TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 61-56 Galatasaray | 8 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 29-26 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

Son 2 saniye top onlada mola aldılar.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 29-26 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

Yuh ya ben böyle bal görmedim son saniyede attı Peny üçlüğü. 32-26.

bu kadar amatör oyuna 6 sayı altın gibi..

2 sn kala yenir mi o 3lük yaaaa

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 32-26 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

2 saniye kalmış.3lükten başka şansları yok bizimkiler adam adama yapmıyor orda.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 32-26 Galatasaray | 8 Mayıs | Devam Ediyo

bu takımın fb yi yenmesi hakikaten zor.

Oyuna çok kötü başladık ama ondan sonra toparladık. Şu üçlüğü yemesek çok güzel olacaktı.

Koskoca GS bu kadar basit bir hücumdan son saniye basketi yiyorsa biz demeyelim Şasmpiyon olacağız falan.

Cevap: TBBL Final Serisi 2.Maç | Fenerbahçe 32-26 Galatasaray | 8 Mayıs | Devre

son saniyede yenen sayı bal değil tamamen fenerbahçe'nin başarısıdır. sürekli dış atışlar yapıyoruz ve sürekli kaçırıyoruz deli ettiler insanı tüm devre.. tamika 1 sezondur kaçırmadığı atışları son 2 maçtır kaçırıyor sürekli , tuba palazoğlu hayatında ilk defa 3 sayılık atışlar yapıyormuş gibi davranıyor.. böyle giderse bu maçıda kaybederiz umarım tamika,s.young,k.douglas biraz daha konsantre çıkarlar 2.yarıya..

Galatasaray bayan basketbol takımının yarısı(özellikle Türk oyuncuları) bildiğin kazma sapından imal edilmiş. Son 2 saniye kalmış, olduğu yerde dursa basket atamıca rakip, atlıyor öne doğru boşaltıyor. yemin ederim artık şikeden şüphelenmeye başladım bizim kızlar maçı veriyor mu diye düşünmeye başladım kız atlıyor ya önünü boşaltmak için. oyun kurucular yine topları fenerlilere atıyor bunlar banvit mersin maçlarında olan hatalar mı? soğudum Allah belalarını versin hobi diye izliyoruz takip ediyoruz stresimize stres katıyorlar kazansalar da yazıklar olsun kaybetseler de artık fark yok insan bu kadsar kanser edilmez adnan polat sana da selam olsun nilayla tuğbayla uğraştırıyosun şu takımı içine ettiniz branşların. ceza mı veriyosunuz atıyo musunuz naparsanız yapın artık dayanacak gücüm kalmadı bir maçı da baştan sona üstün götürüp kazanın lan özürlüler.

adam adama savunma nedir bir zafer hocaya anlatsın.böyle kıytırık sayı yenmez

son saniyedeki basketi çok saçma yedik ya

Şampiyon falan olmayalım yoksa bu Zafer kesin kalır.

ciddi ciddi şüphelenmeye başladım zafer hoca maçı falan mı satıyo diye

Galatasaray bayan basketbol takımının yarısı(özellikle Türk oyuncuları) bildiğin kazma sapından imal edilmiş. Son 2 saniye kalmış, olduğu yerde dursa basket atamıca rakip, atlıyor öne doğru boşaltıyor. yemin ederim artık şikeden şüphelenmeye başladım bizim kızlar maçı veriyor mu diye düşünmeye başladım kız atlıyor ya önünü boşaltmak için. oyun kurucular yine topları fenerlilere atıyor bunlar banvit mersin maçlarında olan hatalar mı? soğudum Allah belalarını versin hobi diye izliyoruz takip ediyoruz stresimize stres katıyorlar kazansalar da yazıklar olsun kaybetseler de artık fark yok insan bu kadsar kanser edilmez adnan polat sana da selam olsun nilayla tuğbayla uğraştırıyosun şu takımı içine ettiniz branşların. ceza mı veriyosunuz atıyo musunuz naparsanız yapın artık dayanacak gücüm kalmadı bir maçı da baştan sona üstün götürüp kazanın lan özürlüler.

biraz sert olmuş ama doğru bi eleştiri katılıyorum aynen

2. periyotta koca 5 dakika sadece 3 sayı atmışız ve mola bile almıyo, yoksa yasak mı ?

Üst Alt