GSC Scout - # Taylan Antalyalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #Taylan Antalyalı

Göztepe'de kanat oyuncusu Halil Akbunar ve Konyaspor'da stoper Selim Ay var.Bu takımların forumlarında da oyuncuların Galatasaray tarafından takip edildiği yazılıyor Taylan ile birlikte.Haber bulamadığım için paylaşamadım dedikodudan ibaret.

Sonuç olarak böyle transfer çalışmaları yapmamız güzel.Umarım en faydalı olanları takıma kazandırırız.

İyi bir ekip krulup Buca Altay gibi takımın alt yapılarını izletmeliyiz buralardan iyi oyuncular çıkıyor Salih gibi adamları kaçırmamalıyız bir daha ek olarak Selçuk gibi adamları da 27 yaşından sonra değil 20 yaşında kullanmaya başlamalıyız

Taylan Antalyalı u15 nike cup avrupa kupasini kazanan takimda en iyi oyuncu olarak secilmis turnufada. 10 nummarayi giyormus ve simdi tweete aciklamalar cikdi...

Ertan Süzgün ‏@ertansuzgun 5m

ÖNEMLİ: Galatasaray, sezon sonu için Taylan Antalyalı ile 'prensip' anlaşmaya vardı. Bucaspor'un belirlediği rakam ise 1.5-2 milyon Euro...

Ertan Süzgün Ertan Süzgün ‏@ertansuzgun 8m

Taylan'ı FB ve BJK'de istiyor. Bucaspor Başkanı Mehmet Bektur'un net ifadesi: Taylan için Fatih Hocaya söz verdim. Öncelik G.Saray'ındır...

ve salih ucan kadar olamaz diyenlere...

Ertan Süzgün ‏@ertansuzgun 47s

Buca T.D Sait hocayla konuştum. Salih, nasıl gündeme oturduysa Taylan da herkesin konuşacağı isim olur...Salih'in de önünde bir oyuncu dedi!

Süper bi menajer oyunu eğer 2m€ falan verilirse. Salih'e misilleme diye kitleyecekler adamı bize, ki Salih son senesinde 20 den fazla maça çıktı PTT'de. Bu adamın ederi en fazla 600-700 bin€ o da yeteneği denildiği kadar iyiyse.

Taylan Antalyalı u15 nike cup avrupa kupasini kazanan takimda en iyi oyuncu olarak secilmis turnufada. 10 nummarayi giyormus ve simdi tweete aciklamalar cikdi...

Ertan Süzgün ‏@ertansuzgun 5m

ÖNEMLİ: Galatasaray, sezon sonu için Taylan Antalyalı ile 'prensip' anlaşmaya vardı. Bucaspor'un belirlediği rakam ise 1.5-2 milyon Euro...

Ertan Süzgün Ertan Süzgün ‏@ertansuzgun 8m

Taylan'ı FB ve BJK'de istiyor. Bucaspor Başkanı Mehmet Bektur'un net ifadesi: Taylan için Fatih Hocaya söz verdim. Öncelik G.Saray'ındır...

18 yasindaki cocugun u15 takiminda ne isi var ?

Bu Bucasporun altinda dinamit yerlestirmisti.. Bulent denilen haysiyetsiz herif.. Adamlara aciyorum cidden.. Gecen sene onun yuzunden tekrar dustuler..

Para çok da ondan sonra 2-3m'lar için ne adamlar kaçırıyoruz :( Bu adama sıra gelene kadar hani bizim Okan Derici nerde? Bu adamı da alırsak direk A takımda oynatamayız ki PTT'de bile daha en fazla 20 maça çıkmamış profesyonel olduğundan beri.

2-3 ile adam kaçırmak parasızlıktan değil Mertcan, tek adama belirli meblağın üzerine çıkma endişesinden. Yani Yiğit gelmese 3.5'u ekler Shaqiri'yi alırdık gibi bir mantık yok. Galatasaray 3 milyon bulamadığı için transferi tamamlayamayacak kadar aciz bir kulüp değil. Bİr oyuncu için maks bir fiyat belirlersin kafanda oraya kadar çıkarsın. Bunun üstüne hiç gitmezsin.

Bu adamı tanımıyorum ama 2 milyon para değil takılmaya gerek yok.

2-3 ile adam kaçırmak parasızlıktan değil Mertcan, tek adama belirli meblağın üzerine çıkma endişesinden. Yani Yiğit gelmese 3.5'u ekler Shaqiri'yi alırdık gibi bir mantık yok. Galatasaray 3 milyon bulamadığı için transferi tamamlayamayacak kadar aciz bir kulüp değil. Bİr oyuncu için maks bir fiyat belirlersin kafanda oraya kadar çıkarsın. Bunun üstüne hiç gitmezsin.

Bu adamı tanımıyorum ama 2 milyon para değil takılmaya gerek yok.

Umarım gelir de yutturur bana bu mesajları :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt