# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Alternatifi kim olacak bu cocugun?

Donk - olmaz
Ozorn - ihtimal vermiyorum
Belhanda - geri paslarini dusununce fena oluyorum
Bayram - imkani yok

Peki sizce kim?

Aşırı yumuşak oluruz. Taylan pek belli olmuyor ama her yere ayak basıyor gerçekten yokluğuna kimse idare edemez şu an on libero yu.

Evet ama üst düzey deplasman maçları hariç hemen hiç kimseye top bırakmaz bu orta saha. Yusuf da gelse pas oyununa katılmaktan ziyade arkasındakileri toplayacak zaten. Dönemlik performans için onu Donk da yapar sıkıntı değil. İrfan'la Yusuf bu anlamda birbirini alternatifi gibiydi. Biz İrfan yerine Yusuf yapana kadar pas oyunu için Gedson yaptık. Yusuf gelse güzel olur ama gelmezse de 1 gün önceki kadar boş değil artık elimiz. Tabii Gedson'un bir sıkıntısı durumunda yine patates olabiliriz, o yüzden belki 1 alternatif daha kadroya alınabilir.

bunlar ne diye kahveli gol sevinci yaptılar hala çözemedim. biri mi dedi bunlara irfan ı alıyoruz diye.
yazdım geçen gün. bir arkadaşta yapamazlar mı kankiler mesaj yolluyorlardır demiş. demek ki yapılmaması gerekiyormuş senin takımında olmayan, transferi söz konusu bir oyuncunun sevincini. sonra böyle takipten çıkartmak zorunda kalırsın kankini. bunlar önemsiz görünen ama profesyonelliğe dair şeylerdir.

Üst Alt