Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 286 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sezon basinda kiralik gelen oyuncularin isim olarak bu takimi cok rahat sampiyon yapacak ve basari elde edecegiz gibi duruyordu ama olmadi.

Bizim en büyük sorun, kendi takiminda dislanmis istenmeyen sorun yaratan oyuncular aldik ve dogal olarak gelen oyuncularin büyük bir kismi kendini iyice saldi, burayi bir yil takilirim sonra kendi takimima geri dönerim havasinda oldular, yapilmasi gereken transfer politikasi ise, avrupanin büyük takimlarina gidip ellerindeki genc yeteneklerini kiralamamiz gerekirdi, cünkü bu oyuncular kendilerini kanitlamak ve bir yil sonra tekrar takimina hazir dönmek icin bizde herseyini vermek zorunda olacakti ruhsuz ruhsuz sahada dolasmiyacaklardi.

Onun icin devre arasi mecburen gene kiralik oyuncu getirecegiz, bari busefer genc yetenekli oyuncular kiralayin da takim basarili olsun, yasi 30+ gecmis oyuncu alirsan onlarda ayni bizimkiler gibi sahada gezinir durur, cünkü belirli bir hedefleri kalmamis.

Fatih hoca kendi isteğiyle gitmediği surece ultra tayfa gelen simeone bile olsa ilk maç ıslıklarlar.
Gel gelelim hocayı bir seviye yukarıya alalım o gitsin turk futbolunu nasıl dizayn edip bu kadar türk gencine umut olduysa galatasarayin geleceğini de dizayn etsin.
Hem hoca olsun hem yonetsin olmuyor iste milli takımda da olmadı bizde de olmayacak.
Evladım çocuğum diyip acimayacagi bir adet başarıya ac hoca ile onun oyun yapısı doğrultusunda ekibiyle nereyi tarıyor kimi analiz ettiriyor gençse genç veletse velet alsın gelsin gelecek 10 yılı kurgulayalım.

Takimin başında oldugu surece ne yazık ki hocayla geleceğimiz dün aksamki 0-0 gecen 30 dakika ve sonrası gibi, sonumuzu biliyoruz ve sadece geciktirmeyi çalışıyoruz.

Basari hedefini yurtici goren dar goruslu renkdaslarimi, taraftari olduklari kulubun kurulus amacini tekrar okumaya davet ediyorum. Bu takima futbol oynatacak yeni jenerasyon, sistemi olan bir hoca sart. Fatih Hoca’nin teknik adamligi 2001’de bitmisti.

Benim şahsi düşüncem Fatih Hoca Td lükten sene sonu ayrılmalı ama klüpten değil. İdari direktor olsun tum alt yapıları koordine etsin,klubün hakkını savunsun ama takıma karışmasın. Oraya Okan gelsin isterim acikcasi ama Alman genc bir hoca asıl tercihim olurdu böylece istedigi kişi ile istediği kadar polemige de girebilir ,hem takımı hocasız bırakmaz hem de üstüne oynanamaz. Dediğim gibi bu benim fikrim

Tarihimizin en pahalı 2 orta sahasını oynatabilecek bir hoca gelsin en azından, bir daha 10 sene alamayız bu seviyede adamları.
Adamlar gerçekleri söyleyip taktik çalışmıyoruz dedi diye kadro dışı kaldı, şaka gibi. Kimsenin de sesi çıkmıyor

Illa yerli alinacaksa Okan gelmeyecegine gore Sergen gelmeli. Terim de SD gibi bir mevkiye gelsin ve icinden ne geliyorsa konussun. Icindekileri soyleyemeyince takimi dusunemiyor. SD olsun ve serbestce konussun. Zaten 8 sampiyonlugun var, UEFA kupasi var vs vs. Varsin 9. ve 10. sampiyonluk gelmesin. Ben sezon sonuna kadar kalsin diyordum ama Selcuk ve Babel'i gorunce pes ettim.

mayıs ayında terim emekliliğe yönetim geldiği yere gittikten sonra gittiği takıma elinin değdiğini hissettiren bir hoca lazım
benim isteğim marcelo gallardo. henüz avrupaya gelmedi ama güney amerikaya da fazla. akıllı olup erken davranırsak simeone etkisi yaratabilir

Bi değişiklik şart bize hoca 2012deki sezondan sonra oyun olarak bişey oynatamıyo takıma şampiyonluk yaşatsada

yabancı biri gelsin diyicemde yabancı sınırı gelecek önümüzdeki sene yabancılar ayak uyduramıyo bu duruma mancini,prandelli,rijkaard vs çok sorun yaşadı

türkte yok ortada okandan başka oda sezon başı itibariyle bi soru işareti oluşturdu herkeste

atlnin simeoneyi çıkardığı ve yapılandığı gibi bizimde birini bulup yapılanmamız lazım

kalli gibi biri lazım cayır cayır top oynatıyodu takıma 2008de aykut-sabri-emre g.-servet-hakan-barış-topal-ayhan-arda-hakan-ümit oynuyoduk grnelde nonda,lncoln,song,linderoth da katkı veriyodu tabi ama isimler kötü olsada oyun vardı ortada

şimdi oyuncuların ismi var ama oyun yok,oyuna bi isim veremiyorum olmadığı için

Gallardo bence de denenebilir.
Olympiakos'dan Pedro Martins hakkinda bilgisi olan var mi?
Veya ciddi anlamda Alman birini getirelim.
Tabi herseyden once bize saglam bir kampanya gerekebilir.

18 aralık 2017den bu yana nöbetteyiz ama maalesef yol alamadık

neyse ki bu tarihten önceki yani son tdmiz taş gibi takım kurmuş da 2 şampiyonluğu hediye etti bize

Lucescu gerets çöp kadrolarla şampiyon oldu hiç biri fatih terim gibi ağlamadı.

Merak ediyorum lucescu ve gerets'in kadroları terim'de olsaydı ne olurdu acaba?

Hoca ancak ben emekli olacam derse gider bu gerçeği kabul edelim olurda sene sonu böyle birşey olursa benim adayım okan buruk olur her ne kadar sezona kötü başlasada yeni jenerasyondaki en yetenekli isim kendisi yabancı hoca çok riskli ve maliyetli olur bizim için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt