Tedbir Kalkmazsa; Polat İstifa Edecek - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tedbir Kalkmazsa; Polat İstifa Edecek

Cevap: SON DAKİKA| Seçim başka bahara mı?

Arkadaşlar tutki secım oldu dava devam ederken baskan secıldı x kısı dıyelım dava 3 ay sonra kesınlestı Polatın ıdarı acıdan yaptıkları dogru bulundu mahkeme Polatı akladı ve donemı bıtene kadar baskanlıgının devamına karar verdı ne olucak x kısı baskanlıktan mı alıncak lutfen mantıklı dusunun dava bıtene kadar secım olamaz cunku secım olagan secım degıldır secım ıbra edılmemesı nedenıyle cıkmıstır Polat ve yonetımı davayı gerı almazsa secım kesınlıkle olmaz.

secim kararinin ibra ile degil kendi istekleri dogrultuisunda aldikalrini kac kere söyleyecegiz ya.ac divanin yazisini oku

iyide dava bitene kadar seçim olamayacağına göre ve davalar güzel ülkemde kısa sürmediğinden en azından aylarca kayyum mu kalsın?

bu arada kayyumu biraz açabilir miyiz? nasıl seçilen kişiler yani?

Karizmatik Bahri dalga geçmiyor degil mi bizimle ?

Transfer konusunda güvenilmez ama Adnan Polatla her gün görüsen birisi kendi deyiminle,Haginin kesin gönderildigini ilk Bahri bilmisti.

secim kararinin ibra ile degil kendi istekleri dogrultuisunda aldikalrini kac kere söyleyecegiz ya.ac divanin yazisini oku

1 ay ıcınde secım tarıhı acıklamak zorundalar o yuzden ole yazıyor Polat neden dava acıyor sanıyorsun sırf bu yuzden sunun surasında ne kaldı bekleyıp gorelım ama su sartlarda secım ımkansız.

Şöyle bir uyuyup seçim olana kadar uyanmamak istiyorum. Koskoca klüp bir iki çapsız yüzünden ne hallere geldi.

misimovic 8.5 milyon alis-4.5 milyon satis arti futblcunun ücreti

elano 7 milyon alis-2.9 miylon satis arti futbolcunun ücreti

stancu 5 milyon

culio 2 milyon

pino 3 milyon

yekta 3.75 milyon

insua kiralik bedeli 750.000 euro arti futbolcunun ücreti

santos kiralik 700.000 euro arti futbolcunun ücreti

caner kiralik 400.000 euro arti futbolcunun ücreti

jo kiralik maliyet? bayagi kar etmisiz.birde utanmadan ibra edilmedim diye aglyior

1 ay ıcınde secım tarıhı acıklamak zorundalar o yuzden ole yazıyor Polat neden dava acıyor sanıyorsun sırf bu yuzden sunun surasında ne kaldı bekleyıp gorelım ama su sartlarda secım ımkansız.

sana göre imkansiz.ayrica polat öyle diyor diye öyle olmaz.yazili metin var.hadi

Adnan Polat ve destekçilerinin kimin yandaşçısı olduğunun farkına varmamışsanız birşey söylemeye gerek yok.

nerde yaziyor? divana verilen metinde kandi iradeleri ile secime gidildigi yaziyor.uydurma burda milleti kizdirma daha fazla

Arkadaşlar tutki secım oldu dava devam ederken baskan secıldı x kısı dıyelım dava 3 ay sonra kesınlestı Polatın ıdarı acıdan yaptıkları dogru bulundu mahkeme Polatı akladı ve donemı bıtene kadar baskanlıgının devamına karar verdı ne olucak x kısı baskanlıktan mı alıncak lutfen mantıklı dusunun dava bıtene kadar secım olamaz cunku secım olagan secım degıldır secım ıbra edılmemesı nedenıyle cıkmıstır Polat ve yonetımı davayı gerı almazsa secım kesınlıkle olmaz.

arkadaş bu senin dedigin GENEL KURUL'un aldıgı Seçimi düşünürsek doğru ama bu Seçim Yönetim KURULU'nun Kendi İradesiyle Aldıgı seçimdir..

Bir Çok hukukçunun tabiriyle Elma ile Armudu karıştırmayın!

Yani aradaki Ufacık bir ayrıntıyı kaçırıyorsunuz.. Polat açıklamasında dedigi çümleyi özetleyelim..

Polat: Biz MGK'dan çıkan Seçim kararıyla hareket etmiyoruz.. İstersek Seçim yapmayız.. ama GS Kongresine saygımız war.. Ben zaten 1 hafta 10 gün içerisinde geregini yapacagımı beyan etmiştim.. Seçimi MALİ GENEL KURUL'dan ayrı GS Yonetim Kurulu Olarak Kendi irademizle almış bulunuyoruz.. Seçim Tarihimiz 7 Mayısda çogunlugun saglanamacagı için 14 mayıs Kesin Seçim Tarihimizdir!

Not:Bir kaç cümle değişmiş olabilir..

nerde yaziyor? divana verilen metinde kandi iradeleri ile secime gidildigi yaziyor.uydurma burda milleti kizdirma daha fazla

OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI VE GÜNDEMİ

MADDE 28: Olağanüstü toplantı,

28.1) Yönetim Kurulu kararı,

28.2) Denetim Kurulunun yazılı isteği,

28.3) Kaydı açık üyelerin 1/5 (beşte bir)'inin yazılı isteği üzerine yapılır.

28.2 ve 28.3 fıkralarında belirtilen istekler üzerine Yönetim Kurulu en çok 21 (yirmibir) gün içinde Genel Kurulu olağanüstü toplantıya çağırmak zorundadır.

Yönetim Kurulu, Genel Kurulu toplantıya çağırmaz ise üyelerden birisinin başvurusu üzerine, mahalli Sulh Hukuk Hâkimi duruşma yaparak Kulüp üyeleri arasından 3 (üç) kişilik bir heyeti Genel Kurulu olağanüstü toplantıya3 çağırmakla görevlendirir.

Olağanüstü toplantı gündeminde toplantı istemini yapanların görüşülmesini istedikleri konulardan başka konu bulunmaz.

Olağanüstü toplantıda gündeme ilave ve değişiklik yapılamaz.

Seçim Kararı 28.1.Yönetim kurulu kararıyla alınmış.

Üst Alt