# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Bu sezon için beklentilerin üstüne çıktı demiyorum çünkü kimsenin beklentisi yoktu kendisinden,bide orjini olmayan bir mevkide oynuyo alıştıda iyide katkı verdi veriyor şampiyon olursakta en iyi 3 oyuncu arasına yazılır bu sene

oyunuda gelişti yaptığı ettiği,bu sene kotardı gibi orayı ama o bölge tamam taylanındır bundan sonraki senelerdede diyemiyorum bi türlü baskın oynayamıyo az bi fizikli oyuncu oldumu karşısında çok sönük kalıyo

biz suat,tugay ve melo izlemiş adamlarız yani melo tek başına pirlo+vidal+pogbaya yeterken taylanın anasdolu maçlarında bile sinmesini kabul edemiyorum

elbetteki o bölgenin her oyuncusu melo gibi olamaz ama melo olamıyosanda xabi alonso ol,başka biri ol,kendi tarzını yarat tiptir duruştur karakterdir çok beğeniyorum ama futbol olarakta aynı segmentte ol.

çok gelişmesi lazım fiziğiyle değilde temposuyla oynayan bi oyuncu ki 8 normalde orjini,rize maçı harici seni bi ceza sahasına girerken,şut atarken göriyim arkadaş hep al ver yapma iki stoperin önünde bi deplase ol bi orta açılsın kafa vur

Bide şu takılıyo gözüme, yoruluyo idare et ?
Bu ne ya,haftada 1-2 maç yapıyo diye özür diliyicez nerdeyse adamdan,çıkacak oynayacak 35-40 yaşındaki joaquin laligada Oynuyosa 25 yaşındaki biri ki 25 yaşına kadarda dolu dolu oynamamış bırakında oynasın bu görüşler topçudada ters tepiyo öff pöff giriyo işin içine vücut dillerinden anlaşılıyo son maçtaki yalandan sağlık görevlilerini çağırtıp üyürekleri ağza getirmesinide ayrıca not aldım bunlara gerek yok bu sezon önemini biliyoruz gözümüze sokma alternatifsiz olmanı yada bana iyi bakınları

ardaya bu yapılıyo kaptan ya çok koştu yoruldu kondisyonu yok fiziğini toparlaması lazım deniyo lig bitiyo beyler farkındamısınız neyin kondisyonunu toplayacak bu adam ki sezon başı kampıda yedi

ben anlamıyorum bunlarda bi afralar tafralar sivilce çıksa ölecekler hepsi falcao baldırına top değiyo 3 ay yok,arda,taylan yoruluyo deniyo ya bunlar ne oynuyoki yoruluyo acaba melo bunların 3 maçta sarfettiği eforu 45 dakkada sarfediyodu bir gün yorulup çıktığını görmedim,çıt kırıldım selçuğun bile yorulup çıktığını görmedim

bi arada maaşı düşük yazık adama söylentileri vardı önce linneste sonra yasin öztekinde geçen senede ömer bayramda oldu bu durum ve elimizden geleni yapıyoruz ama aldığımız para az durumu okunuyodu yüzlerinden sahadaki hareketlerinden

Üst Alt