GSC Scout - # Taylan Antalyalı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #Taylan Antalyalı

Okan Derici'den falan ümidi kesin.Daha ilk izlediğim hazırlık maçında gol atmasına rağmen çöp olduğunu net anladım.Kendini inanılmaz derecede geliştirmediyse hiçbir şey olmaz o çocuktan.

Taylan'ı izlemedim daha önce.Pek bir fikrim yok.Ancak Fatih Terim'in takip etmesi benim için yeterli kıstastır Türk futboluna kazandırdığı onlarca isim varken

Yav belki rezil adamdır, mevzu o değil. Alalım yani, elimizi korkak alıştırmayalım :D

Yeter ki iş yoksa, senelerce ısrar etmeyip gönderelim.

Emre Çolak ve Aydın'ı göndericez bunu alıcaz deseler 5m€bile verseler razıyım :D

Okan Derici'den falan ümidi kesin.Daha ilk izlediğim hazırlık maçında gol atmasına rağmen çöp olduğunu net anladım.Kendini inanılmaz derecede geliştirmediyse hiçbir şey olmaz o çocuktan.

Taylan'ı izlemedim daha önce.Pek bir fikrim yok.Ancak Fatih Terim'in takip etmesi benim için yeterli kıstastır Türk futboluna kazandırdığı onlarca isim varken

Okan'da Fatih Hoca'nın transferi değil mi? Aynı şekilde Furkan'da.

Ben Sergen'den başka Türkiye de oyun kurucu çıktığını görmedim.Gerçi bu oyun kurucu mevzusu da geride kaldıya neyse.

Okan Derici tırt çıktı.

iyide A2 takimi les. bir mertan var bir okan var birazzda berkan var az cok. zaten cogu oyuncu oynamiyor dogru dürüstü hocanin yaptigi aciklamadan sonra kötü sonuclar almaya basladilar pes pese. hoca" alt yapida oyuncu yok malesef...". bu sözü sen dinlesen alt yapi oyuncusu olarak senin ruh halini nasil olur ?

iyide A2 takimi les. bir mertan var bir okan var birazzda berkan var az cok. zaten cogu oyuncu oynamiyor dogru dürüstü hocanin yaptigi aciklamadan sonra kötü sonuclar almaya basladilar pes pese. hoca" alt yapida oyuncu yok malesef...". bu sözü sen dinlesen alt yapi oyuncusu olarak senin ruh halini nasil olur ?

Okan'ı izleyen birçok kişi aynı yorumu yapıyor, ben onların sözüne güveniyorum açıkçası. Altyapımızın genel olarak çok kötü durumda olduğu da açık, bunu kulüptekilere sorun herkes aynısını söyler.

Eskiden 17 yasinda bir Türk'e 2 Milyon Euro vereceksin ve o koltukta oturmaya devam edeceksin öylemi?:-)

Ama dogrusu budur. Yatirim böyle yapilir. Önemli olan cocugu izlemis olmak ve güvenmek. Umarim terslik olmaz

Bende Bucalıyım, bizim burdakiler biraz fazla fırlama takılıyorlar. Özellikle alt yapıdaki arkadaşlar :) Taylan hakkında güzel şeyler duydum bende çok, hayırlısı olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt