Tek Kurtuluşumuz Terim mi? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tek Kurtuluşumuz Terim mi?

Cevap: Tek Kurtuluşumuz TERİM Mi?

abdullah hocayı getirip yazık etmeye değmez cunku buyuk ihtimalle başarısız olucaktır.nedeni ise Galatasarayın hiçbir kampını görmedi transferin bitmesine kısa bir süre var istediği oyuncuları getirmeye zamanı olmuycak ve lig başlamış 3. hafta kendi takımınıda bırakacağını sanmıyorum.Sezon açılmadan yapılması gereken bir değişiklikti

Yatın sinirlerinizi boşuna harap ediyorsunuz.Futbolcuların çoğu yatmış yada karısıyla kız arkadaşıyla muhabbettedir.Biz niye bozalım sinirimizi Sezgin efendiden kurtulucaz bu kaybettiğimiz 3 puanla ben seviniyorum şahsen.

Bu takimda gitmesi gereken biri varsa o da Adnan Sezgin'dir. O gitsin ve Üstünel geri gelsin...

Fatih Terim bir geri gelse 5 ay sonra yazılanları okuyacağım gülerek :)

Ben bu taraftarın Fatih Hoca için Villareal'den elendikten sonra söylediklerini de hatırlıyorum şimdi ara açıldı ya herkes unuttu bunları... Tabii normal Özhan Canaydın için "zombi" diyenler öldükten sonra da gözyaşları döktüler. Türk insanının genel yapısıdır bu...

Fatih Terim bir geri gelse 5 ay sonra yazılanları okuyacağım gülerek :)

Ben bu taraftarın Fatih Hoca için Villareal'den elendikten sonra söylediklerini de hatırlıyorum şimdi ara açıldı ya herkes unuttu bunları... Tabii normal Özhan Canaydın için "zombi" diyenler öldükten sonra da gözyaşları döktüler. Türk insanının genel yapısıdır bu...

Tüketim toplumuyuz biz İmparatora demediğini bırakmadılar şimdide geri çağırıyorlar :)

Tek kurtulusumuz, teknik kadro ve futbolcular arasinda oldugu gibi ayni zamanda taraftarla da aradaki muhabbeti saglayacak biri; Haldun Üstünel.

Tekrar etmek istiyorum; Adnan Sezgin gitsin, Haldun Üstünel gelsin. Teknik kadrodan, bir taraftar olarak memnunum. Üstünel'in gidisinden sonra motivasyonunu kaybetti herkes!

Cevap: Tek Kurtuluşumuz TERİM

Vay be. Rijkaard 'a sallayanların düz mantığına gel. Bugün Mourinho 'nun, Ferguson 'un takımları yeniliyor. Yenen takımların TD 'lerinin hepsi Mourinho 'dan iyi o zaman.
onların takımları bir yenilir iki yenilir biz daha rijkaardla tek büyük maç kazanamadık 2 yıldır.bi geçen sene 3-0 beşiktaşı yendik onda da çok iyi oynamadan

onların takımları bir yenilir iki yenilir biz daha rijkaardla tek büyük maç kazanamadık 2 yıldır.bi geçen sene 3-0 beşiktaşı yendik onda da çok iyi oynamadan

Tamam da beni haksız çıkartmaz bu. Malzeme belli diyoruz. 10 kişi yeniyor fener bizi. Aykut Kocaman 'ın büyük TD oluşundan mı yoksa ne sağ ne sol bek, kale, ortasaha ve forvetsiz oynamamızdan mı yenildik?

Bu lafları diyen büyük ihtimalle F.Terim'in geldiği 2. dönemde ya Türkiye dışındaydı ya yaşı küçüktü göremedi o dönemleri ya da o sıralar futbol takip etmiyordu.

Çünkü normal şartlarda bu dönemi bilmeyen insan "aa adam Uefa şampiyonu yapmış bence efsane gelsin" der

Fakat o dönemde böyleleri yüzünden Lucescu gibi hoca harcandı.Daha büyük rezalet bu hoca ezeli rakibini şampiyon yaptı.Sonuçta o kadar ağır yenilgiler aldın ki ne laflar söylendi,ne futbolcular geldi gitti o dönem

Bunları bilmeyen atlayan arkadaşlar tabii ki Terim der.

Ama Terim gelse yine aynı senaryo olacak.Çünkü o döneme yakın yine dandik bi kadromuz, aynı rezil yönetim anlayışımız var.

Koskoca ülkede hoca yok sanki aynı kitabı 3. kez okunmak isteniyor

Tamam da beni haksız çıkartmaz bu. Malzeme belli diyoruz. 10 kişi yeniyor fener bizi. Aykut Kocaman 'ın büyük TD oluşundan mı yoksa ne sağ ne sol bek, kale, ortasaha ve forvetsiz oynamamızdan mı yenildik?

Rijkaard ın saçmalaması yüzünden. Sanki dalga maçı gibi saçma sapan bir 11 le çıktı. 2. yarı 60 dk. da adam gibi kadroya döndü Sonra ta baskı kurmuşken gitti. Tek forvet elemanı Batdal ı çıkardı takımı forvetsiz bıraktı.

kısaca dalga geçiyor bizimile.

onu bunu bilmem atalarımızın dediği cok güzel bir laf var

denenmişi denemeyeceksin arkadaş

terim devri kapandı ve bitti

yeni terime eyvallah

ama Fatih terime hayır !!!

Bu lafları diyen büyük ihtimalle F.Terim'in geldiği 2. dönemde ya Türkiye dışındaydı ya yaşı küçüktü göremedi o dönemleri ya da o sıralar futbol takip etmiyordu.

Çünkü normal şartlarda bu dönemi bilmeyen insan "aa adam Uefa şampiyonu yapmış bence efsane gelsin" der

Fakat o dönemde böyleleri yüzünden Lucescu gibi hoca harcandı.Daha büyük rezalet bu hoca ezeli rakibini şampiyon yaptı.Sonuçta o kadar ağır yenilgiler aldın ki ne laflar söylendi,ne futbolcular geldi gitti o dönem

Bunları bilmeyen atlayan arkadaşlar tabii ki Terim der.

Ama Terim gelse yine aynı senaryo olacak.Çünkü o döneme yakın yine dandik bi kadromuz, aynı rezil yönetim anlayışımız var.

Koskoca ülkede hoca yok sanki aynı kitabı 3. kez okunmak isteniyor

Altini cizer, altina da imzami atarim. Eyvallah Onur Ince (Y)

Üst Alt