# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Çok ilginç bi yapısı var. Ergün'den sonra bunun kadar duygusuz bir adam izlemedim sahada muhtemelen. Formda olduğu zaman rakip oyuncular için, formsuz olduğu dönemde de kendi takım arkadaşları için büyük sıkıntı yaratıyor bu duygusuzluk. Ben şahsen yanımda oynayan adamın da karşımdaki rakibin de duygu durumunu yüzünden anlamak isterdim maç içinde :)

2 maçtır toparlanma var.

Hoca belli ki güveniyor, herif silinip gitmek üzereyken inatla oynatmaya devam etti, edecekte sanırım

Allahın varsa bozmazsın kendini

2 maçtır toparlanma var.

Hoca belli ki güveniyor, herif silinip gitmek üzereyken inatla oynatmaya devam etti, edecekte sanırım

Allahın varsa bozmazsın kendini

o aslında sırf kendisinin toparlanması değil takım defansındaki yardımlaşma arttı hem barça hem BJK maçında.

ilk maçta örneğin PvA 'nın yanına Berkan , Boey'in yanına Taylan yaklaşıyordu. Bu yardımlaşma varken bir kere arada şut sansı bulmuşlardı Nou Camp'ta .. BJK 'de Rıdvan'ın pozisyonunda şut öncesi taylan orada olmalıydı (5 - 10 dk sonrasında mesela kesti Rıdvan'ı).

Bu yardımlaşmlaarın aksamaması lazım. Marcao ve Nelsson'un adam paylaşması çok önemli , ya da ileri çıkışlarında arkaya adam kaçırmamaları çok önemli keza Aubemeyang o tür koşuları yapan bir adam.

Birsey diyemiyorum. Kaliten bu. Iyi niyetlisin ve gerçekten herseyini verdin. Yetmedi. Saglik olsun. Uzerindeki formanin agirligini bilen her oyuncu gonlumdedir

Ben dahil cogu kişi kesilmesinden yanaydı. Daha ne kdr rezil olabilir ki kesilmesi icin diye hocaya yuklendik ama herif inatla oynattı ve taylanda bayagi toparlanma var

Yeni sezona kendisiyle baslanmamalı, bu fikrim hala sabit. Oynadigi bolgeye farklı bir oyuncu lazım

Niğdesporu tekrar ikinci lige taşıyacak kaptan oyuncu artık gözümde...

hatta seve seve eyüpspora bile verelim derim.

olcak iş değil - seneye 28 yaşında bu adam - prime zamanı böyle performans.

geçiniz.

Forvet arkası adami on libero ya eviremezsin. Hele de 24-25 yaşından sonra kendisinin suçu yok. Erzurumda yusuf yazici tarzında oynuyordu. Taktik deha fatih hocamız bu herifi ön liberoya evirdi. Olacağı bu kadar yani.

Üst Alt