Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teknik Direktör Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Teknik Direktör Nöbeti

Cevat Hoca kondüsyoner Hasan Şaş sportif Direktör Hagi Antrenör olsun bir de lütfen nezihiyi kovun gari sezon sonunda da yönetim istifa etsin

Fatih Terim gelir gibi geliyor bana da ama Hagi gelsin isterim.

hagi_bes.jpg

Bende öyle istiyorum ama Terim gelecek gibi.

Fatih Terim gelecek artık kesin gibi ama yanına da Müfit Erkasap dışında birkaç isim daha almalı bence,Hakan Şükür-Hasan Şaş-Ergün Penbe gibi isimlerden..

hıc bı vızyon yok ıste bızım takımlarda sen reıjkard nesskens gıbı adamları getırıosun ama uyum saglanmıo gonderılıo nası bı ıs bu yazık .... adamın bı tane ıstedıgı oyuncuyu aldılar mı acaba ucun besın hesabını yapacaz derken bu durumlara geldık sımdı de gonderdık hakıkaten neyımıze bızım boyle adamlar ... ama hagi gelsın dıyenlerı de anlamıyorum tamam cok sevıyoruz ama hagi iyi bi hoca değil beyler nereye gıttıyse kovuldu bızım basımızdayken de zorla gonderdık hepımız cıldırıoduk bu napıo dıye kesınlıkle hagi gelmesin cunku basarısızlıgı tescıllı... ha sımdı kım gelecek e reıjkardın ustune de gelebılecek en uygunu yıne fatıh terım gıbı sankı ama o da eskı fatıh degıl hayırlısı bakalım sankı balık bastan koktu bu yonetım sportıf anlamda en basarısızlardan fatih hoca da bu yonetımle nasıl calısır ondan da emın degılım de yıne hayırlısı ıste...

Bahri Havadır: Hakan Şükür'ün sportif direktörlüğünden vazgeçilmişti. Fatih Terim bu konuda ısrarlı olunca tekrar gündeme alındı.

Fatih Terim gelirse avrupa maçlarında falan İngilizce demeç vermeye çalışmasın yeter.

Oyuncuların artık söz geçiremeyeceği bir isim gerekli. Sezon ortasında yabancı TD getirilemeyeceği için, Terim en doğru karar olur.

hakani istemiyorum ben!

terimin ne olursa olsun yüzü var gelmeye.

yabanci oyuncu düsmani hakan ne kadar yararli olur bilinmez.

Eğer Hakan Şüküre de görev verilecekse gelsin Fatih Terim yoksa Fatih hoca yüksek egosuyla bu kalitesiz kadro ezilebilir.Fatih Terim eğer ben futbolun kitabını yazdım havalarından vazgeçerse başarılı olabilir ancak.İzleyip görelim..

terim en doğru karar olur. Rijkardı gönderidkten sonra Hikmetkaramanı falan kabul edemez bu camia. yalnız HakanŞükür sanırım olmayacak. terim Hakan ile çalışmaz Hakannda Terim ile.

Oyuncuların artık söz geçiremeyeceği bir isim gerekli. Sezon ortasında yabancı TD getirilemeyeceği için, Terim en doğru karar olur.

Oyuncuları sür bakalım paf takıma sonra yaptığı açıklama için ver 500 000 dolar ceza izle bakalım diş geçirebilirlermi kimseye. Aslanımsın kaplanımsın dersen günü gelir seni sever...

suçu tamamiyle rıjkaarda atmak futbolcuya dayalı düzene prim tanımak demektir.takımı bölen topçuları ödüllendirmektir.takıma ihanettir.

yüzde yüz haklısın renkdaş,sene sonunu beklemeden devre arasında sarp ayhan servet balta barış ayhan gibi futbol cahillerini takımdan uzaklaştırmalıdır yönetim yoksa bu futbolcular kendilerini bulunmaz hint kumaşı olmadıklarından vazgeçiremezsin

Emre'yi zamanında sakat adama o kadar para verilmez diye almayan başkanımız düşünsün..Artık yeni Emre'ler bulma zamanı..CUmhur ve Ahmet Kesim'e dikkat.

Fatih Hoca devre arası Selçuk,Emenike, Sene sonuda Hamit'i alsa harika olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt