Teknik Direktör Nöbeti


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Teknik Direktör NöbetiGalatasaray camiası hareketli saatler yaşıyor! Artık gözler Fatih Terim'in göreve gelişinin resmen açıklanmasını bekliyor!Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile 3. kez Galatasaray'ın başına geçmeye hazırlanan Fatih Terim bugün saat 14.00'te bir araya gelecek!Terim saat 18.00'deki idmanda da takımın başında olacak.Resmi açıklama ise her an her dakika yapılabilir!(Ligtv.com.tr)
 
Cevap: Teknik Direktör Nöbeti60904_hp.jpg


ulan yaza yaza getirecem bu adamı
 
Cevap: Teknik Direktör NöbetiUmarım en azından Terim'i getirirler gidip abuk sabuk Yanal,Karaman,souness gibi isimleri getirmesinlerde...
 
Cevap: Teknik Direktör NöbetiSüpriz olur mu ? Bu yönetimden beklerim. :)Evet, işin o boyutu var. Adnan Polat başımızdayken, Yüksel Yeşilova ile 3 yıllığına anlaşıldı diye haber çıkar, derbide Yüksel'i bıçaklarlar, maç tatil olur, hükmen bize verirler maçı ve Yüksel Yeşilova kahraman ilan edilir. Sonra Adnan Polat, Yüksel ile 5 yıl anlaşacağız her ne olursa olsun der, arkadan Antalyaspor'dan 3 yeriz, Yüksel Yeşilova ile sözleşme fesh edildi durumu olabilir. :asd:İyi yazdım.
 
Cevap: Teknik Direktör Nöbetisuçu tamamiyle rıjkaarda atmak futbolcuya dayalı düzene prim tanımak demektir.takımı bölen topçuları ödüllendirmektir.takıma ihanettir.
 
Cevap: Teknik Direktör Nöbetiben artik anladim sert biri gelmeli terim, feldkamp tipinde biri.acimayacak futbolculara.zaten ilkokuldan üniversteye ve hayatin her bölümünde askeri disiplinden baska bir yöntem tanimamis ülke insanlarina rijkaardin istedigi gibi "total futbol, felsefe degisikligi, kabugunu kirma vs." seyler bekleyemezsin.korku verip gerektiginde arka cikacak bir adam yeterde artar!bizim neyimize futbol felsefesi. ne rijkaardi ne hiddinki ne del bosqueyi ne löwü ne aragonesi ne scalayi hicbirini hak etmiyor bu ülke.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt