# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

EReyaRDX0AYloqf

Ne beklediğimize bağlı değişir aslında. Bugün genel anlamda iyiydi vasatın bir tık üstüydü bana göre..
Görev adamı rolünde oynayan bir oyuncu için sırıtmayan performans, ha ben bu takımın parçası olacağım derse önünde çok yol var evet futbol bilgisini geliştirmesi gerekiyor.

Bi durun be kardeşim ne heceslisiniz elimizdekini hemen gömmeye, itiraf ediyin ben de bazen yapıyorum ama yanlış. Bu adamın çok iyi maçları da oldu, potansiyeli var ve daha ilk sezonu. İyi hatta ortalama yerli bulmak kolay mı.

Taylanı stoper oynatmak mantıklıydı hatta saracchi'ye çıkardığı top da çok güzeldi girdikten sonra bir ara antep basarken pas yaparak adamların pres gücünü kırmıştık skoru 3-1 yaptığımızda da dirençleri kalmamıştı tek hata varsa o da sahada 9 kişi oynamamızdı yaklaşık 4 dk 9 kişi devam ettik ve sonunda golü yiyince adamların direnci geri geldi.

Bu maçta elinden geleni yaptı mücadelesiyle koşusuyla enerjisiyle pes etmemeye çalıştı ama 12'ye 10 oyunda da yapacak bir şey yok hakem tarafını çoktan seçmişti.

Girdiği maçların 10/8'inde olumlu etki veriyor , daha çok kullanmak lazım. Taylan varken Ömer varken Selçuk'u kullanmamak lazım inatla.

Üst Alt