Terim: "Bize hem ocak ayında, hem temmuz ayında müsaade edecekler" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Bize hem ocak ayında, hem temmuz ayında müsaade edecekler"

Boyle buhranli zamanlarda hem kisa hem uzun vadeli planlarda "en iyisi ne olur" kafasiyla hareket etmek lazim

Cezalar ve sakatlar ve zor deplasmanlar bitene dek en az maglubiyeti alip , cok kamikaze davranmamak , ikinciligi de hesaplarda dusunerek davranmak lazim

Uzun vadeli (orta da denebilir) planda ise ligi ilk 2 de bitirmek , mumkunse fb devrede degilken bjk ye lig sampiyonlugu vermemek gerekir

Bu yuzden bjk macinda alinacak sonuc bizi puan olarak canli tutarken , bjk basaksehir arasindaki farki da acacak olmasi sebebiyle iyidir

Ligdeki tek onemli ,asagi cekilmesi gereken rakip besiktastir , onun disindaki tum senaryolar (trabzon, kasimpasa ,basaksehir) , bizim basarisizligimiz kadar fbjk nin de basarisizligi sayilir sezon sonu

Kisaca bjk sampiyon olmasin, onun disindaki hic bir senaryo beni cok cok uzmez

FT yardımcıları, kondusyoneri dahil tüm ekibini kendi secti.. Scout sefi Emre dahil..Bunlardan randıman alamıyorsa önce bunları degiştirmesi gerekir. Sonra da kafasını degiştirmesi gerekir. Ben nerede hata yapıyorum , diye dusunecek önce.. TFF suclu, hakemler suclu, yonetim forvet alamadıgı için suclu, kadro yetersiz, bir tek FT sucsuz.. Yok böyle bir dünya..

FT yardımcıları, kondusyoneri dahil tüm ekibini kendi secti.. Scout sefi Emre dahil..Bunlardan randıman alamıyorsa önce bunları degiştirmesi gerekir. Sonra da kafasını degiştirmesi gerekir. Ben nerede hata yapıyorum , diye dusunecek önce.. TFF suclu, hakemler suclu, yonetim forvet alamadıgı için suclu, kadro yetersiz, bir tek FT sucsuz.. Yok böyle bir dünya..

Hasan
Ümit
Levent
Yasin mi ne
Şükrü vs vs

Bu adamların kulüpten boşa para kazandıkları düşüncesindeyim.

Hasan
Ümit
Levent
Yasin mi ne
Şükrü vs vs

Bu adamların kulüpten boşa para kazandıkları düşüncesindeyim.
Hele hele Hasan ve Ümit.

Bu ikisini gerçekten çok severim hele hele Hasanı ama hocanın bir dediğini iki etmedikleri için en has adamları olarak oradalar yoksa ikisininin de zerre vasfı yok.

Hasan zaten amigo mu yardımcı teknik direktör mü belli değil.

Sen Hasan veya Ümitin hocanın kararlarını bir kere bile sorgulayabileceklerini düşünebiliyor musun. 100% biat ediyorlardır zaten.

sent via GSC

Ümit davala ve Hasan şaş'ın ne antrenörlük başarısı var. Fatih Terim'le birlikte geliyorlar birlikte gidiyorlar. Taraftarın hoşuna gidiyor falan. Abdurrahim Albayrak da taraftar seviyor diye yönetici. Taraftarın gazını almaya çalışırken kulüp çiftliğe döndü

Ümit Davala yeni bir Müfit olabilir. Ama bize yeni bir TERİM lazım. Allah kerim, buluruz inşallah.

Emre B. en uygun aday bu mertebe için.

Tolgay Arslan'ı da bir yoklarız sanki.

Beşiktaş'ta durumu malum. Bizim o bölgeye pasör bir oyuncu ihtiyacımız da malum. Ndiaye falan olmuyor, atletik özelliğini de kaybetmeye başlamış bu sene. Tam zamanında elden çıkartmışız cidden. Gazı kaçmış kola gibi bu sene.

Selçuk'un 4-5 sene önce verdiğini verebilir kendisi motive edilirse.

Eskiden böyle kötü gitsek, sorumlusu benim derdi. Şimdi diyemiyor. Hocam... Ayrıca hocanın kafasında bence 2 sene içinde %80 i türklerden oluşan bir ilk 11 kurmak var. O yüzden orta yaşlı-yaşlı birkaç tane türk oyuncu transfer edebilir önümüzdeki transfer dönemlerinde. Daha sonra da altyapıdan yunusları atalayları monte etmeye çalışacak. Başarılı olursa eğer harika işlere imza atabilir.

Üst Alt