Telefon Önerileri - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Huawei kendi uygulama marketinde her uygulamayı sunuyor mu bilmiyorum işte. Google da olduğu kadar her uygulamayı bulamazsın muhtemelen, yani Whatsapp Facebook gibi şeyler olur tabi ama atıyorum mesela tanınmamış olan ama senin gündelik kullandığın bir uygulamayı belki orada bulamazsın.

Araştır biraz bence, bu seni pek etkilemezse Huawei da alabilirsin tabi.

sent via GSC
Buna ek olarak app üzerinden bankacılığı yeni Huawei modellerinde unutun.
App'i belki bir yerlerden indirebilirsiniz ama sertifikalar da sorun oluyor.

Ben de olsam Xiaomi alırdım.

Gscimbom mobil

2400₺'ye 1 ay önce Realme 6 aldım, mobilde oyun oynayan birisi değilim. Genel kullanımda beklentimin çok üzerinde şu an. Özellikle şarj konusunda inanılmaz bir cihaz. 50 dakika civarında şarjı tam olarak dolduruyor ve beni hafta sonları dizi, film izlediğim günler hariç 2 hatta 3 gün götürüyor bu şarj. Fiyatı hala bu civardaysa bir bakın derim.

Benim telefon zıp pırt bozuluyor (Casper Via A1) iyi bir telefon almak şart oldu.

Samsung Galaxy S10 Plus almayı düşünüyorum baya övmüşler. İndirime de gitmişler 5000 liranın altında alınabiliyor bazı sitelerde. Birkaç ay sonra dolar kurunun azalmasıyla ve S21'nin çıkmasıyla daha düşeceğini düşünüyorum. 4500 liraya kadar düşerse alırım.

Benim telefon zıp pırt bozuluyor (Casper Via A1) iyi bir telefon almak şart oldu.

Samsung Galaxy S10 Plus almayı düşünüyorum baya övmüşler. İndirime de gitmişler 5000 liranın altında alınabiliyor bazı sitelerde. Birkaç ay sonra dolar kurunun azalmasıyla ve S21'nin çıkmasıyla daha düşeceğini düşünüyorum. 4500 liraya kadar düşerse alırım.
Hangi durumdan ötürü Casper telefon alma ihtiyacın duydun ki?

Xiaomi almayın arkadaşlar..note 9 pro aldım 3 ay önce acayip kasıyor kardeşim note 8 aldı o da aynı..telefon çalarken saçma sapan kitlendigi oluyor..başlarda iyi gibiydi pek anlamadım ama uzak durun ..telefondan çok anlamam daha önce Samsung Huawei kullandım bu salak markadan çok daha iyiydi..

Xiaomi almayın arkadaşlar..note 9 pro aldım 3 ay önce acayip kasıyor kardeşim note 8 aldı o da aynı..telefon çalarken saçma sapan kitlendigi oluyor..başlarda iyi gibiydi pek anlamadım ama uzak durun ..telefondan çok anlamam daha önce Samsung Huawei kullandım bu salak markadan çok daha iyiydi..

Allah Allah aslinda hep tam tersini duyariz millet öve öve bitiremez Xiaomi telefonlarini. Hatta Note 8 en cok sattiklari cihazlardan biri.

Üst Alt