# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 213 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Forvet arkası adami on libero ya eviremezsin. Hele de 24-25 yaşından sonra kendisinin suçu yok. Erzurumda yusuf yazici tarzında oynuyordu. Taktik deha fatih hocamız bu herifi ön liberoya evirdi. Olacağı bu kadar yani.

Yusuf yazıcı pozisyonunda oynatmaya devam etsek şu an menemenspor formasını terletiyor oluyordu..Bu herifin teknik kapasitesi 6 numara için bile yetersiz

Şu adamı görünce bende futbolcu olabilirmişim diyorum her seferinde, hız desen yok çalım yok hava topu yok mücadele ayakta kalma yok Gs'nin orta sahısında oynayacaksın koca sezonda kaç golü kaç asisti var acaba melo sezonu 5-10 gol 5-10 asistle falan bitirirdi.

Rakibi ısırma yok, şut yok, hızlı oyun yok, en temel orta saha varyasyonu topu alıp dönme yok, adam eksiltme yok biraz fazla koşuyor oda boş koşu, eee bu adam bu takımda nasıl oynuyor hemde 27 yaşında en veremli dönemi olması gerekirken.

Derhal kadro disi birakilmali berkan ve cikaldao ile birlikte
Hala bu oyunculari ovenler var arkadaslar siz futbolcudan gram anlamiyorsunuz yeter artik yazmayin

Yedigimiz ilk golde bi arkasina baksa dogru yerde durup topu karsilayabilirdi ama maalesef bu topcu cevre kontrolü yapamiyor sifir yani

İlk golün büyük sorumlusu bu sene kaç maç yaktı sayamadım.

İlk gol de 2 fb liyi 2 defans tutuyor. Bu da oraya gidiyor Zajc'a gitmesi lazımken.
Geçen sene şampiyonluğa bu mallıkları yüzünden mal olan herif. Aynı hatayı belki 300 kere yaptı. Rakibi tutacaksın arkadaş rakibi, kaç kere defanstan çekilen şutu engelledin de aynı işi ısrarla yapıyorsun.
Eyüp 2-3 verse de yol alsa

zerre beğenmem kendisini ama muslera ile bunun kötü performansının artması da tesadüf değil bence. burada bir renktaş yazmıştı hatırlamıyorum kim ama muslera cidden riskli oyun için zorluyor.

Bu istatislik doğru değil değil mi? Biri bana yanlış desin lütfen...
Baktım doğrusu
Taylan 38 maç 0 gol 0 asist
Berkan 42 maç 0 gol 2 asist.
Screenshot_20220418-193443_Instagram.jpg

Bu istatislik doğru değil değil mi? Biri bana yanlış desin lütfen...
Baktım doğrusu
Taylan 38 maç 0 gol 0 asist
Berkan 42 maç 0 gol 2 asist.
Ekli dosyayı görüntüle 156304

Olay sadece bu ikisi değil. Daha önce tüm kadronun kaç gol atabileceğini ve bunun yetersiz olduğunu yazmıştım. Şu anki kadro da aynı şekilde kötü bir mühendislik ile kurulmuş bir kadro.

Şampiyon olmak veya yarışta olmak için 40 maçta minimum 60-80 arası gol atman şart. Bizim takımda nasıl bu rakama ulaşacaksınız?

Taylan, Berkan, VA, Omar, Nelsson, Marcao golcü veya asistçi adamlar değil. Bu 6 adam yapsa yapsa toplamda ortalama 5 gol 5 asist yapar senede.

Kerem için sene başı 5 gol 5 asist derdim.
Morutan için 5 gol 5 asist derdim.
Cicaldau da 5 gol 5 asist derdim maksimum.
MM 15-20 gol derdim.

Yani ilk onbirdeki oyuncular iyi performans sergilese 40 gol civarı katkı yapıyor. Nasıl şampiyon olunacak? Yedek oyuncular minimum bir 20-40 gol desteği mi verecek?

Bu nedenle sürekli senede 10-15 gol desteği verebilecek hızlı, golcü ve driplingçi kanatlar lazım diyorum. Keza Taylan veya Berkan’ın yerine Gedson gibi takımı hücuma taşıyacak bir eleman olsa takımın genel ortalamasını da yukarı çıkartabilirdi.

Hep söylüyorum. Takımda çok iyi oyuncular var ama en kritik bölgelerdeki vasat altı adamlar nedeniyle takımın beli bükülmüş durumda futbol oynuyor.

Çok ciddi ahmaklık yapıldı…

Üst Alt