Tedbir Kalkmazsa; Polat İstifa Edecek - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tedbir Kalkmazsa; Polat İstifa Edecek

Cevap: SON DAKİKA| Seçim başka bahara mı?

nerde yaziyor? divana verilen metinde kandi iradeleri ile secime gidildigi yaziyor.uydurma burda milleti kizdirma daha fazla

actıkları davada yazıyor bu olagan bı secım degıldır asıl mılletın kafasını sen bulandırma ınanmak ıstedıgıne degıl gerceklere ınana bende secım olmasını ıstıyorum ama sartlar suan bunu gosterıyor ancak Polat davayı gerı alırsa secım olur.

…kimdir adnan polat…

-naylon süren başlıklarıyla gönderilen efsane başkanın kırılan kalbinin bedelidir adnan polat…

-şampiyon yaptıktan sonra gönderilen lucescu’ nun gözyaşlarının bedelidir adnan polat…

-küstürülen fatih terimin astığı ceketin bedelidir adnan polat…

-uefa şampiyonu kadroya yapılan vefasızlıkların vebalidir adnan polat…

-gerets’in alnından akan kanın alınmayan intikamının galatasaray’dan akıtıldığı kandır adnan polat…

-bülent tulun’un ettiği “ah” tır adnan polat…

-feldkamp’tan çalınan emeklerle iki adnan’ın yazdığı tezin aheste aheste çıktığı adamdır adnan polat…

-rahmetli başkanı huzur içinde yatırmayan adamdır adnan polat…

-arkasında durduğunu arkasına bakmadan yollayan adamların ettiği beddualardır adnan polat…

-aldığı fiyattan azına satıp kar eden adamdır adnan polat…

-çizgiyi geçmeyen toptur adnan polat…

-bitmeyen transferdir adnan polat…

-şanssızlıkların sebebidir adnan polat…

-kongre üyelerini zenci-beyaz,taraftarını provakatör,kendisini eleştireni düşman gören adamdır! adnan polat…

-dün dediğini bugün unutan adamdır! adnan polat…

-kurucusunun adını yoğunlukta unutan adamdır! adnan polat…

-her sene takımda revizyon yapan adamdır! adnan polat…

-artırdığı gelirden fazlasını harcayıp sadece artırdığı gelirleri anlatan,matematik bilmeyen adamdır! adnan polat…

-aziz yıldırımın duasıdır adnan polat…

-ibra edilmeyen,devrik adamdır! adnan polat…

-kendi yaptığı tüzüğe itiraz eden adamdır! adnan polat…

-kulübünü mahkemeye veren,yüzsüzlüğü belli olmasın diye hukuk maskesi takan adamdır! adnan polat…

-enerji işi sıkıntıya girmesin diye güce boyun eğen adamdır! adnan polat…

-koltuğunda oturmak için hiledir,yalandır adnan polat…

…tutulmayan sözdür,uçan yazıdır,kindir,nefrettir,tarihin en kötü başkanıdır adnan polat…

Ekşisözlük'ten alıntı.

arkadaş bu senin dedigin GENEL KURUL'un aldıgı Seçimi düşünürsek doğru ama bu Seçim Yönetim KURULU'nun Kendi İradesiyle Aldıgı seçimdir..

Bir Çok hukukçunun tabiriyle Elma ile Armudu karıştırmayın!

Yani aradaki Ufacık bir ayrıntıyı kaçırıyorsunuz.. Polat açıklamasında dedigi çümleyi özetleyelim..

Polat: Biz MGK'dan çıkan Seçim kararıyla hareket etmiyoruz.. İstersek Seçim yapmayız.. ama GS Kongresine saygımız war.. Ben zaten 1 hafta 10 gün içerisinde geregini beyan etmiştim.. Seçimi MALİ GENEL KURUL'dan ayrı GS Yonetim Kurulu Olarak Kendi irademizle almış bulunuyoruz.. Seçim Tarihimiz 7 Mayısda çogunlugun saglanamacagı için 14 mayıs Kesin Seçim Tarihimizdir!

Not:Bir kaç cümle değişmiş olabilir..

O basın açıklaması... Resmi olarak öyle değil o iş :D

Bende forumda siyasete girilmesine karsiyim,her görüsten arkadaslar var foruma,ama Polatin ibra edilmemesinin sebeplerinden birisi protestolu acilistan sonra taraftari satip stad önünde bakandan firca yemesiydi,kongrenin tamamini izleyenler bilirler,o kongreden bugünlere geldik,ve bugün icisleri bakanligindan Galatasaraya gelen yazi,yani istesekte istemesekte malasef Galatasaray siyasetin icinde.

actıkları davada yazıyor bu olagan bı secım degıldır asıl mılletın kafasını sen bulandırma ınanmak ıstedıgıne degıl gerceklere ınana bende secım olmasını ıstıyorum ama sartlar suan bunu gosterıyor ancak Polat davayı gerı alırsa secım olur.

Olağanseçim bir yıl sonra.Kendi istekleriylede olsa,İbrasızlıktanda olsa seçim olağanüstü olmak zorunda.

ilyasin yazisini oku anlarsin.hadi bakalim iyi ögren

Su Kayyum muhabeti nerden cikti,akliniz aliyormu hic Galatasaray ve Kayyum,her yönetim istedigi zaman istifa edebilir.

Polatta zorunlu kaldıgı ıcın secım kararı aldıgından dava acmıstır anlayan anlar mahkemelerde Polatın ıdarı yonden yaptıklarını ınceler sonra karar verır yanı mahkeme onaylamadan olmaz 3 mayısa az kaldı bekleyıp gorelım eger Polat gerı almazsa davasını bu secım olmaz dıyorum.

Serdar Bilgilide istifa edip seçim kararı almamışmıydı..Hiç inanmasamda polatta umarım istifasını açıklar..Seçim tarihi zaten belli..

ftw1905 Ftw Bindokuzyuzbes

Son Dakika : Adnan Polat, Adnan Öztürk'e tedbir kalkmaz ise istifa etme sözü vermiş.

Üst Alt