TBBL Playoff Yarı Final | Galatasaray (1-3) Fenerbahçe | 64-68 Veda ettik! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TBBL Playoff Yarı Final | Galatasaray (1-3) Fenerbahçe | 64-68 Veda ettik!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TBBL Playoff Yarı Final | Galatasaray 76-66 Fenerbahçe (1-2) | Ne güzel de olu

Oynanan oyunlara bakarsak, f5'in basket takimi bizimkinden daha iyi degil. Tek sorun kizlarin (ozellikle Isil'in) rakip sahada seyirciden cok fazla etkileniyor olmasi. Bunun engelleyecek onlemler alinmali. Bu takimin bir psikolojik danismani olmali. Bu kadar basit birseyin onune gecilmeli artik.

Cevap: TBBL Playoff Yarı Final | Galatasaray 76-66 Fenerbahçe (1-2) | Ne güzel de olu

Yendik ama onların şutörleri daha iyi.Seyirciden etkilenmiyorlar.Eğer maçı 5-6 dakika kala 15 sayılara çıkarmasaydık son dakikalarda çok zorlanırdık.Bravo kızlar,tebrikler.

Ben maci izlemedim burdaki arkadaslar kufur olmadi diye yazmis ama internertten okuduguma gore mc 2 kere kufur yuzunden durmus.Keske kufur olmasaydi.Maci kazanmamiz mutluluk verici ama son macin caferagada olmasi kotu.Oyuncular bayagi etkileniyorlar orda fazla sansimiz yok.

Maçtan geldim evet küfür vardı yok dersem yalan olur ama her dk degil

O hakemleri acizlizğine küfür edildi haa bi de Işıla edilen küfürlerden dolayı nevriye ezigine küfür edildi onlar dısında güzl bi taraftar vardı maçta güzeldi

Tebrikler kızlarımıza P.tesi eger koyarsak caferağa da turu geçen biz oluruz....

Ben herşeyden evel başta Müge Hocama, Mihriban Hocama ve Okan Hocama teşekkür ediyorum.

Yazılması pek hoş olmaz ama dün Müge Hocama bir yazı göndermiştim. Kendiside bu yazıyı hem Mihriban Oğuzla hemde Okan Çevikle paylaşmış ve kızların odasına, soyunma odasına falan asmışlar bu yazıyı.Taraftarla - şube arasındaki diyaloglar ve köprüler gerçekten çok sağlam bunu birkez daha pekiştirdiler.

Aslan kızlarımızda Işıl’ın önderliğinde yemin etmişler maç öncesi yazınında etkisiyle.. Ben inanıyorum ki; bu yemin sonrası değil Fener, WNBA takımları gelse yine dize getiririz.

Işıl’ın dördüncü periyotta atladığı bir top vardı. Uçtu resmen topa.. O uçmak, o topa atlamak fark 10 küsür olsada o topa zıplamak İNANCIN, HIRSIN ve İSTEĞİN göstergesiydi.

Helal olsun kızlar..

Bunu saymadık..

Pazartesi tekrar bekleriz.

----

Sayın Haydar Kemal Ateş;

Bütün maç boyunca hakeme söylemediğiniz kalmadı. Verilen her karara bir itirazınız oldu. Çalınan her düdüğe itiraz ettiniz. Hakemlere zorla anons yaptırdınız, tehdit ettiniz.

EUROCUP’ı kazandıktan sonra yaptığınız açıklamalar hala hafızalarımızda duruyor. Maç içinde ve sonunda sarfettiğiniz bazı şeylerden ötürü özür dilemeniz gerekiyor.

En başta BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARINDAN !

Dişi aslanlarımızı tebrik ediyorum.Seriyi 2-2'ye getirebilirsek şansımızı görürüz.

maçdan geliyorum müthişdi herşey tebrikler aslanlar ışılın maç sonundaki üçlüsü ve şovu da süperdi harikasın ışıl....

Ben maci izlemedim burdaki arkadaslar kufur olmadi diye yazmis ama internertten okuduguma gore mc 2 kere kufur yuzunden durmus.Keske kufur olmasaydi.Maci kazanmamiz mutluluk verici ama son macin caferagada olmasi kotu.Oyuncular bayagi etkileniyorlar orda fazla sansimiz yok.

şöyle ezik ezik mesajlar yazarak fb'lileri sevindirmeyin.altı üstü bayan basketbolu.

Agustus gibi bir basketbolcu bizim takımda oldugu için çok şanslıyız

Rövanş maçının saati 20.00 olarak değişmiştir.

Ben izlerken duydum küfürleri ya.

Nevriyeye güzel bi küfür ettiler. Iyi güldüm :)

Nevriye nevriyee o... nevriyeee diyolardi

Murat, Nevriye hakediyor. Tamam bayanda küfüre bende karşıyım ama Kemal Hoca ile Nevriye hakediyor..

Dün yapmadığı terbiyesizlikler kalmadı..

Nevriye'nin, Mirsad'ın bizim tribünle alıpta çıkartamadığı birşeyler var. Her oynanan maçta tribünlerle uğraşıyorlar.

Kemal Ateş'de hakemlerle çok uğraştı, arada benche dönüp " Hepsi şerefsiz bunların " diye birşey söyledi.

Kime dediğini tam olarak anlamadım ama ya taraftara söyledi, ya hakeme..

Onlarda bizim isilimiza küfür ettiler ama.

Iyi oldu, yine etsinler pazartesi.

Yalniz sunuda söyleyim bu galibiyet beni kesmez.

Diger iki macida kazanmaliyiz. Onlari devre disi birakmaliyiz.

Murat, Nevriye hakediyor. Tamam bayanda küfüre bende karşıyım ama Kemal Hoca ile Nevriye hakediyor..

Dün yapmadığı terbiyesizlikler kalmadı..

Nevriye'nin, Mirsad'ın bizim tribünle alıpta çıkartamadığı birşeyler var. Her oynanan maçta tribünlerle uğraşıyorlar.

Kemal Ateş'de hakemlerle çok uğraştı, arada benche dönüp " Hepsi şerefsiz bunların " diye birşey söyledi.

Kime dediğini tam olarak anlamadım ama ya taraftara söyledi, ya hakeme..

Kesinlikle haketti nevriye. Lugano'da daha çirkef bu.

Bu arada bu ne biçim bir baldır her attıkları üçlük girdi.

Cevap: TBBL Playoff Yarı Final | Galatasaray (1-2) Fenerbahçe | Pazartesi 18:00

haydi kizlar dun yasadik kötu gunu unutdurun bize

Cevap: TBBL Playoff Yarı Final | Galatasaray (1-2) Fenerbahçe | Pazartesi 20:00

İmkanı olan her Galatasaraylı bu daveti kaçırmasın ve boğazları yırtılıncaya kadar Darüşşafaka 'yı inletsin.

“Taraftarımızın Taranto maçındaki cehennemi bu akşam bir kere daha yaşatmasını istiyoruz”

Işıl Alben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt