Telefon Önerileri - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Renkdaşlar bu telefonlar arasında kaldım ..

Ekli dosyayı görüntüle 123279

Benim için önemli olan özellikle ultrawide stabil 4k video çekebilmesi , günlük sosyal medya youtube whatsapp erişimi ve akıcı bir arayüz.
Oyun fazla oynamam öyle pubg falan işim yok.
Suya karşı koruyuculuğu olsun isterim , illa en üst düzey sertifika şart değil suya kazara düştüğünde korusun yeter. ( xiaomilerde sertifika yok ama suya karşı koruma varmış? )

ben normalde iphone x kullanan birisiyim o açıdan se 2020 128 gb alayım dedim ama ekran da çok ufak geldi diğerlerini görünce.
android muhtemelen kalıcı bir seçim olmayacak iphone 13 ile tekrar dönerim ama bana yazı geçirtecek kamerası iyi ve stabil , multimedya özellikleri yeterli bir telefon lazım.

samsung s20 fe hoşuma gitti ama kamerası donuyor çok ısınıyor diye şikayetler var , 4k video çekmemde sıkıntı yaratır mı ?

dostum kesinlikle FE

Snapdragonlu versiyonunda o tip sorunlar yok diyorlar. Ama ben exynos kullanıyorum. Onda da yok. Bugün 1 GB'lık güncelleme aldı. ilk 1 hafta ara ara ısınma yaşanır, 2 hafta şarj kötü gider. Sonrasında optimize oluyor zaten. Sunduğu özelliklere göre harika bir telefon.

Temmuz da Xiaomi Redmi Note 10 Pro aldim. Simdiye kadar cok memnunum. Sarji 1 günü cok rahat asiyor, bu benim icin cok önemliydi.

Performans olarak da simdiye kadar memnunum. Oyun falan oynamam, ama simdiye kadar kullandigim bütün uygulamalar cok akici ve hizli. Kamerasi benim icin tamamen yeterli ama baskalari icin biraz ortalama veya ortalama üstü kalabilir.

dostum kesinlikle FE

Snapdragonlu versiyonunda o tip sorunlar yok diyorlar. Ama ben exynos kullanıyorum. Onda da yok. Bugün 1 GB'lık güncelleme aldı. ilk 1 hafta ara ara ısınma yaşanır, 2 hafta şarj kötü gider. Sonrasında optimize oluyor zaten. Sunduğu özelliklere göre harika bir telefon.
ben iphone se aldım iyi ki de almışım iphone x'i aratmadı bana. keşke daha öncede alsaymışım dedim.

android de kullandım arada ama tüm dosyalar ekosistem apple'a göre ayarlı bende artık alıştık.

Kamera konusunda iphone 13 pro yine s21 ultrayı geçememiş. s20FE bile 12 pro'dan iyiydi kamerada.

Sabırsızlıkla s22 serisini bekliyorum. Samsung tur bindirdi kamerada.

İphonecı değilim ama iphone ile çekilen fotolar daha güzel oluyor nedense bana hep öyle geliyor

Samsung yapay zeka kullanıyor bu yüzdendir. iphone daha doğal duruyor. ama bana göre soluk. Tabi kişiden kişiye değişir zevkler. iphone kamerası seven de çok ama ben tercih etmiyorum pek.

Zaten samsung telefondan önce camcorder ve fotoğraf makinası üretiyordu. Fotoğraf işlemede, işlemcide ve lens konusunda geçmişten gelen çok iyi tecrübeleri var. Zaten xiaomi telefonlarının lensi de samsung yapımı.

Üst Alt