TBBL Final Serisi 1.Maç | Fenerbahçe 57-51 Galatasaray | 6 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Final Serisi 1.Maç | Fenerbahçe 57-51 Galatasaray | 6 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TBBL Final Serisi 1.Maç | Fenerbahçe 57-51 Galatasaray | 6 Mayıs | Maç Sonucu

Neyse artık bir sonraki maçı kazanmaya bakacağız.

Cevap: TBBL Final Serisi 1.Maç | Fenerbahçe 57-51 Galatasaray | 6 Mayıs | Maç Sonucu

Bu strateji sonucu BİRSEL ve ESMERAL maçın adamı olurlar.

Bu strateji ile adamların ÖZER,M.TOPUZ,EMRE B.,GÖKHAN GÖNÜL gibi oyuncuları olur ve şampiyonluğa giderler.

Bu strateji ile Türkiye'nin en iyi pasörü Arslan Ekşi onlarda olur,Emre Batur ve libero Serkan Kılıç'la şampiyon olurlar.

Ve bu strateji ile erkek baskette de en iyi yerli uzunlar ve en iyi 2 numara (Ömer Onan) onlarda olur ve şampiyonluğun en büyük adayları olurlar.

Yerli yeteneklere hak ettikleri parayı verme zahmetinde bulunmazsan bu parayı verenler bulunur (FB) ve her dalda şampiyon olurlar.

SAYGILAR!!!

Renktaş senin nasıl bir Galatasaraylı olduğunu çok iyi tahmin ediyorum.Ve senin şurada yazdılarının altına imzami atarım.Sakın Galatasaraylılığımı sorgulamayın..Hatta artık greçekleri gören bu takımı deliler gibi seven taraftarlarada (ezik antu misali) kuş muş, bu fenerli laflarını söylemekten vazgeçin.

azizi günahım kadar sevmem.Ama fenere bakış açısını,bağlılığını her zaman takdır ederim.adam bas bas bağırıyor.Her alanda en büyük olacağız ,daima en iyi olanlarını alacağız diye..Siz ne yapıyorsun veya sizin gibi düşünen başkan ve yöneticiler hiç birşey..Sadece gerçekleri görüp eleştiren Galatasaraylılara fenerli damgası yapıştırıyorsunuz...

Sadece bu işin farkında olan,bu takımı deliler gibi seven özelliklede aziz yıldırımın nefretinin farkına varan başkan ve yönetici istiyorum.Hobi niyetine takım tutan başkan ve yönetici istemiyorum.

Bunlar olursa işte o zaman seri fener galibiyetleri gelir....

Renktaş senin nasıl bir Galatasaraylı olduğunu çok iyi tahmin ediyorum.Ve senin şurada yazdılarının altına imzami atarım.Sakın Galatasaraylılığımı sorgulamayın..Hatta artık greçekleri gören bu takımı deliler gibi seven taraftarlarada (ezik antu misali) kuş muş, bu fenerli laflarını söylemekten vazgeçin.

azizi günahım kadar sevmem.Ama fenere bakış açısını,bağlılığını her zaman takdır ederim.adam bas bas bağırıyor.Her alanda en büyük olacağız ,daima en iyi olanlarını alacağız diye..Siz ne yapıyorsun veya sizin gibi düşünen başkan ve yöneticiler hiç birşey..Sadece gerçekleri görüp eleştiren Galatasaraylılara fenerli damgası yapıştırıyorsunuz...

Sadece bu işin farkında olan,bu takımı deliler gibi seven özelliklede aziz yıldırımın nefretinin farkına varan başkan ve yönetici istiyorum.Hobi niyetine takım tutan başkan ve yönetici istemiyorum.

Bunlar olursa işte o zaman seri fener galibiyetleri gelir....

Teşekkür ederim arkadaşım.Aynı şeyleri düşünüyoruz ve hissediyoruz.

kimse kendini kandırmasın fb ülker miş yok acıbademmiş o yüzden yeniliyormuşuz. peki bugün sponsor kimdi sponsorsuzda yeniyorlar.

ayrıca ülker bizede çok iyi para veriyor biz futbolda kullanıyoruz. bize futbolcuda alımışlardı. ama febeye basketçi alıyorlar fark bu.

kimsenin Galatasaray'lılığını sorgulamak bizlere düşmez.. herkes herkesten daha çok GALATASARAY'lıdır..

Seneye sponsor bulmamız şart , Zira fb liler sponsor bulup taurasi falan derken gene ligden olmayalım, inş. fowles falan gelip kurtarır bizi.

kimse kendini kandırmasın fb ülker miş yok acıbademmiş o yüzden yeniliyormuşuz. peki bugün sponsor kimdi sponsorsuzda yeniyorlar.

ayrıca ülker bizede çok iyi para veriyor biz futbolda kullanıyoruz. bize futbolcuda alımışlardı. ama febeye basketçi alıyorlar fark bu.

Ülker'in bize verdiği para Fenerbahçe'ye verdiğinin çeğreği.

Evet bu yenildiğimiz takımın sponsoru yoktu ama bizim gibi bütçeyi 4'e bölmek var onlar gibi 2'ye bölmek var. (Erkek voleybol, bayan basketbol)

Nilay, Tuğba, Esra ile biraz son yeneriz gibi.

Yasemin'i unutmayalım.

Tugay dün gördük rakibin rotasyonu kısıtlı yani üçüncü periyot saçmalamasak biz bunları yenerdik.Tamika'da ki hırsın yarısını göstersinler yeter.

Yasemin'i unutmayalım.

Tugay dün gördük rakibin rotasyonu kısıtlı yani üçüncü periyot saçmalamasak biz bunları yenerdik.Tamika'da ki hırsın yarısını göstersinler yeter.

7 kişi ile oynadılar ama 7 si de oldukça iyi oyuncular.

Biz 9 kişi ile oynadık Nilay, Yasemin, Tuğba, Esra bunları toplasan bir Birsel etmiyor. Douglas adı yıldız hiç bir şeyini göremedik. Leuchanka her maçta daha kötüye gidiyor. Sophia, Tamika dışında hiç kimse doğru düzgün katkı vermiyor. Hala şansımız var tabi ama ben pek umutlu değilim. Şampiyon olmazsak Zafer Kalaycıoğlu gider mi acaba? Fowles'lı Augustus'lu Sophia'lı kadroyu ona emanet etmemliyiz bence.

Guadlarımız Fenerbahçe'ye göre çok kötü ama seneye xxx-Işıl (xxx Avrupalı guard keşke Beck olsa) onların önüne geçeriz. Leuchanka'nın yerine de mümkünse daha iyi bir Avrupalı bulsunlar. Yazın milli takımında izleyip hayran oldum şimdi hiç sevmiyorum.

Tebrikler Fenerbahçe'ye. Galatasaray'a da tebrikler tabiki. Heyecanlı bir maç olmuş. yarın 2-0 olursa büyük ihtimal Fenerbahçe şampiyon olur. 3 maç ust uste kaybetmez ama 1-1 olursa Galatasaray da şampiyon olabilir. İzleyelim görelim. Sonunda hakeden kazansın biz de tebrik edelim.

Ülker'in bize verdiği para Fenerbahçe'ye verdiğinin çeğreği.

Evet bu yenildiğimiz takımın sponsoru yoktu ama bizim gibi bütçeyi 4'e bölmek var onlar gibi 2'ye bölmek var. (Erkek voleybol, bayan basketbol)

geçen mynette okumuştum bize yıllık 15 falan veriyor ülker. fenere ne kadar veriyor ki?

Üst Alt