Terbiyesiz Volkan Demirel! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terbiyesiz Volkan Demirel!

Cevap: Terbiyesiz Volkan Demirel!

bak ondan önce bir sıkıntı yaşanmış belli, o sıkıntı'dan itibaren olan kısım önemli.. O olmadan kim haklı kim haksız diyemeyiz, ha ama Volkan son tehtidleri ile haklı olsa dahi haksız duruma düşmüştür.

adam söylüyor orda.ilk sen laf attın diye.ilk hayvanoğlu hayvan volkan başlatmış kavgayı

adam söylüyor orda.ilk sen laf attın diye.ilk hayvanoğlu hayvan volkan başlatmış kavgayı

sokakta 7 yaşındaki çocuklar kavga ederken de öyle diyor,"ilk sen küfür ettin" "hayır sen küfür ettin" , hangi birine inanacağız açıkçası medya olunca pek inanasım gelmiyor medya sınırlarını bilmiyor bazen kişilik haklarına özel hayatta kadar giriyor. Belki de ona sinirlendi Volkan bilemiyorum, o basın üyesinin ne yaptığını bilmek lazım. Bir futbolcu , tanımadığı adamla neden durup dururken münakaşaya girsin? bunu da sorgulamak lazım

27041439088.jpg

Bizim ayicik hircinlasmis. Armut verin de, sinirleri yatissin

Lan ne cirkef adam bu ya. Orada 20 tane milli oyuncu var, hepsinin morelini bozuyor. Bunun gibi cirkef fenerlileri de hala milli takima aliyorlar. Bosuna basarisiz olmuyoruz ya; sevgi yok, saygi yok. Hepsi artist. Ben olsam bir daha almam bu ayiyi milli takima.

sokakta 7 yaşındaki çocuklar kavga ederken de öyle diyor,"ilk sen küfür ettin" "hayır sen küfür ettin" , hangi birine inanacağız açıkçası medya olunca pek inanasım gelmiyor medya sınırlarını bilmiyor bazen kişilik haklarına özel hayatta kadar giriyor. Belki de ona sinirlendi Volkan bilemiyorum, o basın üyesinin ne yaptığını bilmek lazım. Bir futbolcu , tanımadığı adamla neden durup dururken münakaşaya girsin? bunu da sorgulamak lazım

Volkini tanimazsak neysede,serefsizin teki o goril

böyle ayilari milli takimdan atmalari lazim. isterse messi olsun. takimin havasinin icine ediyorlar.

Volkana birşey demeye gerek yok, asıl önemli olan böyle karaktere sahip insanları 75 milyon insanın temsilcisi olarak Milli Takıma almaktır.

Bundan sonra bu adam milli kadro'dan def edilene kadar milli maçları takip etmemem kararı aldım.

Yeteri kadar mide bulandırıyordu kendisi ama bu son olay resmen mevzuya tüy dikti.

teknik ekiptende bir yol olmaz biride çıkıp volkan ı azarlamıyor kulağını çekmiyor abdullah avcı geldi gene aynı milli takım devam, fatih terim in maaşına laf atanlar çok arıyacak imparator u

Üst Alt