TBBL 6.Hafta | Galatasaray 77-84 Fenerbahçe | 30 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL 6.Hafta | Galatasaray 77-84 Fenerbahçe | 30 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TBBL 6.Hafta | Galatasaray 77-84 Fenerbahçe | 30 Kasım | Maç Sonucu

Douglas mi =???

saka yapiyorsun herhalde

Douglas olmasaydi 20 sayi fark yerdik

Yeterli değil kesinlikle. Maçı kazandırsaydı o zaman ben tanımıyordum bu oyuncuyu ama forumda çok övmüşlerdi bence hiç iyi değil.

Fenerbahçenin yabancıları bizimkilerden çok daha kaliteli.

GS Profosyonel takımlarının ciddi bir izlenmeye ihtiyacı var.Olan taraftara oluyor artık sabrım kalmadı.Zafer Hoca diyoruz fenerden geldi feneri iyi tanıyor,adamların nasıl hücum ettiği belli bir önlem alamadı maşallah.Oyun diyorsun 3.periyot ölümüne mücadele ettik,taraftar hemen gazı verdi 9 sayoı öne geçtik.Bu kadar ucuz veremezsin sen GS'lılar için en önemli maçı.Bu kadar 40 dk boyunca takımı desteklemek mi suç?Kimse kusura bakmasın sinirlerim kaldırmıyor artık bazı işleri.

Perkins niye yoktu ya yanlış hatırlamıyorsam her maç en az 20 sayı atıyordu.

Yeterli değil kesinlikle. Maçı kazandırsaydı o zaman ben tanımıyordum bu oyuncuyu ama forumda çok övmüşlerdi bence hiç iyi değil.

Fenerbahçenin yabancıları bizimkilerden çok daha kaliteli.

Douglas bu maçta elinden geleni yaptı illa 30 sayı atıp 15 ribaund mu alsın ?

Young ve Leuchenko da ortalamayı tutturdu

Vacerova ise resmen yokları oynadı 0 sayı 1 ribaund 0 asist

Ayrıca Tuğba daha ne yapsın anlamadım ...

Sonuç çok normal.Oyunculara hiç kızmıyorum.

Bana göre karşı takım çok müthiş ve bilinçli transfer yapıyorlar.Çok bariz far var iki takım arasında..

Cevap: TBBL 6.Hafta | Galatasaray 61-54 Fenerbahçe | 30 Kasım | 3.Çeyrek Sonucu

Salon fulldu kardeşim. Karşı tarafa seyirci alınmıyor. Taraftar ne yapsın. Takımda ruh yok. Nerde o Augustus nerde o Işıl.

Bu federasyonun kararımı?

Evet geçen seneki takıkım muhteşemdi malesef fener bizden daha çok para ayırabiliyor diğer branşlara.Biz bir sene iyi 2-3 sene kötü gidiyoruz bakalım ne olacak.

Douglas bu maçta elinden geleni yaptı illa 30 sayı atıp 15 ribaund mu alsın ?

Young ve Leuchenko da ortalamayı tutturdu

Vacerova ise resmen yokları oynadı 0 sayı 1 ribaund 0 asist

Ayrıca Tuğba daha ne yapsın anlamadım ...

İyi oyuncu maç kazandırır bunu bugün gördük Fenerbahçe adına. ;)

Nevriye adeta attıklarının hiçbirini kaçırmadı Nevin Nevlin Powell bunları saymıyorum bile.

Işıl ve jia olsaydı ne olurdu acaba maç sonucu.

Maçı kaybedince karsının oyuncuları her zaman daha iyi biizmkileri de yerin dibine sokma girişimlerinden bıkmadınız mı?

Ben cok sıkıldım bu tutumlarınızdan artık.Siz nasıl bir dünyada yasıyorsunuz cok merak ediyorum.herşeyi mükemmel yapan adamlar mısınız?

Sonuç çok normal.Oyunculara hiç kızmıyorum.

Bana göre çok müthiş ve bilinçli transfer yapıyorlar.Çok bariz far var iki takım arasında..

9 sayı öne geçiyorsan vermeyeceksin üstadım.Bunu kabul edemiyorum ya!Maç Cağferağ'da olsa hadi baskı vardı.Burada ne vardı kardeşim artık şapkamızı önüne koyup düşünelim.Ö.Canaydın hala çıksın desin GS Sarımsakspor'muydu diye.Özhan Bey zamanındaki Basket faciaları yüzünden fener bu kadar ileri bizden.

Maçı kaybedince karsının oyuncuları her zaman daha iyi biizmkileri de yerin dibine sokma girişimlerinden bıkmadınız mı?

Ben cok sıkıldım bu tutumlarınızdan artık.Siz nasıl bir dünyada yasıyorsunuz cok merak ediyorum.herşeyi mükemmel yapan adamlar mısınız?

İşte böyle gerçeklerden uzak olduğumuz sürece bu tür sıkıntıları yaşarız...

Kimse oyuncularımızı yerin dibine sokmadı. Sadece yetersiz çok oyuncu olduğu söylendi.Yahu bakın karşı tarafın oyuncu kadrosuna allah aşkına ..

Şu bir gerçek adamlar her haliyle bizden daha çok istiyorlar..

Bir kerede şu yönetimi eleştirin yahu...Bırakın artık Özhan Canaydını kriter almayı(size söylemiyorum bunu)

İşte böyle gerçeklerden uzak olduğumuz sürece bu tür sıkıntıları yaşarız...

Kimse oyuncularımızı yerin dibine sokmadı. Sadece yetersiz çok oyuncu olduğu söylendi.Yahu bakın karşı tarafın oyuncu kadrosuna allah aşkına ..

Şu bir gerçek adamlar her haliyle bizden daha çok istiyorlar..

Bir kerede şu yönetimi eleştirin yahu...Bırakın artık Özhan Canaydını kriter almayı(size söylemiyorum bunu)

Erkek formalarıyla biz 2.lige düşerken,fb Eurocup'ta Final oynuyordu.Fark o dönemden bu kadar açık.GS Sarımsakspor'mu dedi 2 hafta önce Özhan Başkan'a kızmayım iyi GS'lıdır diyordum ama yine sinirim zıpladı.

+1905

Oku atakan ;)

Üst Alt