Terim: "Ben sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Ben sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum"

Bu sözleşmesinde tek taraflı fesihten doğan yüksek tazminatı kim belirlemiş bu son bir vurgun olarak sözleşmeye eklenmiş tek taraflı fesih ederiz ve ihya oluruz mantığı var bu sözleşmede.Eğer o tazminatın tek kuruşunuda alırsan namertsin ft.

Bu ülkede şehit aileleri çadırdan bozma evlerde yaşarken sen bu kadar parayı alamazsın yetti ulan çıkıpta millettin gözü önünde benim için para söz konusu olmaz deyip dünyanın en fazla kazanan teknik direktörü olamazsın kardeşim.

Her maç birşey oluyormuş bilmem ne kalkıp açıklayacaksın o zaman insanlara neyin ne olduğunu takdirini insanlar yapacak.Bu nasıl oyuncu psikolojisiymiş 45 dakikada değişiyor.

Kendi yanlış adam seçimini bununlamı kapatmaya çalışıyorsun?Hakan balta gibi bir adamla maça başlayacaksın sonra golü yiyince oyuncuların psikolojisi bozulmuş bilmem ne bir sürü zırva sayacaksın.

Artık o koltukta oturamazsın yok dedeyim torunum görsün bilmem ne diye bu milleti soymana ve kandırmana artık izin verilmeyecek çok meraklıysan torununu gururlandırmaya defol git başka şeylerle uğraş senin torunun görecek diye ülke futbolu bu günleri görmek zorunda değil.

Üst Alt