# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 227 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Gol attı diye niye kızılıyor anlamadım doğrusu.Şikebahçelilerin istediği gibi bize yatsınlar mı ? Maç içinde düşünmedim değil oliviera'nın olmadığı zamanlarda orta saha da kullanılazmıydı acaba diye.
Evet böyle oynamasını istemiyorum !

Diğer takımların değil kiralık, eski oyuncuları bile topa koşmuyor çünkü onlarla maç yaparken !!

Bize gibi köpek gibi davranan herkes benim düşmanım.Babamı bile tanımam bunu yaparsa

yanındaki siyahi arkadaş sağolsun bizden az sırıttı işte, bizde olsa dümeni verecektik gene kağnı gibi oynayacaktı. taylan fiziğinin zirvesindeyken, abdurrahman çelebi'yken 1 sene iyi top oynadı işte, bu saatten sonra onun yanına bile yaklaşması hayalperestlik olur. golü atmamak için de baya uğraştı ama kuş taşa çarptı.

Peki bunlara niye yedirmedi ? Geçen sene resmen takımın ruhu gitmiş psikolijisi dağılmıştı.Bu adam bir xavi yada xabi alonso değil muhakkak ama adamın yanında da berkan ile cicaldaou olunca batırması gayet normal.semih nasıl ufja'nın yanında yükseldi ise aynı şekilde torreira mertesn yanında daha yükselebilir.
Ben asla 6 no olmamasi gerektigini soyl3mistim hucuma donuk oynamali demistim 9lmadi. Ama yedirdigi goller normal degildi.

Üst Alt