Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 284 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonuna kadar arkasında olmak için bir umut vermesi gerekir sezon başından beri kendileri bile kendilerinin arkasında değil. Umut vermediklerini biliyorlar.
Yokluktan var ettiği gün söz bende arkasında olacağım ama varlığı yok etmeyle ugrasiyorsa sonuna kadar elestiririm.

##Hemen bir portekizli hoca##

Ben Terim'i sevdiğimden veya oynanan oyun umut verdiğinden değil, Galatasaray'da birilerinin işler kötü giderken de ayakta durmasını görmek istiyorum, her 3 maç veya sezon kaybeden kişilere aynı tepkileri verirsek tüm başarılarımız 2 yıldan öteye gitmez. Terim profil olarak uygun ama eleştiriden uzak olup sorunu sürekli dışarıda ve transferde araması bu arzumla örtüşmüyor ama denemek lazım hem böylelikle Terim hikayesi her zaman açılmak için beklenen yarım kalmış bir hikaye değil rafa kaldırılmış bir kitap olur duruma göre. O yüzden bu sene 0 beklenti ile takip etmek lazım takımı tabii etmek istiyor isek.

Galatasaray’in kurulus amacindan bihaber sozde taraftarlarin futbol oynamadan kazanilan lig sampiyonluklariyla avunmalari, futbol fakiri bi teknik adami ilahlastirmalarini mazur gormek lazim. Bu takimin artik gercek bir teknik adama emanet edilme zamani gelmistir.

valla bir yerlerinizi yırtsanız vücudunuzu jiletle lime lime kesmenizde doğrasanızda Fatih Terim kendi istegiyle gitmediği sürece Imparator bu takımın hocası olarak kalacak

valla bir yerlerinizi yırtsanız vücudunuzu jiletle lime lime kesmenizde doğrasanızda Fatih Terim kendi istegiyle gitmediği sürece Imparator bu takımın hocası olarak kalacak
Böyle bir dünya yok yalnız gayet taraftar baskısından gider gidecekse bu yönetim yollamaz ama taraftar gayet yapabilir en fazla hakkı bu sezon kullanabilirse sonraki sezon son şansı olur.

Arif Çelik: Türk futbolunun kara lekesi umarım en kısa zamanda silinir!

ftye bunu yazarak provakasyon yaptıgı icin atılmıştır

şimdi atılması dogru mu yanlış mı bu söz karşısında?

sanırım forumda fatih terim'i koruma kanunu gibi bir şey var kendisi tanrı seviyesinde olduğu için bir şey diyemezsiniz!. ayrıca senin bana karşı bir karın ağrın 5 senedir. moderatör olduğundan beri pusuda bekliyorsun şu arif bir şey yazsında onu bahane edip ceza keseyim diye!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt