Telegol - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telegol

Albayrak gibi, vur elseye al lokmasini olan adam için fazla tilkilik dusunuyorsunuz gençler.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adamın yalan söyleyebileceğini veya kivirabilecegini dusunmuyorum.
Ne olduysa bire bir anlatır.
Ula 2 gün önce poker masasını paylaşmış adam bu

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sneijder'in alinmasi dengeleri bozmus, Drogba'yi hoca istemis, ama Amrabat gibi cöplere, Yigit'elre o kadar para vermek dengeleri bozmamis :D

Bu adamlarin hepsi kusura bakmayin da serefsiz, kendi cikarlari icin baskalarina vuruyorlar.

Albayrak kendi çıkarları için takımı maç günü Saray'a çıkardı. Biz herşeyi biliyoruz.

Bir de diyor ki: "Galatasaray'a zarar vermek istemiyorum."

Ulan her şeyi anlattın zaten, daha ne kadar zarar vereceksin?

Albayrak: "O dönem Aysal 'Gelecek sene 2 yıldız getiriyorum, hiç hocaya bile gerek yok. Bu takım Şampiyonlar Ligi şampiyonu olacak' dedi."

Albayrak: "Duyar duymaz "Eyvah, şimdi yandık." dedim. "Siz bu düşünceye kapıldıysanız, biz felakete gidiyoruz." yanıtını verdim."

Al işte. Aysal'a helal olsun, adam büyük düşünmüş. Keşke böyle olmasaydı.

Parçala Aslanım ‏@ParcalaAslanim 17 dk.17 dakika önce
Ümit Karan: "Ontivero'yu nasıl izlediler? Tesislerde ışıkları açmadılar mı?"

Abdürrahim Albayrak:" Yok. Gece vakti karanlıkta izlediler"

Bu yöneticilerin hepsi pisligin tek iste, alin dinleyin. Albayrak ta öyle.

Bosuna demiyoruz bu kulüp satilsin, profesyonel yönetilsin. Baksana adamlar sidik yarisi yapiyormus.

Albayrak: "O dönem Aysal 'Gelecek sene 2 yıldız getiriyorum, hiç hocaya bile gerek yok. Bu takım Şampiyonlar Ligi şampiyonu olacak' dedi."

Albayrak: "Duyar duymaz "Eyvah, şimdi yandık." dedim. "Siz bu düşünceye kapıldıysanız, biz felakete gidiyoruz." yanıtını verdim."

Al işte. Aysal'a helal olsun, adam büyük düşünmüş. Keşke böyle olmasaydı.

Keske futbolu hic düsünmeseymis. Apo bile futbolu daha iyi biliyor, anlasilan.

3bc35caf0ae9a6fc2c0f459ddc418d46.jpg

Üst Alt