Telefon Önerileri - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Yeni çıkan yasa ile 3 yılda 1 tane telefon getirilebilecek sanırım yurt dışından. Getirilen telefonların kontrolünü yapacaklar. Arkadaşa telefon getirtip Yunanistan'a gir çık yapıp kaydettirecektik, o da yalan oldu. İlla ederinin 2 katı para vereceğiz.

slmlar rtaşlar, bir sorum olacak

yurtdisindan bir cihaz getirttim. ulkeye giriş çıkış yapmak için kıbrıs'a gidip geleceğim fakat daha önceki giriş çıkışlarıma baktığımda 2020 yılında ülkeye bir girişim görünüyor e-devlette. ben 2020'deki girişimi kullanarak cihazı kayıt ettirebilir miyim acaba? yoksa illa 2023'te giriş çıkış yapmam gerekli mi, bunun bir sınırı var mı bilgisi olan varsa aydınlatırsa çok sevinirim.

slmlar rtaşlar, bir sorum olacak

yurtdisindan bir cihaz getirttim. ulkeye giriş çıkış yapmak için kıbrıs'a gidip geleceğim fakat daha önceki giriş çıkışlarıma baktığımda 2020 yılında ülkeye bir girişim görünüyor e-devlette. ben 2020'deki girişimi kullanarak cihazı kayıt ettirebilir miyim acaba? yoksa illa 2023'te giriş çıkış yapmam gerekli mi, bunun bir sınırı var mı bilgisi olan varsa aydınlatırsa çok sevinirim.
3 ay süren varmış Emre Screenshot_20230107_173056_com.android.chrome~2.jpg

ALP-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sormak istediğim bu değil aslında renktaş

bu madde 120 gün içerisinde kayıt yapman gerektiğini vurguluyor

ben kişi bazında ülkeye giriş-çıkış yapma süresini sordum aslında. hali hazırda ben 2020'de ülkeye giriş yaptım, bunu kullanarak imei kaydedebilir miyim bunu merak ediyorum. yoksa en son ülkeye girişinizin 6 ay, 1 sene olması gibi şart koşuyorlar mı acaba.

Üst Alt