TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu

Eskideb bayrak dikerdik heriflerin sahalarına be!Şimdi bizim seyircimizin doldurduğu salonda rakip kupa kaldırıyor.Bu duruma düşürenler utansın.

Cevap: TBBL Final Serisi 3.Maç | Galatasaray 78-82 Fenerbahçe | 11 Mayıs | Maç Sonucu

Fenerbahçe kadro olarak çok kuvvetli. Mağlubiyet bile almadılar şu ana dek.

Sonucu her ne kadar bizim hatalarımız belirlese de, normal karşılanmalı.

Ciddi yönetim yada sponsor desteği olmadan şampiyonluk çok zor artık.

Fenerbahçe 'yi kutluyorum, maçı FB TV 'den yorumlayan adamlara baktıkça da "iyiki Galatasaray 'lıyım, bu ne çifkeflik, gözü dönmüşlüktür" diyorum.

Fenerbahçe 'yi kutluyorum, maçı FB TV 'den yorumlayan adamlara baktıkça da "iyiki Galatasaray 'lıyım, bu ne çifkeflik, gözü dönmüşlüktür" diyorum.

Ben acı çekiyorum.Bir bizim sahamızda kupa kaldırmaları eksikti diyorum.İçim yanıyor.

18-1

100. yıllarındaki 14-0'dan bile daha rezil bir tablo oluştu. Neyseki bu son maçtı.Bu sezon başka maç yok. Utan Adnan Polat utan. Hala da onların arasında oturup kupa kaldırmalarını izliyorsun..

Bizim seyirci kupa töreninde bişey yapmadı değil mi?

yemin ediyoruum agliyacagiiim suracikda yeter ulan yeter, bari 1 galibiyet off annam off.

buyutunuuuz Tamika wnba ugrunaa takimi satmistir!

maçı istemediğim nedenlerden dolayı fbtv den izledim.tamam anlarım spikerin amigoluğunu ama o bunak baturalpin yorumları neydi öyle.sanki savaşa gelmiş adamlar.yazıklar olsun sana ihtiyar herif

Adnan Polat'la yürümücek bu iş. Bütün branşlarda bu sene hüsran var.

bugüne kadar adnan polatı birçoğumuz destekledik ,sorgulamadık bile desteğimizi bunu neden yaptık çünkü o içimizden biriydi.eğer başkan gerçekten bizim içimizden biri olduğunu cümle aleme göstermek istiyorsa başta futbol takımı olmak üzere bütün amatör branşlara ciddiyetle el atmak zorundadır.bu iş böyle gitmez,galatasaray taraftarının da bir sabrı var!!!

Ben acı çekiyorum.Bir bizim sahamızda kupa kaldırmaları eksikti diyorum.İçim yanıyor.

Deniz 'im hayattan öğrenecek çok şey var. Öncelikle bunun bir spor, bir eğlence aracı olduğunu bileceğiz.

Her kötü giden serinin bir sonu olduğunu ve iyi yeni serilerin başlayacağını unutmayacağız. Tamam mı?

Bir örnek vermek için, kendi ölçeğime göre "en iyi Galatasaray 'lı ben olayım". Ve diyelimki küçük kızımın tırnağına kıymık battı, benim gözüm o an Galatasaray 'ı görür mü?

Bu sebeple sporu eğlence olarak, hayatı ise ciddiye alarak yaklaşmak en doğrusu.

Seneye tüm amatör branşları kapatın.GS artık spor kulübü değildir.Spor kulübüyse adam gibi üstünde durun artık.Her sene aynı terane.

Basketbol ve voleybola ciddi yatırımlarda bulunmamız lazım önümüzdeki senede başarısızlıkla geçmemeli. Yoksa senin dediğin gibi oluyor her sene.

Önce Fenerbahçeli oyuncuları tebrik ederim,şampiyonluğu hak ettiler.Yine gittik desteğimizi verdik,salon dolu değildi ama maça etki ettiğimizi düşünüyorum.Bu maç özelinde bakarsak;oyun içi çok basit hatalar ve bayan hakemin taraflı yönetimi bana göre maçı kaybetmemizin nedenleri oldu.Takım allah için çok savaştı mücadele etti ama olmadı.Nilay Yiğit'in son periyotta dört tane kritik hatası var.Günahını almak istemem ama çok göze battı.

Hoca hakkındada birşey söylemek gerekirse;iki sene önce onlardayken şampiyon olduğunda bize ismimizle hitap etme ihtiyacı bile hissetmedin,iki senelik yatırımla şampiyon olunmaz dedin e niye böyle bir kulübe geldin?Bugün yaptığı hareketlerle Galatasaray'a yakışmadığını bir kez daha gösterdi.İki sene önce küfür edildiğinde taraftara hareket yapan adam bugün taraftardan destek istiyor,kendisinede yaptığı hareketler yakıştı.

Ayrıca buradan sallamak kolay,maça gelmeye gelince kimse gelmiyor,salonun yarısı boş.Bizde yeri geldiğinde eleştiriyoruz ama kulübümüzün şartlarını biliyoruz.Adnan Polat'ın da muhakkak hataları var ama asıl suçlular kulübü yıllarca borca sokup bugün hareket edemez hale getirenlerdir.

Son olarak anonsu yapan arkadaş Yalçın Dümer sanırım,değiştirsinler artık.Her maçta ayrı bir bağırma şekli,oyuncuların ismini üç kere söylemek gibi.Bütün maç boyunca başım ağrıdı.

Galatasaraylı İş Adamları Derneği diye bir şey var sözde. Bu kuruluş madem Galatasaraylı artık ellerini biraz ceplerine atsınlar şu amatör branşları en azından Fenerbahçe'yi yenebilecek seviyeye getirsinler. Zaten Fenerbahçe'yi yenmek demek şampiyon olmak demek basketbol bayan ve voleybol branşlarında.GSCimbom ekibi de güzel bir yazı hazırlayıp bu iş adamlarını daha da bilinçlendirmeli ve ikna etmeye çalışmalı..

Yazık Çok Yazık..Bu taraftara yazık ya 2 saat yol gittik be polisten jop yedik desteklicez diye boğazımı yırttık bu olmamalıydı.Bir Sözüm de Polislere..Her Nedense Galatasaray taraftarına aşırı sert müdahelelerde bulunuyolar bunun nedenini çok merak ediyorm.

Üzüntü verici ama bu konuda lütfen kimse başkana sallamasın ,

Yok maalesef , şu an amatör branşlara ayıracak ödenek yok ,

Doğru veya yalan bilmiyorum ama cafe crown dan alınan sponsorluk ücreti dahi futbola kaydırıldı zamanında ,

Sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz kısa vadede kimse futbol dışındaki bir branştan başarı beklemesin ,

En azından finale kalan ve her maç kafa kafaya oynayan kızlarımıza tebrikler...

Galatasaraylı İş Adamları Derneği diye bir şey var sözde. Bu kuruluş madem Galatasaraylı artık ellerini biraz ceplerine atsınlar şu amatör branşları en azından Fenerbahçe'yi yenebilecek seviyeye getirsinler. Zaten Fenerbahçe'yi yenmek demek şampiyon olmak demek basketbol bayan ve voleybol branşlarında.GSCimbom ekibi de güzel bir yazı hazırlayıp bu iş adamlarını daha da bilinçlendirmeli ve ikna etmeye çalışmalı..

onlar anca eski açıgın ustunu kapatsınlar onuda beceremediler, zaten cok ii olmayan gorus acımızı dahada bozsunlar..:sopa:

Bu maçın ve geçmiş 2 maçın da hatta ve hatta bütün sezonun da özeti aynı aslında.Teknik olarak incelendiğinde 1 ve 2 numaralı bölgelerden (Nilay,Yasemen,Tuğba,Esra) sayı ve kalite potansiyelimizin olmayışıdır.Bu maçta bu 4 isim sadece 5 sayı atmıştır.Rakip ise aynı bölgeden 20 sayı bulmuştur.Sadece yabancı performansına bağımlı bir takım ancak bu kadarını yapabilir.Bu genel bir politika hatasıdır.Bütün şubelerde en iyi yerli ve milli oyuncuları sadece müessese kulüpleri ve malum rakibimiz alıyor.Ve bu fark onlarda kadro derinliği sağladığı gibi uzun soluklu mücadelede (lig) onları şampiyon yapıyor.Şu anda 3 şampiyonlukları oldu ve 2 şampiyonluk mücadeleleri daha var.Sadece yabancı oyuncu kalitesine endeksli bir "takım" olunmuyor ve tabii ki şampiyon da olunmuyor.

Buradan bize "karı boşamak" kolay.Ama para yoksa bile genç ama potansiyelli yerli oyuncular yerine,emeklilik günlerini bizde geçiren yabancı oyuncuların alınması ne kadar doğru?Tüm branşlarda aynı politika izlenmiş ve bu sistem bu yıl çökmüştür.Yönetim birçok konuda iyi adımlar attığı halde "insan yönetme" konusunda sınıfta kalmış ve t.direktörle birlikte tüö futbol takımına kalitesiz diyerek karşısına almıştır.Şimdi ne yapacak yönetim merak ediyorum?Takımda 15 kişilik bir tasfiye mi yapacak?Ben Adnan Polat'ın yanlış insanlara güvendiğini ve yanlış yönlendirildiğini düşünüyorum.Azize kadar hakim değil kulübe.Ve bu da bizim her branşta boynu bükük kalmamıza yol açıyor.Açıkçası 5 takım branşımızdan da kısa vadede umutlu değilim.

Koymuşum Şampiyonluğuna,Dalmışım Şarhoşluğuna...

album.php

Ekli dosyalar

• 30037_391221116650_329581601650_4523293_1647069_s.jpg
    30037_391221116650_329581601650_4523293_1647069_s.jpg
    6.2 KB · Görüntüleme: 65
Üst Alt