Terbiyesiz Volkan Demirel! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terbiyesiz Volkan Demirel!

Cevap: Terbiyesiz Volkan Demirel!

Sen volkan,emre gibi süper ligde yapmadıkları pislik kalmayan iki adamı milli takıma alıp,arkalarını kaldırırsan olacağı budur.Adamlar bakıyor,kimsenin bize bişe dediği yok,so zaman bize herşey serbest geçç diyorlar....kes volkan'ı-emre'yi milli takımdan,o açıklamalarından sonra kes caner'i milli takımdan bak havaları nasıl sönüyor.şrfsz erifler..Ayrıcı bizim antremanda caner'in gözünü patlattıgı icinde Arda Turan'ın elleri dert görmesin diyorum,bu tür adamları okşamak lazım..

belki yemeğe çıkarcaktır olm muhabiri niye kötü düşünüyosunuz. yazmış adını aldırır evinden romantik bi yemek.

Sabahın ilk ışıklarında aziz yıldırım'ı evinden eşortmanlı olarak aldıkları gibimi alacaksın volkan ? İnşallah basın bunu mahkemeye verirde,volkan beyin polis ile evden alınışını izlerizz..İçimde yağ kalmaz :D

:asd:

588243588.jpg

volkan zaten böyleydii ama canerrde fenere gittiktren sonra gercek yuzunu göstermeye devam ediyorrr volakn abisine yalakalık yapıyor

[video=youtube;5PemPXTcieE]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5PemPXTcieE[/video]

Volkan ayısının davranışlarını hoş karşılamıyorum ama her gittiğin yerde de kamera, fotoğraf makinesi ile yaşamak da kolay değil.

İzin günündesin, dinleneceksin, rahatlayacaksın, burnunda kamera, mikrofon, hoş değil.

Topluma mal olmuş kişiler klişesine asla katılmıyorum. Biraz özel hayata saygı.

Kamptalar arkadasim ne ozel hayati?

Mili takimin Kampinda izin gunundeler hepside Milli takim esofmaniyla

Karisiyla yatakta cekmiyorlar ha ne ozel hayati??

Aman bizim çocuklar topunu oynayıp gelsin böyle ayılarla muhattap olmasınlar :)

Edit: O mesafeden vurmaya gelen adamı kimse tutamaz kolpadan geliyor zaten..

Üst Alt