Telefon çalındı ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon çalındı !

Cevap: Telefon çalındı !

İçeri atarlar seni telefona niye sahip çıkamıyosun diye. Merak etme. ergenekondan bi kaç suikast suçunu üzerine atmazlarsa 1-2 ay yatar çıkarsın.

Bu topikte birşeyleri çalınanların feryat adresi olmuş güzel olmuş :D

Cuma'yı kılarken güzelim ayakkabılarım gitmişti eve kadar çorapla yalın ayak yürümüştüm,beni görenler yoksulum sanıyordu :D :D

Ah ulan o ayakkabıyı çalanı öteki tarafta sırat köprüsünde çıplak ayak yürütmezsem adam değilim :D

Geçmiş olsun kardeşim inşallah bulunur.Bu müdür yardımcısının bir çocuğu,yiğeni falan var mı aynı okulda bulunan?Varsa eğer baş şüpheli odur.Bazen böyle pek beklemediğin yerden çıkabiliyor.

Herkes anlatmış bir anısını ben de anlatayım.93-94 yılı tam hatırlamıyorum.Ankara Bahçelievler 4. Cadde'de yürüyoruz.Yerde bir şey gördük ama kimse sallamıyor,millet yanından geçip gidiyor.Kılıfından ve anteninden dolayı sanki yerde kalemlik içinde bir kalem varmış gibi görünüyordu.Merak ettik aldık baktık telefon.O zamana kadar da hiç görmemiştim cep telefonu.Gittik karakola teslim ettik,biz ne iyi çocuklarmışız böyle yahu:) Başkasına denk gelse ohooo...

Bu konuda en salak benimdir herhalde. Telefonu unuttum bir yerde boyle iste agaclar falan var kaldirim orada insanlar oturuyordu ben orda unuttum iste. Sonra telefonu orda unuttugumun farkina vardim. Sonra arkadastan kendimi aradim. Uzun uzun caldi sonra birisi acti. Ben telefonumu kaybettim dedim. Orada 30 dakika falan sonra olurum dedim. Tabi arkadaslarla gittik ne telefon var ne de bekleyen birisi.

Yani kendimi aramadan direk telefonun yanina gitseydim telefon halen orda duracakti buyuk ihtimal. Son yapacagimi ilk yapinca telefon gitmisti.

herkes anlatıyo bi hikayede ben anlatiyim e250 nin ilk çıktığı yıllar ben almışım baya hevesliyiz tabi elimizden düşürmüyoz helada bile kurcalıyodum işte yine büyük abdesti yaparken elimdeydi dedim müzik açiyim derken elimden kaymasıyla görünürden kaybolması bir olmazmı :eek:

alakası yok ama

buda böle bi anımdı işte

herkes anlatıyo bi hikayede ben anlatiyim e250 nin ilk çıktığı yıllar ben almışım baya hevesliyiz tabi elimizden düşürmüyoz helada bile kurcalıyodum işte yine büyük abdesti yaparken elimdeydi dedim müzik açiyim derken elimden kaymasıyla görünürden kaybolması bir olmazmı :eek:

alakası yok ama

buda böle bi anımdı işte

:)

eeeeee ne demişler Yunus'um, alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste

anladın mı ? bu kafa ile yeni aldığın telefonda bela olur :D

bizimde çalındı senin gibi bir telefon savcılığa falan heryere başvurduk takipcisi olduk fakat hiçbir şekilde bulmadılar bulamadılar değil bulmadılar inşallah senin kaderinde bizim gibi olmaz

Herkes anısını anlatmış. Çok şükür ben hiçbirşeyimi çaldırmadım bugüne kadar. Arkadaşımın anısını anlatıyorum.

Bigün Lunaparktayız çarpışan otolara biniyoruz. 5-6 kez ardarda bindik sıkıldım artık ben kenarda bekliyorum.

Benim arkadaş sıkılmadan biniyor tabi. Çingene tipli bir çocuk abi ne olur ben de binebilir miyim demiş. Bu da tamam otur demiş.

Çarpışan oto çarpışırken küçük çocuk da telefonu çarpmış arkadaştan. Tabi telefonu bulamadık. Çaldırdık birkaç çocuk açtı güldüler sonra da telefonu kapattılar.

Arkadaş da soğuk bir su içti :).

Şimdi Sergen gelir sizinkiler kayıp mı ulan,benim kalbimi çaldı Pelin diye ağlar..

Muhabbetin ağzına s... kesin :D

Üst Alt