Terim: "Bize hem ocak ayında, hem temmuz ayında müsaade edecekler" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Bize hem ocak ayında, hem temmuz ayında müsaade edecekler"

Ya geçin bu toparlama muhabbetlerini. İşleyen takımı boz sonra başkası toparlayamaz. Kim sana boz dedi?

Gidin biat edin umrumda değil ama burası Terimspor değil.
Fevri hareket edip pişman oluyoruz. 3 maç kaybedildi diye ortalık yangin yeri. Düşüş var bombok oynuyor takim ama hala düzelebiliriz.
Yakıp yıkmak çözüm değil. Pasif yönetim varken üstelik. Adamlar 1 oyuncu alamadı komple yapılanma mi yapacak?

[D. A] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir basin mensubu eren e buyuk tepki var diye seyircinin serzenisini iletiyor

Hala bunca haftalik rezillige ragmen "eren ozelinde konusmayalim" diye yumusatiyor

Iste en buyuk sorun bu . Gercegi gorememek

Diyeceksin ki "goruyor ama soyleyemez" , soylemese ama geregini yapsa bir sonraki mac sahada olmaz , ama biliyoruz ki yine yine yine oynayacak

Bazi adamlar vardir ne olursa olsun oynatilmaz

Eren , sinan , omer , ahmet calik ... bu adamlarin tarik tan farki yok , tek farki seyirciden ucuk tepkiler almamalari

Omer disinda listene katiliyorum. Ben de bunlari her gordugumde kahroluyorum. Zaten tekrar soyluyorum, mevzu Terim'in bu konuda elestirilmemesi gerektigi degil.

Basin karsisinda hicbir sey diyemez bu oyuncularla ilgili. Daha dogrusu aslinda "Ocak'ta Temmuz'da cok degistirecegiz takimi. Bazi oyuncular Galatasaray formasinin agirligini bilmiyor" vs. diyince bunlara laf soktugunu umuyorum.

Ha, laf sokuyorsa neden yerine baskasini oynatmiyor? Bunu bir turlu cozemiyorum. Tamam, kadro dar, ama bazi futbolcular ve ozellikle de altyapi topcularimiza hic firsat taninmiyor. Bunun ozelestiri eksikliginden cok takintilarla alakasi oldugunu dusunuyorum.

Fevri hareket edip pişman oluyoruz. 3 maç kaybedildi diye ortalık yangin yeri. Düşüş var bombok oynuyor takim ama hala düzelebiliriz.
Yakıp yıkmak çözüm değil. Pasif yönetim varken üstelik. Adamlar 1 oyuncu alamadı komple yapılanma mi yapacak?

Zaten mecbur sabredeceğiz hoca bırakmadıktan sonra takımdan ayrılma ihtimali yok, inşallah da senin dediğin gibi olur takım düzelir lakin şu da bir gerçek ki takım en ufak olumlu sinyal vermiyor, bugün Terim değil de başka bir hoca olsaydı ve şu durumda olsaydık şu an ultraslan falan floryayı basmıştı ve akabinde yönetim gece vakti kovmuştu.

Arkadaslar

1. si santraforsuzuz. Ereni goren hic bir rakip Ereni tehdit olarak gormuyor.

2. si Gomisi 2 kisi tutuyordu minimum. Varligi Rodriguesi de rahatlatiyordu.

3. sü Stoper yok. Gecen sene Denayer hizli diye takim boyunu kisaltip oyun kalitesini çok çok fark ettirebiliyorduk. Artik yapamiyoruz.

Ustune cok sakat, tff ile savas yipratti.

Kendi icimizde yeni cepheler açmaya degil safları sıklaştırmaya ihtiyacımız var. Bu ulkede FT den daha iyi TD yok. Basarili olan yabanci TD de yok ! Bir yumruk gibi yan yana durucaz ve topunu ust uste koyup becerocez veya kaybedicez!

Olay bu kadar basit!

Zaten mecbur sabredeceğiz hoca bırakmadıktan sonra takımdan ayrılma ihtimali yok, inşallah da senin dediğin gibi olur takım düzelir lakin şu da bir gerçek ki takım en ufak olumlu sinyal vermiyor, bugün Terim değil de başka bir hoca olsaydı ve şu durumda olsaydık şu an ultraslan falan floryayı basmıştı ve akabinde yönetim gece vakti kovmuştu.
Orasi öyle. Beklemekten başka çare yok. Duzelicez ama diğer ihtimali ihtimal disi görüyorum

Bu arada sene sonu kongre olursa artık Aysalcı mı dersiniz anti-Terim mi dersiniz o grup kazanır gibi geliyor bana. Zira Aysal sonrası sürekli muhalefetteler ve rakipleri çok büyük oranda başarısız oldu.

Bu sözlerden sonra daha Selcuk ve Eren gibi rezilleri oynatamaz. Ve bundan sonra Feghouliyi günah kecisi olarak kullanilmamali.

Bende takım değişsin istiyorum ama sözleri birazda tribüne oynamak gibi geldi bana...
Son yıllarda moda oldu. Dursun başlattı bunu. Bir ara paranoyak oldum neredeyse burda konuştuğumuz oyunculara talip oluyordu hep...

Omer disinda listene katiliyorum. Ben de bunlari her gordugumde kahroluyorum. Zaten tekrar soyluyorum, mevzu Terim'in bu konuda elestirilmemesi gerektigi degil.

Basin karsisinda hicbir sey diyemez bu oyuncularla ilgili. Daha dogrusu aslinda "Ocak'ta Temmuz'da cok degistirecegiz takimi. Bazi oyuncular Galatasaray formasinin agirligini bilmiyor" vs. diyince bunlara laf soktugunu umuyorum.

Ha, laf sokuyorsa neden yerine baskasini oynatmiyor? Bunu bir turlu cozemiyorum. Tamam, kadro dar, ama bazi futbolcular ve ozellikle de altyapi topcularimiza hic firsat taninmiyor. Bunun ozelestiri eksikliginden cok takintilarla alakasi oldugunu dusunuyorum.

Basinin sormasi gereken tek soru su . Asagi yukari ayni kadro ile gecen sezonun sonundaki takim ile bu sezonun ilk haftalarindaki takimin alakasi yok

Bunu sadece gomis ile mi aciklamaliyiz yoksa mevcut oyuncularla ilgili dususte baska ne sebepler var

Bu kadar basit bir soru

Bu ffp muhabbeti yıllardır varda takıma bakıyorsun çakma araplar yattığı yerden milyonlar alıyor hala selçuk sinan eren gibi adamlar takımda yer buluyor ki selçukla sözleşme uzatılacak adım gibi eminim geçiş böyle yapılmaz hocam koy gençleri su araplardan selcuktan sunandan erenden daha mı kötü olacaklar geçiş ffp bunlar hikaye hiç birşey değişmeyecek devre arasında yine yatacak bir eşek bulup milyonlar bağlanacak selçukla sözleşme uzatılacak ivr zıvır bir sürü iş yıllardır böyle gelmiş böyle gidecek zihniyet değişmedikten sonra günü birlik başarılarla mutlu olup duracağız

Yillardir falan yok, bu yaz imzaladik 4 yillik anlasmayi.

Selcuk, Sinan ve Eren'le sozlesme uzatilirsa cok haklisin, hoca gecis doneminin adami degildir ve derhal kurtulunmasi gerekir.

Tabii asgari ucrete falan oynayacaklarsa sikinti yok.

Yapılanma yapmasınlar.

Terim çıksın desinki takımın a.koydum. 10 maç ceza yemişken gidip Avrupa maçında bunlardan bahsetmesin sahada cevap versin. Bak çok basit TOP OYNATSIN.

Hasta etmeyin beni ya, hiç kimse bu kulübün üzerinde OLAMAZ.

Üst Alt