Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

TBL 14/15 H:30 | Galatasaray LH 84-88 Rönesans TED Kolejliler | M.S | 9 Mayıs


nedenki

adamları bildiğim üzre ataman alıyor sonra da yarısını 2-3 ayda yolluyor
zaten şubede para yok özyer yerine popovich olsa aynı sorunlar olacak yani
Abi en basitinden Ataman Marko kalsın dedi adamı beklettiler beklettiler gitti Cska'ya imza attı, sırf bunların keyfi yüzünden. Para konusunda her kulüp sorun yaşıyor ama bir bizde bu kadar sorun oluyor hiç mi bunların suçu yok? Ataman gitsin haklısın ama bunlarda gitsin.
 
Önce görmediği parayla kadro kuranlar, kurdurtanlar, biten transferleri sözleşme süresi yüzünden bozanlar, şubeyi twitterdan yönetmeye çalışanlar ve sahada ruhsuzca mücadele edenler gidecek. Ondan sonra ortada bir başarısızlık olursa hocanın geleceğini sorgularız.

Yahu daha 2 ay önce hocanın ayağını kaydırmak için soyunma odasında yaşanan bir olayı basına sızdırdılar, takımın lig maçına çıkışını tartışılır hale getirdiler, takımın dağılmasını veya kendi kabiliyetsizliklerini örtmek için hocayı en önemli silahından vazgeçirdiler bir kişi bile çıkıp hata bende dedi mi? Daha oyuncu secimlerinde hatasını kabul etmeye başlamış bir adam bugün bütün sorumluluğu üzerine aldı.

Adam, Ergin Ataman.

veya Ergin ADAMan!
 
https://twitter.com/erginataman/status/597110110721318913

Sene başı oyuncu seçimi anlamında teknik hatası olsa da bugün bu durumda olmamızın sebebi tamamen yönetimsel Ergin Hoca iyi bile dayandı.Seneye iyi bi bütçe ile fülkere ve efese yine en büyük rakip olur İvkovicin,Obradovicin karşısına Messinayı filan getiremiyorsan Ergin Hocadan iyisi yok.Yeter ki iyi bi yapılanma ve bütçe ile önüne berrak bakabilsin şampiyon da yapar F4te yapar.
 
Üst Alt