Terim: "Bize hem ocak ayında, hem temmuz ayında müsaade edecekler" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Bize hem ocak ayında, hem temmuz ayında müsaade edecekler"

Ne yapalim kovup kimi getirelim
Herhalde şu son 10 maçta Riekerink bile bu kadar oynatırdı

Hoca önce bahaneleri bırakıp hatayı kendisinde arayacak, neyi yanlış yaptım diye sonra da takıntılarından kurtulacak, bu yönde geçişler yapamıyorsa da arkasını dönüp gitmeyi bilecek.

Kimin getirileceği benim işim değil, böyle giderse 4. 5. bitiririz ligi, sakat ve cezalar şu şartlarda anca bahane olabilir, onlar olsa şu süreçten çok da farklı çıkmazdık.

Surekli 3 buyuklerin de yakinmasi ayri bir komedi

10 kat az geliri olan anadolu takimlari nasil tas gibi oynayan takimlar kurabiliyorlar ?

Herhalde şu son 10 maçta Riekerink bile bu kadar oynatırdı

Hoca önce bahaneleri bırakıp hatayı kendisinde arayacak, neyi yanlış yaptım diye sonra da takıntılarından kurtulacak, bu yönde geçişler yapamıyorsa da arkasını dönüp gitmeyi bilecek.

Kimin getirileceği benim işim değil, böyle giderse 4. 5. bitiririz ligi, sakat ve cezalar şu şartlarda anca bahane olabilir, onlar olsa şu süreçten çok da farklı çıkmazdık.

Bir gecis donemindeyiz boyle olacagini da biliyorduk 4 sene FFP var 4 sene boyunca amac basari degil mumkun oldugunca darbeyi hafifletmektir

Bu sureci Terim'den iyi yonetecek bir hocayi takima getirebilecegimize inanmiyorum

Ayricca ozelestiri yapmadigi soyleniyor ancak her puan kaybi sonrasinda ozur diliyor hatalarimizin ustune gidecegiz diyor

Ne yapsin yani bu adam kendini itin gotune mi soksun

Bir gecis donemindeyiz boyle olacagini da biliyorduk 4 sene FFP var 4 sene boyunca amac basari degil mumkun oldugunca darbeyi hafifletmektir

Bu sureci Terim'den iyi yonetecek bir hocayi takima getirebilecegimize inanmiyorum

Ayricca ozelestiri yapmadigi soyleniyor ancak her puan kaybi sonrasinda ozur diliyor hatalarimizin ustune gidecegiz diyor

Değişim görülmüyorsa bir şeyler değiştirilmeye çalışılmıyordur benim gözümde. Şu takımın bu düşüşü sadece Gomisle açıklanamaz.

İkinci yarı minumum 44 puan alacak takım kurmalıyız.

Başakşehir
Beşiktaş
Trabzonspor

maçları yine içeride. Fenerbahçe deplasman ama kötüler. Bizim takım nasıl o seviyeye çıkacak onu tartışalım, çözüm üretilmeli.

Beşiktaş(D)
Başakşehir(D)
Göztepe (D)
Alanyaspor(D)
Konyaspor(D)
Bursaspor(D)
Sivasspor(D)
Ç.Rize(D)
Erzurum(D)
Kasımpaşa(D)
Fenerbahçe(D)

Ankaragücü
Trabzonspor
Yeni Malatya
Beşiktaş
Başakşehir
Antalyaspor
Kayserispor
Ç.Rize
Sivasspor
Akhisarspor

İç saha da artık tek puan kaybedemeyiz. Deplasman da maksimum 3 maçta puan kaybı. Yoksa Başakşehir'e gider.

Değişim görülmüyorsa bir şeyler değiştirilmeye çalışılmıyordur benim gözümde. Şu takımın bu düşüşü sadece Gomisle açıklanamaz.
Akli olan kimse sadece Gomis'le aciklamiyor zaten. Insanlar birbirlerinin agzina laf tikiyor.

Elestirilmesin, hatasi yok demiyorum ama yapabilecegi tek sey transfer periyoduna kadar daha fazla gence sans vermek. Bu konuda ben de hayal kirikligina ugruyorum surekli.

Ama dizilisler, kadrolar surekli degisiyor. Bir seylerin denendigi cok belli, sadece ise yaramiyor.

Beyler şevkinizi kırmak istemem ama muhtemelen pazar günü lige de havlu atacağız çünkü nerede ise yarı sezon bitti iki bilemedin üç maçta futbola benzer bir şeyler oynadık.

Bu yüzden devre arası para harcanmamalı. Transfer ile yarışın içinde kalma treni yaz transfer sezonunda kaçtı.

Bir basin mensubu eren e buyuk tepki var diye seyircinin serzenisini iletiyor

Hala bunca haftalik rezillige ragmen "eren ozelinde konusmayalim" diye yumusatiyor

Iste en buyuk sorun bu . Gercegi gorememek

Diyeceksin ki "goruyor ama soyleyemez" , soylemese ama geregini yapsa bir sonraki mac sahada olmaz , ama biliyoruz ki yine yine yine oynayacak

Bazi adamlar vardir ne olursa olsun oynatilmaz

Eren , sinan , omer , ahmet calik ... bu adamlarin tarik tan farki yok , tek farki seyirciden ucuk tepkiler almamalari

Beyler şevkinizi kırmak istemem ama muhtemelen pazar günü lige de havlu atacağız bu yüzden devre arası para harcanmamalı. Transfer ile yarışın içinde kalma treni yaz transfer sezonunda kaçtı.
yanlis

kisin reviziyona baslamak sart.
maicon eren felan filan simdiden at
kisin bonservisli + yaz icin bonservissiz oyuncular al

Beyler adamlar iki metreye pas atamıyor, ikide bir adeleleri atıyor, ciddi bir konsantrasyon eksikliği var, hem içeride hem dışarıda yenilen gole reaksiyon gösterememek bir kenara, götü başı dağıtıyoruz.

Hoca özeleştiri falan yapmıyor, yapıyormuş gibi yapıp TFF'yi, gizli özne şeklinde yönetimi ve futbolcuları işaret ediyor. Başarısızsan, olmuyorsa sürekli deneyeceksin eğer sen kalkıp başasırızlığa ve rezil futbola rağmen hala aynı şeyleri tekrar ediyorsan eleştirilirsin.

Bu süreci hocadan daha iyi yönetecek birinin olmaması yukarıdaki gerçekleri değiştirmez.

ben bunu anlamıyorum kabulda etmiyorum gecen sene gomis haric bu adamlar yokmuydu o mal denilen adamlar it gibi koşuyordu

bu sene zerre mücadele koşma yok o zaman sorun nerde
Paraları yatmiyordur.
Bide şuan futbol hariç her türlü değişik ortam var.
Transferler yapılmadı hoca ve futbolcular bundan çok etkilendi.
İyi oyun gelmedikçe daha da sıvadık.
Üstüne cezalar derken baya düştük futboldan.

Olagan dışı çok şey gelisti. Toparlarız ama sakın kalmamız lazım

[D. A] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Açlıktan agzimiz kokuyor bunlar daha transfer derdinde. Sen gol kralını 3-5 kagita sattın aylık maaş odeyemiyoruz diye ne transferinden bahsediyon Terim.

Üst Alt