Terim: "Ben sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Ben sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum"

fatihterim_061016.jpg

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Ukrayna maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Terim şunları söyledi:

'Çok kötü bir oyun, izahı yok'

"Başlangıcımız iyi olmadı ama ne kadar olaylardan sıyırmaya çalışsak demek ki maç öncesi olaylardan etkilendiler. Çok kötü bir oyun. Başka bir izah tarzı yok. Kendi sahanızda böyle bir seyirciyle iyi başlayamıyorsanız... Konya seyircisine teşekkür ediyorum."

'Yaşanan olaylardan etkilenmişler'

"Böyle kötü bir başlangıç beklemiyordum ilk 45 dakika için. Düşünüyorum, düşünüyorum... Özellikle birkaç oyuncumuzun milli takımda yaşanan olaylardan etkilendiği görülüyor. İkinci yarı giren arkadaşlarımız baya iyi koştular ve iyi mücadele ettiler ama skordan memnun değiliz. Bakalım ne olacak..."

'Hakan Çalhanoğlu da etkilenmiş'

"Görünen o ki Hakan Çalhanoğlu da olaylardan etkilenmiş. Biz uzak tutmaya çalışıyoruz ancak olmuyor demek ki. İkinci yarı değişiklikleri yaparken bir çoğunun yüzünde o ifadeyi görüyorsunuz. Oyuncularınızı tanıdığınız için üzülüyorsunuz ama oyun da devam ediyor. Gençler, bazıları kaldıramayabiliyor bunu. Yapılacak bir şey yok. Sadece aklı selime davet ediyoruz. Futbol dışı olayların milli takıma yansımaması lazım aslında fakat maalesef öyle olmuyor."

'Bugünkü tek tesellimiz bazı gençlerimizin bizi çok mutlu etmesi'

"Çok klişe ama söylemek zorundayım. Daha çok maç var. Sekiz maç var. Çok şey değişir. Kaybetmemek önemli. Kazanamamak da bir o kadar bizim adımıza üzücü. Bugünkü tek tesellimiz bazı gençlerimizin bizi çok mutlu etmesi. Tüm takımın 2-0'dan sonraki baş kaldırışı da bizim adımıza sevindirici. Olaya bu pozitif yönden bakmak lazım. Birçoğu genç ve yeni milli oluyorlar. Savaşacaklar ve savaşan bir takım ortaya çıkacak diye düşünüyorum ben."

'Ben mukavelemde ne var bilimiyorum!'

Fatih Terim, maç sonu düzenlenen basın toplantısında flaş bir açıklama yaptı. Terim, günlerdir gündemden düşmeyen sözleşme detaylarıyla ilgili olarak, "Ben sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum! Kim ne yazdıysa benim haberim yok! Yıldırım Demirören'e sorabilirsiniz. Hayatımda hiç tazminat almadım. Tazminat da koymadım. Benim hayatımda hiç gizlim yok. Söylediklerimin hepsini teyit ettirebilirsiniz." dedi.

Fanatik

O zaman ne çıkarsa bahtıma diyip bankadan paranı mı alıyorsun KOMİK açıklamalar. Kimse yemiyor bunları

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dogru söylüyor. Sözlesmede yazanlar formalite. Okadar sene calisdi, bu sözlesmeyi eline gecirecek kadar eli uzun olanlar, elbet 20 yillik kariyerinde Milli Takim, yada Galatasaray´dan aldigi tazminati da ortaya cikarabilirler heralde... Cok fazla birseye gerek yok, sadece 1 kurus aldigini cikarsinlar yeterli.

Dogru söylüyor. Sözlesmede yazanlar formalite. Okadar sene calisdi, bu sözlesmeyi eline gecirecek kadar eli uzun olanlar, elbet 20 yillik kariyerinde Milli Takim, yada Galatasaray´dan aldigi tazminati da ortaya cikarabilirler heralde... Cok fazla birseye gerek yok, sadece 1 kurus aldigini cikarsinlar yeterli.

Tazminat alıp almadığına bir şey demiyor ki kimse. Sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum haberim yok gibi bir lafa ne gerek var doğru değil bunu söylemesi.

-Tapatalk-

Mutlaka etkilenmis olabilir oyuncular. Buna birsey diyemem. Ama kazanilamayan maci direk buna bağlamak, insanlar ile resmen dalga gecmektir benim gozumde.
Cikip diyemiyormusun be hocam, ben sacma sapan bir kadro ile basladim maca, ilk yari oynanamayan oyunun sebebi sahaya dizilisimizdir, ikinci yari biraz daha tempo yapabilecek adamlari alip, oyuncuları dogru yerlerine cekince isler biraz daha iyi oldu. Cok mu zor hata yaptim demek yahu?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kac para aldigini biliyordur yuzde yuz

Para'da sözlesmede yazdigina göre sözlesmesinde ne yaziyor biliyor olmasi lazim mantik olarak

Tazminat alıp almadığına bir şey demiyor ki kimse. Sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum haberim yok gibi bir lafa ne gerek var doğru değil bunu söylemesi.
-Tapatalk-

Elbetteki haberi var, klischee sözler bunlar. Fatih Terim orada yazan tazminati almayacagini, biliyor cünkü. Ve bu sözlesmeyi sizdiranlar da biliyor. Fatih Terim eskiden oraya bir ücret koydurmazdi da, akillanmis birazcik.

Ve ben Fatih Terim olsam bal gibi alirdim o 7 Milyonluk avroluk tazminati. Hayatinda Milli takimdan bir kurus tazminat almamis adam ile ilgili, bukadar para ile ilgili mevzu yapiliyorsa, demekki enayilik yapmis hayati boyunca bu konuda.

Elbetteki haberi var, klischee sözler bunlar. Fatih Terim orada yazan tazminati almayacagini, biliyor cünkü. Ve bu sözlesmeyi sizdiranlar da biliyor. Fatih Terim eskiden oraya bir ücret koydurmazdi da, akillanmis birazcik.

Ve ben Fatih Terim olsam bal gibi alirdim o 7 Milyonluk avroluk tazminati. Hayatinda Milli takimdan bir kurus tazminat almamis adam ile ilgili, bukadar para ile ilgili mevzu yapiliyorsa, demekki enayilik yapmis hayati boyunca bu konuda.

İşte boş yere çatışıyor gereksiz adamlarla. Medyaya laf veriyor yok yere.Ben haberim yok gibi yalan şeylere kızıyorum.

-Tapatalk-

Mutlaka etkilenmis olabilir oyuncular. Buna birsey diyemem. Ama kazanilamayan maci direk buna bağlamak, insanlar ile resmen dalga gecmektir benim gozumde.
Cikip diyemiyormusun be hocam, ben sacma sapan bir kadro ile basladim maca, ilk yari oynanamayan oyunun sebebi sahaya dizilisimizdir, ikinci yari biraz daha tempo yapabilecek adamlari alip, oyuncuları dogru yerlerine cekince isler biraz daha iyi oldu. Cok mu zor hata yaptim demek yahu?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fatih terim hiçbirzaman hata yapmaz. Ben daha hiç duymadım hatalıyım dediğini. Her zaman çevreyi suçlar. Hoca iyidir ama inanılmaz kibirli.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeter be artık boş sözleşmeye imza attım sözleşmemde ne yazdığını bilmiyorum yeni sözleşme pazarlıklarında biz profesyoneliz taraftar protesto edince biz bu camianın evlatlarıyız hepsinden hesap sorucam şundan etkilendik bundan Kilo aldık

Arkadaş altı üstü futbol çıkacaksın topunu oynayacaksın aldığın paranın karşılığını vereceksin

Devamlı tehdit duygusallık dram ve boş sözleşme gibi yalanlar ama iş futbola gelince Avrupa'da rakiplerin maskarası bir milli takım ve Galatasaray dışında rezil kulüp takımları

Be utanmazlar boşverin etkilendik mukavele yalanlarını Ukrayna gibi bir takım seni kendi sahanda pas manyağı yaptı neredeyse top göstermedi bunu konuşun bunu

Bu ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Ulan adam hala milletle dalga geçiyor yahu ayıptır ayak yapıp yalan söyleme bari. Belki bundan yıllar önce bu tür boş beleş edebiyatlara inanıyorduk seni tanımadığımızdan ama artık yemezler aga. Yalan söylemen tükürdüğünü yalaman kadar profesyonelce değilmiş.

Üst Alt