Tek Kurtuluşumuz Terim mi? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tek Kurtuluşumuz Terim mi?

Cevap: Tek Kurtuluşumuz TERİM

Arkadaşlar ister kabul edin ister etmeyin.

Bu kadro iyi bir kadro ama 4-3-3 oynucak kadar değil.

Bu kadroyu da 90 dk koşturcak press yaptırcak

disipline skoacak

tek hoca Fatih TERİM'dir.

4-2-2 ye döneriz. 10puan fark atar şampiyon oluruz..

Rijkaard gitsin çocuğu oldu onu büyütsün, bahçe budasın vs..

Yönetim kendini yakma Yazık etme! Rijkaard ın kapasite bu kadar.

Fatih hocayı getir. Kimse gıkını çıkaramaz ve takım deli gibi top oynar.

Hangi takımda

Arda

Baros

Kewell

Neill

Ayhan

Cana

kadar 1. sınıf adam var.

Daha A Milli

Servet

Zan

Sabri

Çağlar

vs..

Sayısız oyuncun var.

Kardeş bana Ayhan deme bana Ayhan deme ne 1. sınıfı ya ben o adamı izlerken bıkıyorum hep yana ve geriye oynuyor yok şöyle ileriye bir topu olumlu bir pası... Ayrıca Fatih Hoca 2. döneminde mahvetti bizi istemez kalsın...

Terim 'dense Ersun Yanal 'a bile sıcak bakacak çok kişi vardır forumda...

Trabzon'a kurduğu iskeleti 2 senedir bozmuyor adamlar sadece onun zamanından beri eksik olan bölgelere takviye yapıyorlar. Adamı 3. oldu diye gönderdiler sanki her sene şampiyon oluyorlarmış gibi. Bizim tez konusu olan takım 2 senede dağıldı gitti her sene yapboz gibi uğraşıyoruz.

Rijkaard ile 10 yıllık sözleşme yaparım bana kalsa ama Rijkaard'a bugün birşey olsa Allah göstermesin düşüneceğim tek yerli isim Ersun Yanal'dır. Fatih Terim'in kaplerde yeri ayrı ama dönüp dolaşıp Terim ismine gelmek hem onu hem bizi yıpratır. Bir kere daha geldi işte büyü bozuldu. Daha fazla zorlamanın manası yok ki...

Eninde sonunda Terim tekrar Galatarasaray'ı çalıştıracaktır. '' 2. Terim dönemini hatırlatan hatta başarıları tesadüftür, futboldan anlamaz'' diyecek kendilerini futbol ulemaları zanneden garabet yaşam formları da illaki bulunacaktır ama tekrar göreve geldiğinde onlara da gereken yanıtı verir. Hasretle beklemekteyim ...

Riijkard giderse ya Abdullah Avcı gelsin derim ya da Ersun Yanal. İkisi de ülke futbolunu ve ülke futbolundaki gençleri çok iyi bilen adamlar. Gençlerle iletişimi çok iyi. Özellikle bizim altyapı düşünüldüğünde tam bu adamlara göre bizim takımımız. Biraz sabırla çok iyi işler yapabilirler.

Tek Kurtuluşumuz Derwall, başlığımın buraya taşınmasına tepkliyim. Son derece ironik ve güzel bir karşıt topiciydi. Anlaşılamadı sanırım.

Bu takım son derece kaliteli ama Hocası çok çok kötü tek kurtuluş TERİM dir.

Açın puan tablsuna bakın averajla ve "0" puanla GS 17. ci utandım!!

Rijkaard çek git!!

Sorma Terim'de bi kurtarır ki

Rijkaard gidecekse 10 kişilik listede son adam olmalı hatta olmamalı

Terim'i bu kadar çok sevmenizi terimleyemiyorum. Yeter artık mide bulandırmaya başladı bu tarz topicler.

Bu takım son derece kaliteli ama Hocası çok çok kötü tek kurtuluş TERİM dir.

Açın puan tablsuna bakın averajla ve "0" puanla GS 17. ci utandım!!

Rijkaard çek git!!

Takım son derece kaliteli mi Galatasaray kadrosundan bahsediyoruz dimi doğru forumdasın 2 mizden biri yanlış maçlar izliyor galiba

Üst Alt