# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Ben bunun ayagin bu kadar duzgun oldugunu bilmiyordum, kisa/uzun mesafeli paslar, topu saga/sola cekme konusunda ortalama oyuncunun uzerinde seviye olarak

Yerli olarak tuttu gibi gozukuyor bu transfer

Maaşı uygunsa rotasyonda olmasında sakınca yok. Söylendiği kadar kötü değil. Topla biraz daha dikkatli olması lazım. Basit top kayıpları yapmamalı. Vücudunu biraz daha iyi kullanmalı. Hareketli oluşu şu an için tek artısı. Ama bunun üzerine katarak devam ederse rotasyonda kullanılabilecek bir oyuncu. Her şey kendine bağlı...

Rotasyon için doğru isim. Sempatik, çalışkan. Yetenekleri kısıtlı fakat maaşı uygun.

Kendisini seviyorum fakat Galatasaray’da 11 oynayacak futbolcu değil.

Galatasaray’ın orta sahası bu saatten sonra Ömer, Emre ve Lemina dan oluşmalıdır. Seri içeride oynadığımız maçlarda belki oynayabilir.

Bir maça bakılarak karar verilmemeli, elimizdeki 2-3 nitelikli Türk oyuncudan biri. Seneye yabancı kuralının değişmesi ile birlikte daha çok ihtiyacımız olacak.

Yanlış zamanlarda yanlış mevkilerde oynatiyoruz. Bu çocuğun patlamasının nedeni emre gibi oynatmamizdan kaynaklıydi.
Önüne etkili bir adam koyup forvet arkası olarak oynatacaksin. Teknigi ve becerisi ile degil ömer gibi enerjisi ile fark yaratıyor.

Fatih hoca as 11 ile oynatsa taylani kazanacağız ama yedek takım ile belhanda ile oynatiyor takım hücum yapamiyor sonra Taylan kötü .lemina ile oynasın bir kere izleyelim Kasımpaşa maçında selcuk oyuna giriyor ne alaka al taylani birşeyler görelim oynayabiliyor mu orada diye

Üst Alt