TBL 14/15 H:30 | Galatasaray LH 84-88 Rönesans TED Kolejliler | M.S | 9 Mayıs

Arda Deniz

Jose Mourinho
GalataSarayı Efendileri
Su an bjk yenerse 5. Oluyolar. Yenemezse 9. Bizim 7. Lik ihtimalimiz yok artık. Ya 8.yiz yada bjk yenerse 9.

Tapatalk

Onur Duman

Tecrübeli Üye
Ergin Ataman'ı 2 senedir pohpohlayan taraftar hak etti bu skoru. Seneye artık Eurochallange'a falan gideriz heralde.

Mert GÜLMEZ

10 Numara!
Ergin Ataman'ı 2 senedir pohpohlayan taraftar hak etti bu skoru. Seneye artık Eurochallange'a falan gideriz heralde.
Yorum yaparken düşünün baride 3 senedir basımızda 1 şampiyon oldu 1 final oynadı (ne olaylar döndüğünü hepimiz biliyoruz) evet bu sene çok laçkaydı belkide miladı doldu hakkı olanada hakkını verin bir sezonda hemen silmeyin insanları bu sene çok kötüydü 1 yanlısta herseyi siliyorsunuz.

Arda Rami

Aslan Üye
Atamana sallamayın oha ya.Böyle kafasızlık görmedim

Onur Duman

Tecrübeli Üye
Yorum yaparken düşünün baride 3 senedir basımızda 1 şampiyon oldu 1 final oynadı (ne olaylar döndüğünü hepimiz biliyoruz) evet bu sene çok laçkaydı belkide miladı doldu hakkı olanada hakkını verin bir sezonda hemen silmeyin insanları bu sene çok kötüydü 1 yanlısta herseyi siliyorsunuz.
1 kere şampiyon oldu diye 5 sene boyunca da takımın içine etsin mi? Bu mudur yani? Ben 2 yıldır deplasman galibiyeti göremedim doğru düzgün. Avrupa'da en kötü deplasman maçları oynayan hoca Ergin Ataman. O yüzden defolup gitsin bir zahmet. Bu kadar ciddiyetsizliği hiçbir kulüp kaldıramaz zaten.

Mert GÜLMEZ

10 Numara!
1 kere şampiyon oldu diye 5 sene boyunca da takımın içine etsin mi? Bu mudur yani? Ben 2 yıldır deplasman galibiyeti göremedim doğru düzgün. Avrupa'da en kötü deplasman maçları oynayan hoca Ergin Ataman. O yüzden defolup gitsin bir zahmet. Bu kadar ciddiyetsizliği hiçbir kulüp kaldıramaz zaten.
Klubün içine etsin mi diyoruz zaten elinize fırsat geciyor ya gömersiniz şimdi Ergin Ataman babamın oğluda değil biz bu sezon kötü olduğunu zaten söylüyoruz o 2 seneyide çöpe atmak nede kolay.

Hayri Cund

ANTEN
GSC Efsanesi
Web sitesi
www.youtube.com
ataman bu sezondan sonra iflah olmaz
katiyetle iyi bir GM vede GMle uyuşacak iyi bir koç gerekiyor
sanırsam dursun bey bu işi halleder

Onur Duman

Tecrübeli Üye
Klubün içine etsin mi diyoruz zaten elinize fırsat geciyor ya gömersiniz şimdi Ergin Ataman babamın oğluda değil biz bu sezon kötü olduğunu zaten söylüyoruz o 2 seneyide çöpe atmak nede kolay.
Ben Ergin Ataman'ı sileli çok oldu zaten şimdilik olan bir şey değil. Bu kafayla zaten biz hiç ilerleyemeyiz. Bir sezon şampiyon yaptı diye ne bu sınırsız kredi? Ben oynattığı basketboldan da keyif alamıyorum. Deplasmanlara kazanmak için gitmek istemeyen bir hocayı görmek istemiyorum, hepsi bu.

Mert GÜLMEZ

10 Numara!
Ben Ergin Ataman'ı sileli çok oldu zaten şimdilik olan bir şey değil. Bu kafayla zaten biz hiç ilerleyemeyiz. Bir sezon şampiyon yaptı diye ne bu sınırsız kredi? Ben oynattığı basketboldan da keyif alamıyorum. Deplasmanlara kazanmak için gitmek istemeyen bir hocayı görmek istemiyorum, hepsi bu.
Ben sonsuz kredisi mi var diyorum onur yada kalsın mı ? Diyorum zaten isteksiz olduğu okunuyor yüzünden ben o 2 seneyi tartısıyorum.

Onur Duman

Tecrübeli Üye
Ben sonsuz kredisi mi var diyorum onur yada kalsın mı ? Diyorum zaten isteksiz olduğu okunuyor yüzünden ben o 2 seneyi tartısıyorum.
Tamam zamanında başarılı oldu şampiyon olduk. Ama artık değişiklik zamanı geldi. Olaya duygusal bakmanın bir faydası yok, onla devam etmenin bizi başarıya götürmeyeceği ortada bence artık.

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Gitmesi gerekenler listesi yazılacaksa Ataman'dan önce çok adam var.

Hakkı Çiçek

Şef Gümüş Kıvrım
durun bakalim daha birsey bitmedi fb'i eleyecez

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Haaaahaha la gülüyom artık bu takımın mallıklarına,kaçıncı maç lan bu beleşe verilen? :D

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
utanmaz herifler. ergin ataman dahil herkesi göndereceksin. ülkerspor'dan 15-20 sayi yeriz her mac.

Üst Alt