# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

prime döneminde italyaya çakmamız lazımdı 3 4 m euroya malesef o tren kaçtı bu saaten sonra kontratından minimum hasarla çıkılması başarıdır

Gol attı diye niye kızılıyor anlamadım doğrusu.Şikebahçelilerin istediği gibi bize yatsınlar mı ? Maç içinde düşünmedim değil oliviera'nın olmadığı zamanlarda orta saha da kullanılazmıydı acaba diye.

Gol attı diye niye kızılıyor anlamadım doğrusu.Şikebahçelilerin istediği gibi bize yatsınlar mı ? Maç içinde düşünmedim değil oliviera'nın olmadığı zamanlarda orta saha da kullanılazmıydı acaba diye.
Bugünü baz alırsak Mitsö ile bunu takaslasak maçı kopartırdık muhtemelen gerçi bizim saçma oyun planımızdan dolayı belki de gol yedirirdi yine

Daha önce de demiştim. Ömer, Kılınç, Akbaba ve Taylan'dan göndermememiz gereken tek isim buydu. Torreira'nın alternatifi yok bizde. Bugün Oliveira Torreira yoktu. Yedekte Baran dışında orta saha kalmadı mesela.

Üst Alt