TBBL 6.Hafta | Galatasaray 77-84 Fenerbahçe | 30 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL 6.Hafta | Galatasaray 77-84 Fenerbahçe | 30 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TBBL 6.Hafta | Galatasaray 77-84 Fenerbahçe | 30 Kasım | Maç Sonucu

Bunu üzülerek söylüyorum amatör bransları yöneten kisiler gercekten amatör oldgunu düsünüyorum artık !

Ya senelerdir kulak arkasından takip ederim ama 1 kere bile su feneri yendik veya voleybolda baskette kupa aldık yok duyamıyorum . Son 2 senedir ya nasıl bu iş diye üstüne düsmeye basladım .. Ve icine girdikce amatör sporda olanları gördükce icim kan aglıyor ...

5 yasındaki cocuk bunlardan iyi yönetir . Sadece ceplerinde biraz ortaya koyup bunlarda cok cüzi rakkamlar . GS'ın yönetim kurulunun ismini kullanıp iş hayatlarında bunun kaymagını yiyen insanlar .. Ve amatör sporlarda zerre kadar bir gelismeyi bırakın gün gectikce fiyaskolara imza atılıyor .

Üzülerek söylüyorum futbolda bile hergecen gün geri gidiyoruz ama bunu kimse görmüyor . Bari su amatör sporlara sahip cıkalım GS taraftarı sizlerden rica ediyorum ...

Cevap: TBBL 6.Hafta | Galatasaray 77-84 Fenerbahçe | 30 Kasım | Maç Sonucu

Bunu üzülerek söylüyorum amatör bransları yöneten kisiler gercekten amatör oldgunu düsünüyorum artık !

Ya senelerdir kulak arkasından takip ederim ama 1 kere bile su feneri yendik veya voleybolda baskette kupa aldık yok duyamıyorum . Son 2 senedir ya nasıl bu iş diye üstüne düsmeye basladım .. Ve icine girdikce amatör sporda olanları gördükce icim kan aglıyor ...

5 yasındaki cocuk bunlardan iyi yönetir . Sadece ceplerinde biraz ortaya koyup bunlarda cok cüzi rakkamlar . GS'ın yönetim kurulunun ismini kullanıp iş hayatlarında bunun kaymagını yiyen insanlar .. Ve amatör sporlarda zerre kadar bir gelismeyi bırakın gün gectikce fiyaskolara imza atılıyor .

Üzülerek söylüyorum futbolda bile hergecen gün geri gidiyoruz ama bunu kimse görmüyor . Bari su amatör sporlara sahip cıkalım GS taraftarı sizlerden rica ediyorum ...

Bence biraz daha yakından takip etmelisin Bayan basketbolu özellikle. Geçen sezon feneri yenerek Cumhurbaşkanlığı kupasını kazandılar. 7-6 öne geçtik kupa sayısında. Ayrıca geçen sene Avrupa'da kupa aldık bayan basketbolda. Erkek takımıda 2 sene önce Uleb'de yarı final gördü. Küme düşen bayan takımı ve playout oynayan erkek takımı 100. yılında Galatasaray'ın utanç kaynaklarıydı. Gelişme var ama yeterli değil. Hala basket şubeleri yeterli ilgiyi görmüyor. Bayan takımı sponsorsuz oynuyor, bu konularda o şubeleri yönetenlerin işleri. Dediğin gibi daha profesyonel ve taşın altına elini koyan insanların olması lazım.

Üst Alt