Telefon Önerileri - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Merhabalar.
Beyler, Huawei'nin google play sorunu devam ediyor mu?
Veya şoyle sorayim. Twitter, Instagram gibi uygulamalari baska platformdan indirip kullanabiliyor muyum?

Merhabalar.
Beyler, Huawei'nin google play sorunu devam ediyor mu?
Veya şoyle sorayim. Twitter, Instagram gibi uygulamalari baska platformdan indirip kullanabiliyor muyum?
Devam ediyor.

Yani Xiaomi, Oppo, Realme gibi f/p performansı müthiş olan markalar varken bence Huawei ile hiç çekilmez bu çile.

Samsung ve Apple dışında bu markalar da her bütçeye göre bayağı sağlam cihaz üretiyorlar.

Devam ediyor.

Yani Xiaomi, Oppo, Realme gibi f/p performansı müthiş olan markalar varken bence Huawei ile hiç çekilmez bu çile.

Samsung ve Apple dışında bu markalar da her bütçeye göre bayağı sağlam cihaz üretiyorlar.
Ya benim istedigim 5 5.5 inch arasi telefon. Hani tek elle rahat tutacagim telefon. Gecen hafta 6.5 inchlik aldim. Suanki yine 5. 5.5 inch arasi ama eskidi. Huaweinin de bir tane modeli tam aradigim. Oyun icin degil de sadece forum, olursa twitter, netflix filan. Yine Samsung iPhone var da onlara da 6000 lira ustu vermek istemiyorum.

Üst Alt