TBBL Final Serisi 1.Maç | Fenerbahçe 57-51 Galatasaray | 6 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Final Serisi 1.Maç | Fenerbahçe 57-51 Galatasaray | 6 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TBBL Final Serisi 1.Maç | Fenerbahçe 57-51 Galatasaray | 6 Mayıs | Maç Sonucu

Douglas ve Leuchanka resmen takımın içine etti. Ben böyle kötü yabancıları son 3 sene de hiç görmedim.

Petra>Marina>Leuchanka

Cevap: TBBL Final Serisi 1.Maç | Fenerbahçe 54-51 Galatasaray | 6 Mayıs | Devam Ediyo

Sağol 15 sayıyı attığın 8 ribaundu aldığın 3 topu çaldığın ve takımın en iyi savunmasını yaptığın için.

doğru, takım 50 sayı atınca, bir basketçi 15 sayı attığında da altın gibi geliyo insanın gözüne, sende haklısın..

Cevap: TBBL Final Serisi 1.Maç | Fenerbahçe 57-51 Galatasaray | 6 Mayıs | Maç Sonucu

Birsel'i yıldız yaptık daha ne diyim.

moralim bozuldu, nasıl yenemeyiz , kadromuz daha iyi.

şu koç a giderek daha çok sinir olmaya başlıyorum.

zafer kalaycıoğlu bu senede şampiyon olamazsak, umarım istifa edersin ya da gönderilirsin.

Tuğba , Douglas Leuchanka bu takımdan gitmeli.

Birsel 13 sayı 8 ribaund

Esmeral 11 sayı 4 ribaund

Tuğba 11 sayı 2 ribaund

Nilay Yiğit 2 ribaund

Esra Şencebe 0

Bir takım guardı kadar oynar.Milli takımın öne çıkan üç guardı var;Işıl,Birsel ve Esmeral rakibin iki oyuncusuda sahadayken bizimkisi sakat fark burada.

Seneye bu takıma üst düzey bir oyun kurucu bulunmalı,transferde Fowles Augustus isimleri geçiyor,mümkünse böyle oyuncuları daha kaliteli bir hocaya teslim etsinler.Tamika kıta dışı sayılsa bile Douglas'tan her türlü daha faydalı,en azından lig için bu durum göz önüne alınmalıdır.

Daha hiçbirşey kaybedilmiş değil ama bu kadar isteksiz oynanmaz.İki sene öncede finalde kaybetmiştik ama o takım savaşıyordu.

Feneri yeneceksiniz Abi.Şans bahanemizde kalmadı artık.O topu sokacaksınız Abi.Yeter ya!

Yeter artık yeter ya. 3. periyotta 8 sayı öndeyken 6 sayıyla maçı veriyorsun. Yazıklar olsun tebrik falan etmiyorum kimseyi.

Bir takım guardı kadar oynar.Milli takımın öne çıkan üç guardı var;Işıl,Birsel ve Esmeral rakibin iki oyuncusuda sahadayken bizimkisi sakat fark burada.

Seneye bu takıma üst düzey bir oyun kurucu bulunmalı,transferde Fowles Augustus isimleri geçiyor,mümkünse böyle oyuncuları daha kaliteli bir hocaya teslim etsinler.Tamika kıta dışı sayılsa bile Douglas'tan her türlü daha faydalı,en azından lig için bu durum göz önüne alınmalıdır.

Daha hiçbirşey kaybedilmiş değil ama bu kadar isteksiz oynanmaz.İki sene öncede finalde kaybetmiştik ama o takım savaşıyordu.

O takım süperdi ya Vickie, Petra, Sophia.

Tek yol Becky kıyın paraya getirin.

Bu maçı kazanabilirdik ancak rakibe çok havaya girme şansı verdik. Ayrıca 53-51 iken saçma sapan bir sayı yedik ve maç koptu , sağlık olsun bir şansımız daha var.

10 yıldır para konusunda sakınmadan tüm branşlarda en iyi yerli oyuncuları kadrosuna alma stratejisini uygulayan ve bunun meyvelerini toplayan FB yönetimini tebrik ederim.

bende seni sırf bunları söylemek için üye olduğun için tebrik ederim, hadii şimdi kafesine yallah...

10 yıldır para konusunda sakınmadan tüm branşlarda en iyi yerli oyuncuları kadrosuna alma stratejisini uygulayan ve bunun meyvelerini toplayan FB yönetimini tebrik ederim.

Biz futbolda güya los galacticos kurduk.Ne oldu?Ben artık bahane istemiyorum ya!Derbilerde yüzüm gülsün istiyorum ya!

her maç, bariz hatalar yapan iki üç oyuncu var takımda. bunlar ölümcül hataları defalarca yapıyorlar. biz sağlık olsun ders alalım diyoruz. bir sonraki maçlar bu hatalar aynı vahimlikte devam ediyor. siz önümüzdeki maç farklı olacağını mı düşünüyorsunuz. ben o düşüncelere defalarca kapıldım ancak sonuç değişmiyor. Türkiye Kupası aldık fenerin elinden bu büyük başarıdır ancak biz yakın yıllarda fenerbahçeye çok fazla yenilen olduğumuz ve daha az yendiğimiz için bizim bir maç ya da kupa kazanmamız derbi baskısını üzerimizden atmamıza yetmiyor. 2 maç kazanıyorsun eze eze sonra 1 maç kaybediyorsun saçma sapan ve yine ''fener yendi hep yeniyor'' oluyor işte bunun için sen seri galibiyetler almalısın 3 tane alacaksın durum tersine dönecek ama her maç aynı hatalar izlerken sinirlerim hırpalanıyor kız topu fenerliye atıyor hem de kaç kez bu pas hataları yapıldı yani fenerli gelir hızla araya girer pası keser alır gider ama alakası yok bizim kızlar yumuşak bir şekilde fenerlilere pas attılar 2-3 defa sonra hatalı yürümeleri söylemeye gerek yok lise kız basketbol takımı gibi oynuyorlar bazı periyotlar sonra farklı yenik duruma düşüyoruz asılıyorlar 3-4 farkla yeniliyoruz bu artık dayanılmaz hale geldi bunun çaresi neyse Galatasaray bilinci uyansın çözsün bu ne lan dalga mı geçiyo bizimle bu takım şaka mı yapıyo 4-5 tane hatalı yürüme yapılır mı şampiyonluk serisinde kamera şakası mı bu yuh diyorum ya yazıklar olsun bundan sonraki maçta da aynı şeyler olacak pas hataları hatalı yürümeler potaya değmeyen toplar.

kim ne derse desin amatör brans dedigin zaman fener gelir akla, bu böyledir adamlar bütün branslarda kupalari silip süpürüyorlar, allahtan futbolda böyle bir üstünlükleri yok

amatör branslari gördügüm zaman bu takimdan utaniyorum,yerin dibine giriyorum, bir takim bu kadar mi ezilir, bu kadar mi ruhsuz oynar,gerci futbol takimi da 2 senedir pek farkli degil, 2 senedir dükkan kapali, caniniz sagolsun yinede tebrikler gibi mesajlari hic atmayin asil öyle mesajlar buradaki insani tahrik ediyor, ne yani bu durumu kabul mu edelim, gerci son 50 yilda bir galibiyet aldigimiz takima yenilmek artik taraftarimiza koymuyor bile, takim neyse taraftar da o, hic isyan yok kadere razi sekilde sezonlari birer birer kapatiyoruz,allah yolumuzu acik etsin,bakalim bu yolun sonu nereye varacak...

Üst Alt