Telefon Önerileri - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Devlet erkanı parası yetiyorsa Vestel olmayanı kullanabilir

Düşünsene iPhone'a başvuruyla teşvik gelse ne olur

Ankara'da dayısı olan kelepir iPhone düşürür vergilerimizle

Ne diyorsun yaf ?

Ben diyorum ki, devlet butcesiyle alinan araclar ne lakasi var simdi ?

Cari aciksa o da yaratiyor sen diyorsun parasi yeterse.. Konu parasinin yetmesi/yetmemesi degil. Baslikta diyord ki, cari acik onemli. Eee o zaman sen ornek ol diyorum genclerden once. Yapiyor musun ? Hayir.

Ne diyorsun yaf ?

Ben diyorum ki, devlet butcesiyle alinan araclar ne lakasi var simdi ?

Cari aciksa o da yaratiyor sen diyorsun parasi yeterse.. Konu parasinin yetmesi/yetmemesi degil. Baslikta diyord ki, cari acik onemli. Eee o zaman sen ornek ol diyorum genclerden once. Yapiyor musun ? Hayir.
Bundan sonra alınacak araçlar yerli üretim olmalı dense onu da desteklerim

Onunla bunun ne alakası var

Eğer gençlere bir telefon için vergi teşviği gelecekse bunun yerli üretim olmasındaki sıkıntı nedir, sorum bu

Bundan sonra alınacak araçlar yerli üretim olmalı dense onu da desteklerim

Onunla bunun ne alakası var

Eğer gençlere bir telefon için vergi teşviği gelecekse bunun yerli üretim olmasındaki sıkıntı nedir, sorum bu

Cok alakasi var.
Arac, telefon, beyaz esya veya teknoloji.. Yurtdisindan aldigin hersey senin icin cari acik kur'dan oturu. Bundan dem vurmus. Ben de diyorum ki, sen once Devlet erkaninin yurtdisi bagimliginini azalt. Her 3 senedir bir makam araci ihalesi, ya da yazilim ihalelerini sorgula.. Yerel erp kullan cok rahatsizsan cari aciktan sap/oracle vs.. yerine yazilim konusunda ornek olarak. Ya da telefonda, is telefonlari alan burokratlar hepsinde iphone var (bizzat biliyorum) .. ama soz konusu gencler olunca, cari acik :) gencler diyorum bu arada, bir seferlik bu da.

Cok alakasi var.
Arac, telefon, beyaz esya veya teknoloji.. Yurtdisindan aldigin hersey senin icin cari acik kur'dan oturu. Bundan dem vurmus. Ben de diyorum ki, sen once Devlet erkaninin yurtdisi bagimliginini azalt. Her 3 senedir bir makam araci ihalesi, ya da yazilim ihalelerini sorgula.. Yerel erp kullan cok rahatsizsan cari aciktan sap/oracle vs.. yerine yazilim konusunda ornek olarak. Ya da telefonda, is telefonlari alan burokratlar hepsinde iphone var (bizzat biliyorum) .. ama soz konusu gencler olunca, cari acik :) gencler diyorum bu arada, bir seferlik bu da.
Ya arkadaş anlaması çok zor değil ki

Cari açığı azaltmak için binlerce hatta milyonlarca önlem alınabilir

Fakat bunlardan bazılar uygulanmadı diye hiçbiri uygulanmasın diye mantık mı olur

Elbette ki cari açığın birincil sorumlusu 20 yıllık hükümettir. Bu şu an bu uygulama özelinde doğru bir karar alınmasına engel değil

Ya arkadaş anlaması çok zor değil ki

Cari açığı azaltmak için binlerce hatta milyonlarca önlem alınabilir

Fakat bunlardan bazılar uygulanmadı diye hiçbiri uygulanmasın diye mantık mı olur

Elbette ki cari açığın birincil sorumlusu 20 yıllık hükümettir. Bu şu an bu uygulama özelinde doğru bir karar alınmasına engel değil

Ya alinabilir konu bu degil. Konu cep telefonu. Cep telefonu = doviz / ithalat. Konu bu cercevede ve beyfendi demis ki tamam birkac formul ustunde calisiyoruz ama cari acik.... Ben de diyorum ki, senin devlet yetkililerin ki bunlar basit sube mudurleri ya da amirler de dahil olmak uzere gerek araba, gerek elektronik aletler gerekse telefon veya yazilimda sana cari acik yaptiriyorken sen genclerden sakiniyorsan adama gulerler diyorum bir de zorunluluk var devlette her sene ihaleye cikilir ve revize edilir ama yine benzer firmalara (iste renault, audi, mercedes, vw, iphone, oracle vs..)

S23 gerçekten iyi olmuş, 2 hafta oldu alalı çok memnunum. AKP'li dayılar görür diye meydan yerlerde kullanamasam da gerçekten çok şık ve güzel bir cihaz olmuş.

S22'de pil sorunu varmış, Xiaomi'de de daha önce yazılımsal sıkıntı çektiğim için almadım. Çin markalarına bir tık mesafeliyim
Güle güle kullan renktaş

Bende s23 plus almayı çok istedim ama bütçem yetişmediği için olmadı maalesef :(

Çok iyi bir telefon yapmış Samsung bu seride

Bütçesi uygun olana kesinlikle tavsiye ederim

Tekrardan güle güle kullan

Güle güle kullan renktaş

Bende s23 plus almayı çok istedim ama bütçem yetişmediği için olmadı maalesef :(

Çok iyi bir telefon yapmış Samsung bu seride

Bütçesi uygun olana kesinlikle tavsiye ederim

Tekrardan güle güle kullan

S23+ bence de S23'ten daha iyi bir tercih olurdu açıkçası. Mayıs ayı sonrası başımıza gelecekleri az çok tahmin ettiğim için kartları doldurduk, ben de benzer şekilde bütçe problemi nedeniyle S23 tercih ettim. Ufak 1-2 sorun dışında Samsung bu sefer yapmış.

Teşekkürler.

sugestiyon yapınız
20den fazla olmaması tercihimizdir
FR_5LQBUYAEjWXO

Xiaomi 13 Pro
OnePlus 11
Motorola Edge 40 Pro

Hoşuma giden telefonlar olarak kayda geçebilir. Fiyatları çok pahalı, indirim olmalı.

sugestiyon yapınız
20den fazla olmaması tercihimizdir

valla nasıl oldu hatırlamıyorum - anneme telefon alacaktık (Dandik yavaş bir huawei vardı kaç senedir) - gittik samsung model aldık A3 mü öyle uygun bantta bir şey idi 5k ya - paketi vs koruma ile 5.5k vermiştim. o sırada banada adam Galaxy 10'um vardı (3 4 senelik cihaz işte) onu 15 e sayabiliriz diye geri dönüş vermişdi s23 ilk çıktığında - garip gelmişti ama 17k ya s23 + edinmiştim. telefondan memnunum ama fiyat aralığı oralarda kalmış mıdır emin değilim hayri başkanım.

iphone tekrar kanıma giriyordu ama titanyum reklamı yaptıkları telefonların cam çatlamalarını gördükçe x1.5 para yazık diye vazgeçtim. artık zaten düşünmem bile

bu rakamları kim belirliyor acaba - 31.700 niye değil hatta 32000 yuvarlak niye değil... "yuvarlama yapmayıp ince hseap yapıp karar veriyrouz" pozu mudur..asgaride de 11402 deki 2 TL mesela.

Bence ülkece 3210 a geri dönelim - dijitl işler içinde ucuz mini tabletler ile iş görelim - kombosu X telefondn ucuza geleceğine eminim.

Üst Alt