Üye Görüşü - Tek Kulvara Düşmek İyi Oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Tek Kulvara Düşmek İyi Oldu

Kerem şampiyon yapacak ama yerinde oynarsa merkezde oynattığımız zaman kendisini bitiriyoruz bugün merkezde oynatacağımıza hiç oynatmasak daha iyiydi.
Kerem hiç oynamasın bir de öyle görelim. Şampiyon yapmak zorunda zaten her şeye rağmen oynayan bir oyuncu
millete zahaya takıntılı diyosun da kerem konusunda sen daha betersin mlsf
Doğru. Artık ağzıyla kuş tutsa bana batacak herhalde. Mesela Antalya maçında golleri dışında hayli iyiydi. Fakat şu maç gibi bir maç daha izlemeye tahammülüm kalmadı

Kerem hiç oynamasın bir de öyle görelim. Şampiyon yapmak zorunda zaten her şeye rağmen oynayan bir oyuncu

Doğru. Artık ağzıyla kuş tutsa bana batacak herhalde. Mesela Antalya maçında golleri dışında hayli iyiydi. Fakat şu maç gibi bir maç daha izlemeye tahammülüm kalmadı
Çünkü merkezde oynadı Antalya maçında sol kanatta oynadı Ankaragücü maçında da kanatta oynadı sırf Zaha oynasın yer açılsın diye merkeze kayıyor ama bence hocaya söylemeli oynamak istememeli eğer Zaha oynayacaksa 10 numara oynasın Kerem solda oynamaya devam etsin.

Temizlik yapmalık pek bir kadro yok sene sonu baya düzene giriyor Aurier, Ndombele, Ziyech, Viniscius tek senelik sözleşmeli oyuncular Zaha'nın talibi olacaktır genel anlamda doğru yapılanma için uygun şartlar olacak.

Yazın oyuncu satışı yaparız onun yanında şampiyonluk kritik olursak direk play off oynuyoruz orayı geçersek Şampiyonlar ligi gelirleriyle beraber 100 m euro'ya yakın bir giriş olabilir doğru yapılanmada oyun planına uygun adamlar tercih etmeliyiz.
zaha yi elden cikarmak kolay olmaz

mevcut haline bizden aldigi maasi verecek kulüp cikar mi? zor..

tete ve sergio dan da cikmamiz lazim ama maaslar yüksek bu topcularinda

Tek kulvara düşmek madem iyi olduysa neden çeyrek finale kadar geldik biz
madem elenmek iyiydi, neden buraya kadar geldik? bu argumanda böyle bir korelasyon yok reyis.

içinde bulunduğun duruma bakacaksın.

şu anda ekstradan 2 trabzon maçı + 1 (potansiyel) bjk maçı oynayacak sayıda formda futbolcumuz yok malesef. dolayısıyla bu maçları oynamak, şampiyonluk ihtimali için ekstra külfet olurdu.

şöyle düşün, fb'in böyle bir pathi olsun ister miydik? ben isterdim açıkçası. ligde hem gs-ts deplasmanı olup bir de içeride bjk oynayacak bir fb'in ilave 2 trabzon maçı daha oynayıp + 1 bjk maçı oynaması efsane olurdu yani.

onlar da biz de BİLEREK elenmedik, her iki takım da, daha az yorularak eleyelim tribinde oynadı ama sonuçta iki takım için de elenmek iyi oldu kesin olarak.

işin duygusal tarafı da "bu kadar pahalı bir gs her kupanın talibidir" argumanı. ok ama reel de bakmak lazım.

şuna katılıyorum bu arada, zaha-tete-n'dombele-ziyech-oliviera gibi oyunculara 20 m euro maaş veriliyorsa, bu takım kupada da gitmeli. evet ama başta bu oyunculara bu paralar verilmesi yanlış olmuş yani, bilerek ya da bilmeyerek. ama öyle ama böyle. sonuca bakalım. verim alamıyorsun. ne yapalım?

bence de en güzeli oldu. şimdi tam kapasite lige odaklanacağız. eldeki as kadronun tavanı buna yeter de artar bile.

Son düzenleme:
Çünkü merkezde oynadı Antalya maçında sol kanatta oynadı Ankaragücü maçında da kanatta oynadı sırf Zaha oynasın yer açılsın diye merkeze kayıyor ama bence hocaya söylemeli oynamak istememeli eğer Zaha oynayacaksa 10 numara oynasın Kerem solda oynamaya devam etsin.
Kendini kandırıyon bu hususta

Antep Samsun Başakşehir Prag maçlarında nerede oynadı

Nasıl oynadı

Kendini kandırıyon bu hususta

Antep Samsun Başakşehir Prag maçlarında nerede oynadı

Nasıl oynadı
Kerem o maçlarda kötüydü bunu zaten kabul ediyorum o dönem Mertens - Barış ikilisi şampiyonluk yarışında tuttu bu 2'si olmasa şu an 5-6 puan geride kalmıştık.

Ama Kerem form tutmaya başladı son 2 lig maçı gösterdi bugün merkez tercihi hataydı.

madem elenmek iyiydi, neden buraya kadar geldik? bu argumanda böyle bir korelasyon yok reyis.

içinde bulunduğun duruma bakacaksın.

şu anda 2 trabzon maçı + 1 (potansiyel) bjk maçı oynayacak sayıda formda futbolcumuz yok malesef. dolayısıyla bu maçları oynamak, şampiyonluk ihtimali için ekstra külfet olurdu.

şöyle düşün, fb'in böyle bir pathi olsun ister miydik? ben isterdim açıkçası.

onlar da biz de BİLEREK elenmedik ama iki takım için de elenmek iyi oldu kesin olarak.

işin duygusal tarafı, bu kadar pahalı bir gs her kupanın talibidir, ok ama reel de bakmak lazım.

şuna katılıyorum bu arada, zaha-tete-n'dombele-ziyech-oliviera gibi oyunculara 20 m euro maaş veriliyorsa, bu takım kupada da gitmeli. evet ama başta bu oyunculara bu paralar verilmesi yanlış olmuş yani, bilerek ya da bilmeyerek. ama öyle ama böyle. sonuca bakalım. verim alamıyorsun. ne yapalım?

bence de en güzeli oldu. şimdi tam kapasite lige odaklanacağız. eldeki as kadronun tavanı buna yeter de artar bile.
Veli bana yalanlar söyle beni kandir

Kerem o maçlarda kötüydü bunu zaten kabul ediyorum o dönem Mertens - Barış ikilisi şampiyonluk yarışında tuttu bu 2'si olmasa şu an 5-6 puan geride kalmıştık.

Ama Kerem form tutmaya başladı son 2 lig maçı gösterdi bugün merkez tercihi hataydı.
Bugün merkez tercihi tabii ki hataydı. Fakat bugün hiç oynamamalıydı Zaha abarttığın kadar itin götüne sokulacak biri değil. Neyse uzatmayalım anlaşamayacağız Kerem hususunda

Renkdaslar, bizler taraftar olarak her kulvarda gitmek, o hazzı yasamak isteriz herhalde, elendik mutsuzuz kabul ancak görmemiz gereken birsey var.
Rakip bu sezon lig icin bütün tuşlara basıyor , simdi soruyorum tur atlayip trabzonla 2 tane yıpratıcı mac yapsaydık ve bu lige puan kaybi olarak etki etse ne diyecektiniz?
18 tane var zaten fenerde elenmis kupa cok mu lazimdi lig gidiyor vs vs
O yuzden tek kulvar bu sezon idealdir, besiktas macini kazanıp rakibi psikilojik olarak yere serme sansimiz var , önümüze bakalım.

Antalyaspor maçında sinyal gelmişti Karagümrük maçında gerçekleşti en azından tek teselli kupa maçına denk geldi lig maçına gelse öyle 3 puanın telafisi kolay kolay olmazdı.

Renkdaslar, bizler taraftar olarak her kulvarda gitmek, o hazzı yasamak isteriz herhalde, elendik mutsuzuz kabul ancak görmemiz gereken birsey var.
Rakip bu sezon lig icin bütün tuşlara basıyor , simdi soruyorum tur atlayip trabzonla 2 tane yıpratıcı mac yapsaydık ve bu lige puan kaybi olarak etki etse ne diyecektiniz?
18 tane var zaten fenerde elenmis kupa cok mu lazimdi lig gidiyor vs vs
O yuzden tek kulvar bu sezon idealdir, besiktas macini kazanıp rakibi psikilojik olarak yere serme sansimiz var , önümüze bakalım.
Bu işte şöyle bakmak mantıklı oluyor.

Fener Ankaragücüne elendi mantıken dalga geçildi geçilmesi kadar doğal bir şey yok ama keşke onlar turu şu şekilde geçseydi.

Özellikle 90 dakika sonunda berabere kalıp 120 dakika sonunda penaltılarda zar zor Ankaragücünü geçmelerini isterdim sonraki tur 2 beşiktaş maçı oynayacaklardı illa ki yıpratıcı olacaktı üstüne fiziksel olarak Union Saint gibi bir yıpratıcı takımla oynayacaklardı. Mart ayına girdik Nisanla beraber +4 fiziksel zorluğu yüksek maç yapmış olup dahada yıpranacaklardı.

Tadic, Dzeko bitmiş Ferdi bile adelesine bant takmaya başlamış tamamen fiziksel düşüşe geçmişler. En azından beşiktaş ile oynamaları > dalga geçmek derdim.

Bizim içinde onlar benzer düşünüyorlardır Trabzon ile 2 maç oynayıp yıpranacaklar hatta bugün 1-1 olsa keşke uzatmaya gidip 30 dakika daha oynasalar demişlerdir.

İki takımında kadroları yetersiz onlar devre arasında bunu mahvetti Lincoln, Crespo, Kent, Emre yolladı yerine aldıkları beter çıktı rotasyonu düşürdüler.

Bizdeyse Köhn hariç benzer durum Boey gitti Köhn geldi Aurier geldiğinden beri sakat Viniscius soru işareti.

Beşiktaş yenersek tek kulvarda vura vura gideriz zaten yendiğimiz an tüm dirençleri kırılır Trabzon deplasmanı puan bırakırlar.

Mertens 37 yaşında o olmadığı maçlarda takım bitiyor 2 tane Trabzon maçı sakatlık riski doğurabilirdi rotasyon yapsak Zaha, Tete, Ndombele, Viniscius boşu boşuna takımdaki diğer oyuncular yorulmuş olacaktı bu adamların enerjisiyle bizim takımın Trabzon'a karşı turu geçmesi düşük ihtimaldi.
Olayı Mertens'e bağlarsak bence yanlış olur.Yapılan transferler beğenilebilir veya beğenilmez orası ayrı ama maliyetli 1 kadro kurduk.Diğer takımlara bakılınca bizim kadro daha üstün gözükmekte rotasyonuyla birlikte.Hem de Fb'nin elenmesinin ardından bizim elenmemiz iyi olmadı karışabilirlerdi şimdi pekte hocalarını eleştirmezler.Ts Maçları'nda elenseydik bile böyle 1 durum olmazdı ama şimdi Okan hoca da rahatlıkla eleştirilebilir konumunda..
Bu tur açısından değil, yarı final de 2 Trabzon maçı ve deplasman seyahati zorlardı. Ha bende eğer 2 kulvar da Lig ve Avrupa'da kalsak birinci önceliğim her zaman Avrupa olur. Ama Lig ve Kupa kalınca birinci sıram lig derim.
Avrupa önceliği bende de var Murat abi de bizim kadro rotasyonu olarak Avrupa için iyi değildi.Ordan erken 1 şekilde elenmesi bence normal ama Ziraat Türkiye Kupası'nda diğer takımlara bakılınca bizim kadro rotasyonumuz ve kadromuz daha iyi.Fb'nin elenmesinden sonra bizim de elenmemiz iyi olmadı karışabilirlerdi şimdi pekte hocalarını eleştirmezler..

Üst Alt