rotasyon oyuncusu daha ne istiyorsun

demek istediğim belli, taylan bu kadroda hiçbir işe yaramaz ztkda selçuktan iyi oynamak dışında

he belki beraber antrenman yaptığı adamlardan bir şeyler kapar da yabancı sınırı gelince işimize yarar o ayrı

Hayirli olsun. Kendisine buyuk bir firsat sunuldu. Lakin cok calismasi gerek. Simdi ki performansi rotasyon olmaya bile yetmeyebilir. Ilk piyasaya ismi ciktigindan beri üstüne koyamamis. Disiplin problemi olabilir ama artik asmasi lazim. Beklentinin yuksek oldugu bir takima geldi.

Erzurum'da okuyan biri olarak çoğu maçını izledim. Malum transferlerden dolayı üstünde pek durulmadı fakat hocanın özel isteğiyle alındığını düşünüyorum. Topla ilişkisi iyi, mücadele gücü üst düzey bir oyuncu. Çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum inşallah. Özellikle iç saha maçlarında bol bol süre bulabilir.

Aslında kupada felan oynasın demeyeceksin Kpaşa maçında direk 70. dk da sahaya süreceksin ( tabi rahat bir skor varsa)
Anlasın nereye geldiğini kavrasın iyice

Hayırlı olsun. 24 yaşındaymış, daha genç potansiyelli birini tercih ederdim ama son dakikada başka alternatif bulunamıyor tabii.

kendisinin transferini ancak yorum yapabileceğim.. :rolleyes:

Açıkçası kendisini geçen sene zaten baya yorumlamıştım, defalarca aradığımız orta saha demiştim bilenler bilir. Bu ligde alınabilecek en iyi orta sahaydı. İrfan Can dışında geçen sene Taylan'dan daha iyi denecek orta saha ben hatırlamıyorum. Onun bonservisi de oldukça fazla zaten.

Taylan, daha 2013-2014 yıllarında çok büyük potansiyel olarak konuşuldu zaten. Kendisini Buca'dan alan Gençler'de neredeyse hiç şans bulamadı. Sonra Kayseri Erciyes, Hacettepe'de oynadı. Ben kaybolacağını düşünmüştüm. Ancak Erzurum'da beklenen performansı yakaladı. Önce üst lige çıktı, sonra Süper Lig'de kendini kanıtladı.

Geçen sene defalarca kez sözleşmesi biten Selçuk yerine gelmeli demiştim. Şimdi alınca Selçuk ile uzatmanın gereksizliği daha da anlaşıldı.

Taylan'ın özelliklerini kısaca anlatmak gerekirse;

-Ceza sahasına toplu,topsuz giriş yapar.
-Tempoludur.
-Pas özelliği süper değil ama çok kötü de denemez.
-Boş bulduğunda etkili şutları var.
-Defansı da,ofansı da olan tam bir 8 numara.

Bu fiyata gelebilecek en iyi yerli orta sahaydı. Burada eminim daha da gelişecektir. Selçuk'tan fazla forma şansı bulacağına eminim.

Son düzenleme:
Üst Alt